reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
cześć dziewczyny co tam u was słychać?dawno się nie odzywałyście
Jakie plany na wakacje?
ja się muszę pochwalić że dostałam staż z szansą na dalszą umowę więc jestem cała szczęśliwa:-)
mały ma katarek od wczoraj ale póki co nic poważniejszego
Dziś idziemy na 2 urodziny do Bartka kuzynki więc będzie wesoło
pozdrawiam
 
Aguśka no to gratuluję pracy:):):):)

Mnie mało, bo wiadomo:-p. Gabi jest słodka i urocza, w nocy ładnie śpi, w dzień jest różnie. Najlepiej jej się śpi przy cycusiu mamusi i na rączkach. Lubi jak się ją buja, więc kupiliśmy jej huśtawkę, bo nie lubi sama zasypiać a tak w bujaczku śpi. Nie akceptuje smoka,więc czasem bardzo płacze i krzyczy i tylko cycuś i rączki ją uspokajają. W porównaniu z siostrą to są zupełnie inne. Gabi budzi się przed 6 i uśmiecha się do nas, często jeszcze przysypia, ale np dzisiaj nie, nadrabia teraz. Interesuje się już karuzelą, lubi słuchać. Uśmiecha się do nas. Ania stara się pomagać, czasem jest niegrzeczna i bardzo dokucza, ale często ma takie dni, że jest jak aniołek. I tak mijają dni
 
Cześć dziewczyny :)
tak sobie szperam na forum i wpadłam na Wasz wątek
Moj synus 17 miesięcznik :) dopiero zaczyna gadać . Bardzo się stara powtarzać słowa chociaż nie zawsze mu wychodzi :)
 
Witajcie dziewczynki!
No więc zaczęły się wakacje ^^ Moja trzy letnia córeczka ciągle się dopytuje gdzie pojedziemy na wakacje.. a ja pojęcia nie mam :sorry: A wy macie jakieś plany co do wakacji trzy letniej córeczki i dziewięciomiesięcznego syneczka?
 
Ja nie mam planów wakacyjnych i nigdzie się nie ruszam :) bo mieszkam nad morzem a w okolicy rownież pełno jezior i lasy ;)
Za to mam plan nauczyć Robina spać w swoim łóżku a w niedalekiej przyszłości samego w pokoju :) Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Do tej pory spał ze mną. Dziś kupiliśmy mu łóżko i zasnął oczywiście w moich ramionach ;)
 
Witajcie;)
My to raczej większość czasu z Roksą spędzimy nad jeziorem;) Mamy tam domek.. Ale oby pogoda dopisała.. Bo na razie zapowiadają u nas cały czas deszcze i burze;)
Chyba, że jak jakaś kaska wieksza wpadnie to może chociaż na weekend pojedziemy nad morze;)
a
anielkaa kładź wieczorem go do swojego łóżeczka gdy jest jego pora spania..
może jakieś czytanie książeczki, albo kołysanki?
 
ja tylko przelotem ja jutro z małym wyjeżdżam do rodziców na kilka dni i na pewno odwiedzimy Morze:-Dmam nadzieje że świeże powietrze mu pomoże bo znowu alergia się odezwała:baffled:
 
reklama
Do góry