reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

e_v ja ogladalam te literki i mam w planie je kupic mojej szwagierce. zobacz na allegro w wystroju pokoikow dzieciecych. wpisz "literki" jest duuuzy wybor i sa po 10zl:)
 
reklama
katoryba - mi też coś koło tego wyszło, a to wygląda ładnie tylko dla rodziców, dzieciom faktycznie nic nie daje.
naklejki super sprawa tylko polećcie jakieś sklepy bo boję się kupować gdziekolwiek, żeby jakieś badziewne się nie trafiły
paula, beti - dziękuję :-)
emri - ja i tak dużo śpię po 9-11 godzin dziennie. a w sumie w dzień nie potrafię, bo mam poczucie że nic nie robię. niedogodzisz ;)
 
Witam;)
Wróciłam ze spaceru masakra jakaś. Wieje i pogoda do bani jak nie wiem. Nie ma co szaleć chwila i do domu.
Ja też chcę to siateczkowe coś!

Marzena co masz do różowych przytani:>? Hania jakoś nie narzeka an swój pokój:D

Nawet ja taka przeciwniczka różu swoją B. w niego ubieram bo jakoś tak wychodzi, bo ma dużo różowych ubrań, bo jest dziewczynką:D

Vii ładnie ten twój blok wygląda nie am co:D dziś przechodziłam koło i mogłam podziwiać rusztowanie w całej okazałości:D

Katoryba dobrze, że Bolkowi lepiej, Ty też się kuruj kochana!

E_V wyśpij się póki możesz później może być ciężko:D


Haha sąsiedzi raczą mnie Budką Sufera:D "wszyscy święci" aktualnie
 
Ostatnia edycja:
Madzioszka co jest najlepsze ja bardzo róż lubię :) i ciuszków to mała też będzie miała dużo różowych bo jakoś faktycznie są najładniejsze, ale jak myślę, że w tym małym pokoiku 8,5m2 zrobię różowe ściany, firanki, pościel itp to będzie za dużo szczęścia ;)
 
I my (przedwcześnie :p) prosimy o siateczkowe coś :-) Przeczuwam, że teraz na forum dużo będzie o rozszerzaniu jedzonek hihi

Się pochwalę, że na weekend Lencia dała Nam się ładnie wyspać, bo od 20:30 do 4:30 jeść nie wołała, a grzecznie od 22giej spała :-) i dopiero po butelce o 9 wróciła do normy,czyli max 3h bez jedzenia...
Skusiłam się w końcu na trochę %, i po kieliszku wina już czułam, że głowa moc straciła :-p
Poza tym wizyta u gin zaliczona, wszystko OK, aż za bardzo, bo cały długi weekend morze czerwone mnie zalewało, jajnik pracuje w najlepsze...

E_v - choć my trzasnęliśmy tapetę na ścianę - na drugi raz wiem, że pomaluję na jeden kolor i jakieś naklejki, ramki kolorowe przyczepię na ścianę i będzie cudo :-) choć obecne miśki i serduszka mają swój urok hihi

Mój M. na paintball nie reflektuje, stwierdził, że ma inny pomysł na literkę "p" - piwo, chłop!
 
Spoko loko Emri Hania dostaje tylko kaszkę raz dziennie i właśnie taką bez owoców... co ja poradzę jak mlekiem się nie najada... a tak przynajmniej jest z 4-5 godzin spokoju i nie je co chwile... jest najedzona i bardziej pogodna :) jak zacznę podawać inne rzeczy to będzie mniej mleka a co za tym idzie mniej kleiku i kaszy... no inaczej się nie da... rośnie i nie będę jej karmić co 2 godziny, bo samo mleko to za mało... a 150 ml to taka normalna porcja dla malucha, który skończył 3 miesiące, także wydaje mi się, że Filo nie dojada w dzień...

Marzena u nas faktycznie pokoik Hania różowy ;) był robiony na ostatnią chwilę, bo my nie mieliśmy kasy a później moi rodzice stwierdzili, że musi być zrobiony, bo nie będzie gdzie małej połóżyć spać jak np ktoś do na przyjdzie :) i też jest położona tapeta, bo były gołe mury i na szpachlowanie, tynkowanie i ścieranie nie było już czasu... tapeta jest różowa (ale nie jakaś rażąca w malutkie - gdzieniegdzie serduszka w żółtym kolorze), meble są jasne (z mojego starego pokoju), dużo misiów, kolorowa lampka, jakiś duży motylek :) a firanka jest w takim kremowym kolorze z beżowymi kropeczkami (też z mojego starego pokoju;)) no i pokój jak najbardziej wygląda na dziecięcy :)
 
Vii jak Filo dostaje w dzień butlę to wciąga właśnie 150, w nocy to pierwszy raz dawałam butle i wyszło jak wyżej:) Może i nie dojada, bo w dzień je mało razy...chyba, ze dzisiaj, coś go naszło i co 2 godz. cyc...chyba boi się, ze w nocy znowu będzie butla:))) A Hania pewnie, niech wcina:))) Z owocami to na serio, a ze spasieniem to żarcik był:)))

Widzę, ze spaceru nie mam co żałować:)
 
Dziewczynki dzisiaj byłam w pracy złożyć wniosek o te dodatkowe 2 tyg.macierzyńskiego.
Pamiętajcie, że o ti trzeba wnioskować i to min 7 dni przed rozpoczęciem!

Skoro na painballa się ekipa nie może zebrać to może umówmy Panów tak jak pisze Izuniek na to drugie "p"???
 
O Katoryba mój bardzo chętnie:) To znaczy nie pytałam, podobnie jak o painballa, ale drugie "p" to jedno z ulubionych zajeć rozrywkowych mojego kochanego męża:) Ja o dodatkowy urlop złożyłam od razu z wnioskiem o macirzyński.
 
reklama
Do góry