reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hejka i ja sie melduję

emri - dzieciaczki po antybiotyku to najlepiej jak witaminki dostają i nadal siedzą w domku zresztą pediatra zazwyczaj mówi jak lepiej dla dziecka ile powinno posiedzieć jeszcze
salis - co do marchewki to kumpela ma warzywniak i często jakies swojskie marchewki przywozi, a jajka ma z podwójnymi żółtkami, tylko to na zamenhofa

ja na masaże chodziłam z synkiem jeszcze do szpitala fajna sprawa mały bardzo to lubił a córcie masuje w domku sama podoba jej się to bardzo
 
reklama
jeju ktos mi podmienil dziecko :( najpierw niemogla zasnac bo ja chyba brzuch rozbolal, ryk niesamowity po herbatce koperkowej i noszeniu pzez tate usnela ale potem co 2 godz sie budzila :( nie wiem o co chodzi i co jej jest

sory ze tak o sobie ale snieta jestem, zla i nic mi sie nie chce
 
Hej ho,

gorączka odpuściła (odpukać!), apetyt wrócił (yeah!), humor i energia są! Noc dobra, choc o 2 się obudziła i nie wiem do końca co jej było, bo wypiła ledwo 70ml, wyleżeć nie mogła, ostatecznie dostała ibufen i do 7 spała...

Nie mam koncepcji co zrobię w poniedziałek :( kontrolę u laryngologa mamy we wtorek, antybiotyk do niedzieli... Trzeciej osoby w domu do pomocy od dziś brak, pozostaje prosić i kombinować z matką chrzestną...

Podziwiam matki pracujące i gotujące, my jedziemy na słoikach, tylko dania owocowe czasami robię...

Wracam do tematu fotelika, któraś się zastanawiała nad takim od 9 do 36kg? Lena już wyrasta ze swojego... A wszystkie od 9 kg i co?!!
 
Ostatnia edycja:
co do fotelików przyłączam się do pytania Izy. odnotuję sobie gdzieś odpowiedzi i nie będę pytać za 2 czy 3 miesiące ;)

dziewczyny polecam Zestaw body dla malucha! - Cała Polska - CITEAM - Zakupy grupowe
już raz była taka oferta ale na same bodziaki - kupiłam sprawdziłam są bardzo fajne, bawełna normalna gruba nie taka przezroczysta;) na idące chłody akurat, szkoda że z długim rękawem. i cena uważam też przyjemna :) zwłaszcza że za przesyłkę się już nic nie dopłaca :)

dziś było jabłko, nasze, nie słoiczkowe, też jest beeeeeeeee
no to tyle z nowości jedzeniowych :/
a ja zawsze słuchałam opowieści jak to dziecko się nie cieszy na nowości i jak się kończy podawać marcheweczkę to dzidziuś zaczyna wołać o jeszcze... i nie mogłam doczekać się na ten moment... no i mam krzyczącego dzidziusia, tyle że nie z radości :/
 
tak te nastepne foteliki od 9 kg -ja sie powoli przymierzam bo te nosidełko to mnie wkurza, a zaraz bedziemy miec 9 kg.... hahaha ale na poważnie dziecko musi siedziec samodzielnie by je wrzucic w fotelik od 9 -nawet jak bedzie sobie w nim lezec to konstrukcja inna -ja mam maxi cosi i teraz też kupie maxi cosi :)
 
Ja dziś tylko do dyskusji o fotelikach - Eliśka na długośćmi wyrosła ze swojego... plus nie dało jej się przypiąć by nie uciekła :-( Więc jeździ w foteliku chicco po bracie :-) Dziś jesteśmy po szczepieniu - mała ma 7700 i 69 cm :-) Salis - wiem mała jest :-D

Zawalka kazała przekazac że ma lapka w naprawie :-D Pewnie na spacerze wam już powiedziała :-D

POzdrawiam
 
Ostatnia edycja:
hej ;)
minesota my też po szczepieniu ;) patrząc na twój suwaczek to Błażej urodził się podobnie wagowo do Elizy ;) super rozmiary:-) ma twoja córunia :)

sallis dzięki za linka ;) skorzystałam bo powoli mój grubasek wyrasta z rzeczy a oferta naprawdę korzystna ;)

izuniek zdrówka dla Lenki życzę ;* i powodzenia w znalezieniu opieki dla maleństwa

szcześliwa czytałam właśnie na temat tego masażu dużo ... coś tam sama próbowałam nieudolnie na Błażeju i strasznie mu się podobało ... fajnie wiedzieć że są trenerzy wśród nas ;)

podziwiam wszystkie pracujące mamusie ;) mnie przeraża powrót do pracy i szkoły :crazy:


nas wieki tutaj nie było... ale jakoś ostanie dni zalatane były;)
my dzisiaj też po szczepienie Błażej waży 5800 g:szok: i mierzy 58 cm, jak na razie czuje się dobrze i prawie cały czas śpi co do niego nie podobne bo nie śpi w ciągu dnia .... ma tylko dwie drzemki po ok.godzinki w nocy śpi ładnie od 20-21 do 9 rano się zdarza, oczywiście budzi się co 3-4 godzinki zjeść ale jakoś dajemy rade ;) ale mam nadzieje że noc będzie spokojna .... bardzo dzielny był popłakał chwileczkę dosłownie i szybko się uspokoił ;)
 
Hej ho,

szcześliwa - L. już samodzielna w siedzeniu, więc w innym foteliku da sobie radę. Jak wyzdrowieje będzie trzeba ją "poprzymierzać" do kilku modeli i coś wybrać. A ja myślałam, że do grudnia wytrzyma w tym pierwszym i pod choinkę dostanie większy :p
Minesota - Eli ładnie rośnie :) starszy brat to dobra sprawa hihi pożycza fotelik hihi
Gogoja - masz co nosić na rękach hihi ale to dobrze, że synek zdrowo przybiera :)

Następny tydzień też zostaję w domu, węzmę zwolnienie. L. wczoraj 2 razy wymiotowała (wyleciało śniadanie i obiad), jeść wogóle potem nie chciała, dopiero dziś kaszkę na śniadanie jakoś przyjęła. Kupy wczoraj szły na potęgę... Zamówiliśmy domową wizytę, zmieniliśmy antybiotyk i na zalegający katar na gardle dostała krople.
Marudzi mi od rana, ciężko bywa...
 
reklama
gogoja to chyba rekord wielkosci:) sprawdzilam, ze moj na 1 szczepieniu wazyl 3900:)

izuniek czyli twoja bidulke dalej cos meczy:( koniecznie zostancie w domku w przyszlym tyg.

sallis ja mialam wlasnie pisac,ze Domi kawal baby:) mam nadziej, ze we wtorek sie zobaczymy!

mysza Eli tez ladne wymiary:) i ona w ogole taka zwinna:) moj to sie dpiero zaczyna robic ruchliwy, probuje sie podciagac o szczebelki w lozeczku, siedzi juz sam i duzo na brzuch sie przekreca:)

a co do fotelikow to juz keidys pisalam:) kupilismy maxi cosi priori i Didus juz w nim jezdzi. zadowolony, ze przodem do swiata, ze siedzi a nie leze:) ogolnie to jest najatanszy z fotelikow o najwyzszych notach za bezpeiczenstwo. inne foteliki bez bazy, ktore tez maja 4 gwiazdki to maxi cosi tobi i romer king plus. tylko, ze one kosztuje juz ponad 700zl.
 
Do góry