reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

tanczzemna wszystko będzie ok ;-) musi być :tak:

kasia181 liczymy jutro na same dobre wieści :-):-)

witam nowe koleżanki :-)miejmy nadzieję, że nasze grono się nie wykruszy a wręcz będzie nas przybywać :tak::tak::tak:
ja myślę nad wizytą u gina, ale nie wiem czy jest sens. 24,04. mam mieć wynik cytologii bo będąc ostatnio na wizycie (10.04) Pan dr zauważył nadżerkę :sorry::sorry: o ewentualnej ciąży nie było mowy, miałam poczekać do @ a następnie od 19 do 23 dc iśc na badanie prolaktyny i przede wszystkim zacząć stosować tabletki na nadżerkę :eek: jutro z rana jeszcze zrobię sikańca i przemyślę czy pójść na wizytę czy też nie. 24 będzie 10 dni jak nie ma @
 
reklama
a ja miałam ostatnią 12 marca :p mąż mówi, że mam się nie martwic i myśleć tak jak on pozytywnie. dobrze, że go mam :-)
 
O teraz jak dzieci poszły spać mogę napisać więcej. Mam dwóch synów rok po roku.. kolejna dzidzia będzie o 1,5 roku młodsza od drugiego synka :) Jestem w Anglii a tu wygląda wszystko nieco inaczej niż w Polsce.. np. w zdrowo przebiegającej ciąży kobieta ginekologa nawet nie zobaczy, ciążę prowadzi położna. USG jeśli ciąża nie jest bliźniacza robią tylko w 12 tygodniu by sprawdzić przeziorność karku na stwierdzenie wad wrodzonych, i drugie w 20 tygodniu by sprawdzić czy płód rozwija się dobrze i ewentualnie płeć dziecka. Zupełnie nie rozumiem dlaczego zaraz przed porodem nie robią USG by sprawdzić czy wszystko w porządku.. na szczęście jednak nie ma tu kolejek jak w Polsce. Jeśli potrzebny jest specjalista.. czeka się na niego zwykle kilka godzin. Jeśli coś się dzieje z ciążą - położna jest w stanie przyjść nawet do domu.
 
reklama
Hej. Chciałam dołączyć do grona grudniowych mam. Termin wg Usg to 2.12. Jestem obecnie w 7 tyg i 6 dniu. Na usg byłam w 6 tyg i 2 dniu. Widziałam bąbelka i jego bijące serduszko. Jestem szczęśliwa ale jednocześnie pełna obaw. Następna wizytę mam dopiero po 20 maja.
Jakie wymiary miały wasze maleństwa ok. 7 tyg i jakie tętno? :-)
 
Do góry