reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
saphira26 - witamy! a kiedy masz termin? W którym jesteś tygodniu?

motylek - kurcze to żeś się nacierpiała w pierwszej ciąży. Ja w pierwszej i teraz mam spokój z wymiotami - uff :-) jest mi przez większość dnia za to niedobrze, mam wilczy apetyt głównie na kluchy, pierogi itp. :dry: No i śpiączka + męczę się jakbym nie wiem co robiła...

limonka - nieźle mielony z czekoladą - szacun :-D
 
limonka z gdanska jestes? do kogo chodzisz?
saphira witamy :)

ja po wizycie. nie robil usg tylko wedlug mojej bety stwierdzil ze 6 tydz liczac od ostatniej miesiaczki. dostalam zwolnienie dalej, mam brac luteine i duphaston. 12 maja kolejan wizyta i wtedy juz usg i zalozenie karty ciazy. jedyne co mi zrobil to cytologie dzis.
 
Ostatnia edycja:
Piotrusiowa, ja miałam usg robione w 6tyg i 2dniu, tak jak i Ty. Mój maluch miał 3mm, a tętno 114/min.

A jak u Ciebie z tętnem? Lekarz powiedział, że wszystko ok, wiem, że tętno się dopiero rozkręca i dochodzi do 130-160/min... no nic - obiecałam sobie się nie martwić tym faktem. Musi być dobrze! :tak:

U mnie było tętno 118 i 5,2 mm. Wydaje mi się że nasze maleństwa mieszczą się w widełkach. ☺
Moja gin mówiła, że jak tętno w tym czasie jest ponad 100 to jest ok.
 
U mnie było tętno 118 i 5,2 mm. Wydaje mi się że nasze maleństwa mieszczą się w widełkach. ☺
Moja gin mówiła, że jak tętno w tym czasie jest ponad 100 to jest ok.

uff... uspokoiłaś mnie, bo gdzieś wyczytałam, że jak w 7mym tyg tętno jest poniżej 130 to będzie poronienie bądź poważne wady płodu - więc już miałam paranoję - a też mi lekarz mówił, że wszystko ok, ale oczywiście musiałam zacząć czytać :dry:
W niecie można tyle głupot znaleźć, że szok, tylko człowieka stresują! :-)
 
Hej Dziewczyny,
zasypiam dzisiaj na stojaco +mega mdlosci... A jak u Was? Ciezko z malym dzieckiem w ciazy, mialam pare takich momentow, ze prawie przysnelam a Mlody wzial sie za "skladanie" prania z suszarki;) Chociaz plusem jest moblilizacja wyjscia na spacer:)

Kasia, ja pierwsza ciaze prowadzilam U dr Szulca I ta pewnie tez:) a Ty? Moze nawet w tej samej dzielnicy mieszkamy;)

szkrabek, tez mam tendencje do wyszukiwania wszystkiego w necie, interpretowania badan I potem niepotrzebnie sie stresuje ;)
 
Cześć, przywitam się, pierwsza ciąża, niespodzianka :-D aktualnie 7 tydzień, w następną środę idę na drugą wizytę, gdzie lekarz założy mi kartę :-) też śpię, mdli mnie, i chyba przez to brak apetytu.
 
szkrabek na poczatku tetno zawsze nizsze jest potem zaczyna galopowac.nie pzrejmuj sie- zaufaj lekarzowi.
limonka znam go!!!!!!! ja mieszkam na morenie a ty? teraz prowadze u branickiego
justa hej!!!!! gratulacje :-)

a ja dzis mialam tak sie nakrecilam ze sie z mezem poklucilam, drzwiami stuknelam i wyszlam z domu ryczac. a za chwile wracalam i pzrepraszalam. w pierwszej ciazy az takich nastrojow zmiennych nie mialam :szok:
 
reklama
Mnie ginka kategorycznie zabronila czytać newsów z netu. Staram się więc tego nie robić, ale czasem ciekawość sięga górę no i tak to...

Co do dolegliwości ciążowych to śpię po pracy, ale już coraz krócej. Mogę sobie na to pozwolić, bo to nasz pierwszy potomek :-) Do tego są jeszcze mdłości, ból głowy, zgaga, siusianie szczególnie w nocy, ale dużo wody piję więc to pewnie też dlatego. Do tego spać w nocy nie mogę.

Kobitki aktywne zawodowo do kiedy macie zamiar pracować? :-)
 
Do góry