reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
najważniejsze,że znalazłaś winnego;-):-D
ja też mogę winę na M zwalić,bo to on kupił tęczerwoną koszulkę:-D:-D
 
ika_virgo: nie przejmuj sie każdemu sie może zdarzyc:tak: zwłaszcza jak sie ma tyle obowiązków na głowie, no ale anna25 ma racje za jakis czas bedziesz siez tego smiała chociaz teraz jestes wsciekła..
To mówisz ze do Chłapowa chcesz sie wybrac?no własnie ja ostatnio gdzies oakurat o tej miejscowosci czytałam i sie własnie zastanaiwam nad tym..
Gosia k23 serdecznie gratuluje Gosiu:-)
No następną dzidzie może bym i chciała ale mam taki problem jak ika_virgo wszystko wiąże sie z finansami i tez nie wiem czy podołamy..
 
Hey kobitki:happy2:

Gosiu ogromne gratulacje. Ja też się zastanawiam nad drugim, ale zajakieś 2-3 latka, bo teraz to najpierw chce trochę poparcować. Ba najpierw znaleść jakąs pracę, tylko nie w godzinach 10-18, a kasa na macierzyńskim przyda się jak najbardziej:tak:

Ada ja to zazdroszcze Ani i Martynie, że pracują w przyzwoitych godzinach, ja niestety nie mam tyle szcescia by znalesc pracę do południa:-D

Mój M zarabia nawet nawet jak na nasze miasto, ale tez nie kokosy. W sumie mogę sobie pozwolic na siedzenie z dzieckiem w domu, ale wiecie co mam dosc tej monotonii. Fakt mogę sama zając się dzieckiem, ale od września Mała idzie do przedszkola, więc fajnie by było coś znaleść

a jezeli chodzi o 2 dziecko to u nas też w grę wchodzą warunki mieszkaniowe. Mieszkamy w 30mkw 2 pokojowej kawalerce z ślepą kuchnią, dla 3 osób to nawet ok trochę przyciasnawo, ale nie tragicznie, ale da 4 to już niewyróbka. Dobrze, że mieszkanie chociaż nasze, więc jakś blada perspektywa zamiany na większe si e rysuje:sorry2:
 
dziękuje za gratulacje :tak:;-)

co do finansów to u mnie nie ma jakiegoś szału z kasą żyjemy skromnie ale na wszystko starcza jakbym miała patrzeć na to pewnie bym do teraz nie miała wcale dzieci ;-):-D

to prawda Gosiu, jak ja zaszłam w ciąze prwie 4 lata temu to mój mąż miał kijową pracę i wogóle zero perspektyw przed nami, ale na szczescie los się troszkę do nas uśmiechnął:happy2:
 
Kobietki to ja dalej w kwesti moich dzisiejszych wyczynów ;-). Sok z tartego jabłuszka - plama - jak się tego dziadostwa pozbyć, dodam, że plama nie od dziś :-(. Wogóle macie jakies sposoby na plamy? Chdzi mi zwłaszcza o ciuszki bobasów.

a_rybka22 tak do Chłapowa, ośrodek Zielony zakątek, sporo pozytywnych opini na jego temat. Kawałek od plaży ale teren ośrodka śliczny, a przynajmniej tak wygląda na fotkach.

Gosia_k23 masz rację, nic nie jest wstanie zastąpić uśmiechu dziecka! Również moja w tym głowa by dziecku nic nie zabrakła, a przynajmniej jedzenia. Świadomie podjęlismy decyzję o dziecku i myślę, że równiez tak będzie z drugim :-).
 
Hej dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było i dlatego witam wszystkie nowe mamusie które dołączyły.:tak::tak:
Gosiu serdecznie gratuluję.
Ika ja ostatnio do uporczywych plam przekonuję się do zwykłego szarego mydła.Nie wiem czy podoła plamie od jabłka,ale z tłustymi plamami radzi sobie nie najgorzej.
 
:-DWitajcie:-)
Ale mamy dzis paskudna pogode,buuuuuuu,, zimno jak w lutym, i chmury jakies sie pojawily i juz nie jest tak fajnie:-(

Gosia- gratulacje,, zeby wszystko dobrze sie ulozylo:))
a jesli chodzi o dzieciaki, to w sumie nigdy nie ma odpowiedniej pory na nie, bo to to to tamto- zawsze jest tysiac innych wazniejszych rzeczy w danym momencie niz dziecko,,,,,moje jedno bylo z namyslem robione;-), a drugie mlodsza corka to typowa wpadka po porodzie:zawstydzona/y:,ale w sumie ciesze sie ze tak wyszlo, bo pewnie ciezko by mi bylo sie na drugie zdecydowac, tym bardziej, ze mialam isc do pracy,,a tu taka niespodzianka,,,,wiec poki moge o siedze w domu, bo w sumie to juz sie dosc napracowalam i powiem wam ze ja jakos z apraca nie tesknie i dobrze mi w domu :-Di chce w nim siedziec ile sie da,,,, w sumie ludzi tez lubie,ale z tym to jakos nigdy nie mialam problemow, bo zawsze nawet z obcym czlowiekiem na ulicy mozna pogadac,,:-)
a teraz tak z innej beczki, robilam dzis lazanie i w konc mi wyszla taka jak powinna ( bo robilam juz 2 razy i mi sie nie udala):zawstydzona/y:,,,,
a zaraz idziemi mozgi troszke powietrzyc:))
do zobaczonka
 
Witam wszystkie mamy:-):-)
Gosia gratulacje i oby wszystko szło dalej jak najlepiej.
ika_virgo co do plam to ja używam szarego mydła GALLSEIFE kupionego na targu od Pana który sprowadza je z Niemiec i jak na razie większość plam puszcza.Oczywiście są też plamy których chyba nic nie ruszy:-(.
U nas też dzisiaj strasznie zimno i nawet dzieciaki po chwili stwierdziły że chcą iść do domu co się baaaaaaaardzo rzedko zdaża.:-):-) teraz wymyślamy jakieś zabawy żebysię nie nudziły. A propos znacie jakieś ciekawe zabawy w domu?
pozdrawiam
 
reklama
Cud, ciuszki caly dzień moczyłam w waniszu i plamy zeszły. A i tak zaopatrzę się w szare mydło :tak:.
Co do zabaw to Zosia nie jest jeszcze skora do jakichkolwiek zabaw poza robieniem bałaganu w pokoju...
 
Do góry