reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy-mamom: wymienię, oddam, sprzedam, kupię

Doris białe rajtki ja mam tylko, że mają nadruk w serduszka. Cóż chrzestna takie kupiła i nie było wyboru:)
 
reklama
A nam potrzeba - ciuszków na 74 i 80
smoczków do butelki lovi 3m+

za to pozbywamy sie już powoli rozmiaru 68 - jak by któraś z Was czegoś potrzebowała to pytajcie.
 
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania buciki ala czerwone lakierki. Powód ja kupiłam jedne a rodzice chcieli zrobic niespodzianke i kupili takie same, ten sam kolor i rozmiar. Niestety nie da sie zamienic ani na inny kolor ani rozmiar ani inne buciki. Na zdjeciu sa te uzywane te do sprzedania maja jeszcze metke z cena i wieszaczkiem. Sa bardzo ładne i na wiosne akurat. Sa miekkie i łatwo sie zakładaja bo trzyma je luzna gumeczka
Cena 18,00 zł + koszty przesyłki
Rozmiar 3-6 miesiecy.
 
A ja mam do sprzedania butelki tommee tippee antykolkowe z tą rurką. Używałam tydzień i mój młody takich kolek i ulewań dostał, że myślałam, że osiwieję. Jedna 150ml druga 260ml.
 
reklama
Mam do sprzedania kilka dziewczęcych ciuszków (używanych)ale w bardzo dobrym stanie. Ceny obok ubranek+ewentualne koszty przesyłki
1. P1100552.JPGNie ma metki ale na moje ok.tak na ok.12 miesięcy (5zł)
2.P1100549.jpg Sukienka Next z czapeczką 3-6miesięcy (10zł)
3.P1100556.JPGteż bez metki (wymiarowo tak na 68) (5zł)
4.P1100548.JPGsuper kurteczka 9-12 miesięcy (10zł)
5.P1100553.jpgDresik na 68 cm (10 zł)
6.P1100550.JPG3-6miesięcy (10 zł)
7.P1100551.jpg68cm (8zł)
 

Podobne tematy

Do góry