reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

katoryba metka odpada, bo to rozsypane po całym brzyszku i klatce... :( ani to trądzik bo jak na brzuchu ?? ani rumień, bo miała i inaczej wygląda, ani uczulenie, bo pewnie byłoby też w innych miejscach, ani chyba nie skaza, bo nie zlewa się w plamy... hmm :/

Izuniek do mnie też możesz pisać :)
 
reklama
Katoryba - chłopcom trzeba więcej czasu ;-) przecież oni mają opóźnienie w dojrzewaniu... :p

To teraz muszę wyszperać Wasze numery tel wśród wiadomości na grupie :p Bojowe zadanie na taki smętny dzień! :-)
 
Katoryba Filo jest prawie na spacerze:) pod balkonem:))) a ja mam duuuużżżżżżo czasu:)

Izuniek do mnie też ślij dobre nowiny:)

Vii ja też zmagałam się z wysypką, ale tak jak powiedziała pediatra "to nic" i zeszło z grubsza. Teraz ma taka kaszkę, ale nie przejmuję się tym, bo skóra też potrzebuje czasu, żeby prawidłowo funkcjonowć.
 
paula_zg-kolumny dawno wiszą na ścianie, nad biurkiem naprzeciwko łóżka wypisane na czerwono z komentarzem do każdej kolumny, że kolejny wynik jest większy o 2,3 itd.:) zobaczymy co z tego wyjdzie;)
zmykam do gulaszu
 
witam się i ja :)
wciąż z duuuuużym brzuchem
i żegnam się na parę dni bo od jutra będę w szpitalu już
pewnie napiszecie tyle, że po powrocie będę miała lektury na kilka dni hihi ;p
Myyszaaa, Izuniek może się spotkamy na porodówce
pozdrowionka Dziewczynki (spisałam kilka nr tel z grupy to będę słać smski)
 
no właśnie Emri to przypomina taką kaszkę...

Paula Hania jest tylko na bebilonie, czasem wypije troszkę herbatki z hippa, albo wody, ale są to nieznaczne ilości.

Kordek to czekamy na dobre wieści :)
 
emri - deszczysko nie odpuszczało, więc mój mały też spaceruje, tyle że na balkonie :) i ja też mam duuuużo czasu. Zrobiłam obiad, zjadłam, pozmywałam, zrobiłam zamówienie do apteki, umyłam włosy, nastawiłam pranie no i teraz... czekam na mojego księcia. Kurde gondola zmokła :/ mam nadzieję, że na niego nie przesiąka :/
Przyszła chusta (kupiłam przedwczoraj o 21, także ekspresem!) jest śliczna, zielona i właśnie się pierze :) A ta druga didymosa poszła wczoraj po 233 :/
A właśnie - jak jutro robimy z oddaniem pożyczonej?

kordek - a więc jednak jesteś jeszcze na chodzie... powodzenia jutro, oby nie dali Cie tylko na septyk... czekamy na dobre wieści :)

anias - widzę, że uwielbiasz gulasze ;P

p.s. a propo spacerów: wyobraźcie sobie, że moja szwagierka z dzieckiem młodszym od naszego Bolinia o 9 dni do tej pory wyszła na spacer 3 razy! A mieszka na wsi, czyste powietrze, las, pola a ta kisi małego w 4 ścianach. No nic tylko przyłożyć gówniarze na dupsko!
 
hejka! po pierwsze dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy!!!

ja dzis leniwy i zmeczony dzien uskuteczniam:) wlasnie drzemalam z dawidkiem w lozku. nie pozlismy na pacer bo kicha na dworze:( balkon tez odpuscilam po nie chcialo mi sie na dol po wozek isc.

kordek czekam na wiesci, z checia dotalabym smska jak juz urodzisz kochana:) trzymam kciuki!!!

katoryba a twoj Bolciu to ile przespal najwiecej? a chrzciny to zrobiliscie u twoich rodzicow? ograniczyliscie gosci czy zaprosiliscie cala rodzinke?

vii ja tez od kilku dni zmagam ie z krostami ale to jest ten tradzik niemowlecy, tak mi polozna mowila. ale wyglada paskudnie. sporo ma na policzkach, kilka na szyi i dekolcie. coz trzeba przeczekac. a no i twoje zlote dziecko rzadzi:) brawo za cala nocke przespana!!!

martini a ty juz zaawansowana jestes:) ciesze sie, ze dotrwalas szczesliwie z dzidzia i krazkiem. ciekawe co sie stanie jak ci go sciagna, ile to potrwa do rozwiazania:)

paula ja juz sie ciebie chyba pytalam ale nie pamiatam jakich ty korepetycji udzielasz?

anias a masaz to robisz wedle jakiegos wzoru? mysle, ze to swietna sprawa, moze mnie tez pomasujesz? :-D a kiedy zaczelas Nadii robic masaze? ja tez bym chciala malego pomasowac ale on na razie nie lubi byc na golaska zbytnio. trza poczekac!

emri a jak tam pierwsze dni na uczelni? tatus dal rade? a Filipek jak to zniosl? ja planowalam zeby teraz na niedziele jechac do poznania na zajecia ale na razie mnie to przerasta psychicznie i nie wiem w ogole jak to zorganizowac, zwlaszcza, ze musze jechac 120km w jedna strone. ty masz studia na miejscu wiec jestes w komfortowej sytuacji, w razie co mozesz szybko do domu dotrzec. a odciagasz mleko czy dokarmiacie mieszanka? a kiedy odciagasz tak ogolnie? bo ja wczoraj jak Dawid poszedl spac odczekalam troche i zabralam sie za odciaganie i udalo mi sie az uwaga... 20ml:laugh2:

marzenka a jak tam mezu? dowiadywalas sie cos o tych masazach?

pluszaczek a ta dolina to z czym zwiazana? no i witaj w klubie, ja tez raz dolina a raz wyzyna:)
 
dzięki Dziewczyny za wsparcie :))
no mam skierowanie na patologię ale jak nie będzie miejsc to pewnie wyląduję na tym osławionym septyku ;p
dam znać :))
trzymajcie się zdrowo :***
 
reklama
Beti - o przespanie kiedy CI chodzi? w dzień czy w nocy? Jak w dzień to w domu ok 1,5h na dworze to tyle ile jesteśmy czyli tak do 2,5h. W nocy raz na początku zdarzyło się 5h ale to jakiś szok. Normalnie to śpi pierwszy raz ok 3h a następne to krócej - ok. 2h :/ Chrzciny robiliśmy u rodziców. Gości było tyle ile miało być (poza szwagrem - mężem chrzestnej, bo nie mógł), czyli z nami 10os.+2 dzieci: dziadkowie, chrzestny+żona+dziecko, chrzestna+dziecko, szwagier.
Ja masuję Bolcia od kiedy się daje. Nie pamiętam kiedy zaczęliśmy ale bardzo wcześnie. Na youtube poszukaj instrukcji - bardzo fajna sprawa. Ze ściąganiem mleczka też miałam takie efekty jak Ty na początku. Laktacja się póki co musi rozchulać :) a jak ściągasz? Może to wina laktatora. Ja miałam Lovi ale to badziew na maksa. Nic tym nie mogłam zdziałać. Kupiłam kilka dni temu aventa i jest wypasiony. Wczoraj ściąnełam z ciekawości całego cyca żeby zobaczyć ile mały zjada na raz i udało się 110ml! Wytrąbił to na raz z małą przerwą. Przynajmniej mam spokojną głowę, że niska waga Boliniego nie wynika z braku pokarmu :)
 
Do góry