reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy-mamom: wymienię, oddam, sprzedam, kupię

Cd..
8. P1100567.jpg6-9 mies (7zł)
9.P1100557.jpgcudna sukienka 6-9 mies (15zł)
10.P1100570.jpg4 czapeczki+opasko-chustka (4 zł)
11.P1100555.jpg9-12 mies.(9 zł)
12.P1100568.jpgkurtka niby na 68 (ale moim zdaniem na 74) (12zł)
13.P1100558.jpgspodnie 9-12 mies (9 zł)
 
reklama
I mam jeszcze kilka dziewczęcych ubranek całkiem nowych:-)
1.P1100565.JPGPrzpiękna sukienka firmy greendog na 24mies.+są do niej jeszcze majteczki w taką samą kratkę jak sukienka (30 zł)
2.P1100563.jpgbodo sukieneczka na 12 mies. (20zł)
3.P1100564.jpgbody na 12 mies.(20zł)
4.P1100562.jpgSpodnie greendog+bluzeczka levis na 12mies (30zł)
 
Szkoda, że akurat dziewczęce masz... bo ja chłopięcych pow 74 potrzebuję na gwałt :-)

dziewczyny które mają córeczki - bierzcie! śliczne są! :-)
 
Ulisia, ja ten wór 120 litrowy ciuszków (niektóre jeszcze z metkami zupełnie nowe...) dla dzieci w wieku 0-24 m-ce (chłopcy+dziewczynki) oddałam w końcu znajomemu księdzu na wieś, dla biednych rozda w parafii (zawsze tak robimy z naszymi rzeczami). Nie miałabym czasu siedzieć, fotografować, wystawiać...
 
Szkoda, że akurat dziewczęce masz... bo ja chłopięcych pow 74 potrzebuję na gwałt :-)

dziewczyny które mają córeczki - bierzcie! śliczne są! :-)
no,śliczne ,naprawdę,ale ja to musze się opędzać od wszystkich,którzy chcą Amelkę ciuszkami obdarowywac-i tak mam za dużo:)-od bratowej po jej córeczce,od siostrzenicy M. po jej Zuzi (śmieeszna sprawa,bo Zuzia jest starsza(styczeń),a Amelka jest w sumie jej ciocią;)) i od "przyjaciela rodziny",czyli kumpla mojego Tomira,który "pośpieszył "się i został tatą.Sami przychodzą i przynoszą...a wszystkie tak śliczne,że nie umiem odmówić:).


Przepraszam,że tak się rozpisałam na tym wątku:)
 
Ulisia, ja ten wór 120 litrowy ciuszków (niektóre jeszcze z metkami zupełnie nowe...) dla dzieci w wieku 0-24 m-ce (chłopcy+dziewczynki) oddałam w końcu znajomemu księdzu na wieś, dla biednych rozda w parafii (zawsze tak robimy z naszymi rzeczami). Nie miałabym czasu siedzieć, fotografować, wystawiać...


no i bardzo dobrze :-)

ale dziewczyny - trzymajmy się wątku
:-)

jakby ktoś miał za dużo ciuszków dla chłopca powyżej 74 to ja chętnie odkupię coś ładnego :-)
 
hej... wymienię na większe, na mleko, pieluchy lub gotówkę ubranka po chłopcu rozmiar od 0 do 3 miesięcy. rzeczy są nie zniszczone a częściowo nawet nie używane. szczegółów udziele na pw lub mailu (magdalena_zagaja@onet.pl). osoby zainteresowane proszę o kontakt... w ten sposób możecie mi też bardzo pomóc...

relgclb1tt12y1h3.png
[/url]
 
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to mam prostownice Łucznik AT-2000L(użyta tylko kilka razy). Oddam ją tylko za cene przesyłki:-)
 
Na sprzedaż ciuszki w rozm. 68, czapeczka rozm. 44, dodatkowo
dwa smoczki Avent z serii z misiem, silikonowe, fabrycznie pakowane, rozm. 3-6 m-cy, cena 12 zł za komplet
 
reklama
witam. nie wiem czy któraś z was ma dziecko alergika ale jeśli tak to mam do sprzedania nutramigen 1 i bebilon pepti. nie otwarte jeszcze nawet te puszki. co do ceny to napewno się jakoś dogadamy:-)
 

Podobne tematy

Do góry