reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
W końcu po szczepieniu! Majka była dzielna.. trochę płakała.. mamusia razem z nią.
Teraz śpi od 3 godzin za to ja świruję i dostałam gorączki z nerwów.. :) Mam zamiar za godzinkę wyjść z nią na chwilę na spacer. Jakieś chętne? :)

Trzeba zrobić zbiorową imprezę 29 ;p ja niestety jestem dopiero z 1 marca xD :D
 
dolcia2912 Gosię też znam :)
kurcze no to ja głowy nie dam za panią od garbusa, może mi się przewidziało, nie chcę w błąd wprowadzać :/
ja rocznikowo jestem 85'

outstanding wytrwałyście na szczepieniu :) oby Majeczki nie dopadły biegunki temperatury itd. a siooooo!!
 
Spóźnione sto lat dla Bolcia i Dawida :*
A dla Hani dziś :*
nnita/dolcia/karolq- sto lat nie długo, fajnie że się trafiają mamity z tymi samymi datami urodzin-fajnie-śmiesznie :)
nnita-ja też 85 i dziecko urodzone tego samego dnia :)
dolcia-ja też z zacisza :p
outstanding-teraz tylko żeby jeczka była spokojna po szczepieniach i dobrze się czuła :)

spacerujące po zaciszu dziś- kto był?sporo mnie ominęło? :p
 
reklama
Hejo:)

Naduśka brawo!

Katoryba nie wiem jak nasza niania robi, ale jak ja kłądę Fila na drzemkę to pozwalam mu łobuzować po podłodze, aż widzę, ze pada. Wcześniej też kładłam go wcześniej, a zasypiał po 2h...
 
Do góry