reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witam mamusie
My niedawno wróciliśmy byliśmy pierwszy raz na takich zajęciach organizowanych u nas ''playtime'', maly sie wybawił z dziećmi, postanowiłam w ten sposob go przygotowac do przedszkola, by oswoil sie z dziecmi i językiem :-)
Co do usypiania, choć mały śpi u siebie, nadal usypia jak jestem w pokoju, siedze na podłodze obok, nie rozmawiamy, ma zapaloną malutką lampeczke. Ma misie swoje ulubione, pije mleko i w ciagu 15min śpi, narazie myśle ze tak jest ok, i nie będe go zostawiac samego by zasypiał. a śpi jeszcze z pieluchą i nad tym musimy popracować, tylko musze sie zebrac by go budzić w nocy i prowadzic do łazienki, a nie zawsze mi sie chce..;-):sorry:
 
reklama
koło mnie w prywatnym przedszkolu też sa takie zajęcia. tez mysle o tym zeby jakos z nim pójsc przed przedszkolem , zeby sie nauczył bycia w grupie z innymi dziecmi.
 
wzajemnie:-D
ja miałam wczoraj syndrom Per.Pani Domu i szorowałam kuchenkę:laugh2:
i dzisiaj chyba w końcu za pralkę albo lodówkę się wezmę:sorry:
ale to dopiero po pracy:-D
 
Witam się i ja.
Ja tylko szybciutko, z takim apelem... Może Wy lub ktoś z Waszych bliskich będzie mógł pomóc?? To moja koleżanka z roku, niestety, musiała przerwać studia ze względu na chorobę...
 
witajcie.
Dawno mnie tu nie było ale nie było czasu zaglądać.Teraz też na krótko bo jadą goście.:tak: Zanim coś napiszę muszę nadrobić zaległości czytaniu:-) a trochę się nazbierało.
Pozdrawiam i znikam
:-):-):-)
 
reklama
Do góry