reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Kasiodek super gratulacje i zdrowka dla Was:)

Dredka - czekamy na wieści

Piguła jeszcze ja - krew wciaz jest - ale skurczy brak, boli krzyza tez. Dzwonilam do poloznej mowila ze to czop... Jakos nie tak sobie go wyobrazalam, a bole jak na okres poki co tylko. Mam za godzine zadzwonic, poki co obserwacja trwa
 
reklama
Agak, masz dzwonić do położnej na oddział czy do położnej w domu? Bo godzina hardkorowa i aż się wierzyć nie chce, że jakaś położna środowiskowa tak się w sytuację wczuwa ;-)

Idę zerknąć jeszcze na styczniowe mamy, ile z nich się do nas przyłączyło. Bo u nas pod koniec miesiąca będzie spokój, ale te z początku stycznia zapełnią pustkę z końca grudnia :-)
 
Dzag mam dzwonic do poloznej, ktora w szpitalu pracuje ale akurat jest w domu, duzur ma jutro rano. To mozna powiedziec taka zaprzyjazniona polozna, juz jak u niej bylam to mowila ze dzwonic bez wzgledu na godzine, a ze u mnie to polozenie miednicowe to dmucha na zimne mysle dodatkowo.
 
No to super babeczka Ci się trafiła. Całe szczęście.

A styczniówki jeszcze nierozpakowane...

Małż mi trochę wydobrzał, choć do ideału jeszcze daleko. Jutro w.końcu da radę przywieźć wózek... No i jakiś czas temu wymyśliłam, że Tymek "od brata" dostanie akwarium z rybkami. Jakoś tak kilka razy się zgadało, że podoba mu się akwarium w pierwszej grupie w przedszkolu, w zoologicznych zawsze ogląda, no i chciałby mieć. A do tego małż też już od roku męczy o rybki... No to wykorzystamy okazję :-p A cudnie się złożyło bo teraz w Biedronie są takie akwaria jak mieliśmy kupować, panoramiczne, w baaaardzo niskiej cenie :-) Mam nadzieję, że jutro uda się jeszcze dostać.

Dobra, czas spać. Zrobiłam sobie listę co mam jeszcze jutro do zrobienia, bo to ostatni dzień w domu :szok:. Już mi się słabo robi jak o tej cesarce pomyślę i męka po niej. I w ogóle o.wszystkim... o karmieniu, opiece nad Małym i Większym, szczepieniach, chorobach... Ale jak widzę takie kurczaczki w wózkach to sama się buzia uśmiecha i myślę sobie, że niedługo Wiciu będzie z nami :-)
Dobrej nocy. I lekkiego porodu, Dreddka :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiodek gratuluje! Duzo zdrowka dla was!

Dreddka powodzenia, szybkiego rozwiazania :)

No jeszcze troche grudnioweczek chodzi w dwupaku. Basia tez chyba jeszczs nie urodzila nie? AlfaBeta tez?

Ja nakarmilam i zmienilam pieluche wlasnie Oskiemu, szybko was dpczyyalam i lece spac. Licze na 3 godz snu, oby przespal 3 a nie tylko 2.
Dobrej nocy!
 
Kasiodek gratulacje i dużo dużo zdrówka dla was i szybkiego powrotu do formy;)
Dreddka powodzenia i szybkiego i bezbolesnego porodu;)
Domi no graulaje jazdy samochodem;) no i języka niemiecko migowego;)
Ja polozna mialam 2razy i raz środowiskowa i jeszcze we wtorek ma przyjsc;)
Moja niunie śpię je bo jadła 1,5h temu ale przeniosłem ja na górę i zrobiła kupę wiec musiałem przebrać no i się obudziła to do cycusia podlaczylam i już z 15min ciaga; ) ale skończy i idziemy spac:) mąż spi w oddzielnym pokoju bo tak chrapie ze nie mogę spać i go budzę a że on kierowcą to musi się wyspać i dobrze bo Agatka spi ze mną na lozku;) a jutro dużo roboty zakupy spożywcze prezent dla dziewczynek i sprzątanie i prasowanie a teściowa bigos zrobi dla gości to soie zamroze i będę miała z głowy milej nocki dobranoc;)
 
Dredka trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści :-)
Dzag no to fajnie ci sie trafilo z tym ak akwarium. Oby jeszcze byly to się na pewno synek ucieszy :-)
Kurczę faktycznie juz nas malo zostalo a przy moim szczęściu będę ostatnia.
Powiedzcie mi czy tylko ja mam problem z dodaniem zdjęcia?
 
reklama
Do góry