reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
kubusiowa no myśle ze że o 8 :-Dchyba ze o 9
shiune :oo: taka ma renome nasz szpital:szok:a jak nie bedzie wolnych łużek to co nie bedzie porodów ?raczej wypisy sa na bierząco.Ten wirus to paskustwo:baffled:czy oni cos z tym robią:confused:
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja jak zwykle ranny ptaszek :-D

Karolinna ..... dobrze, że zamienia się miejscem tylko w pionie, bo jeszcze Lenka gotowa cię z łóżka wygnać ;-)

Oliwka .... ano klikałam na gg po ten mail, ale już wysyłam i jak tam, flaczki dziś będą :-) Moje smakowały, podzieliłam się nawet z rodzicami, którzy, chyba z wygodnictwa, twierdzą, że nie potrafią ich zrobić :laugh2:

Kubusiowa,Oliwka .... w tym mailu są dwie książki Traccy Hogg "Język niemowląt" oraz dr Eduard Estivill, Sylvia de Bejar "Uśnij wreszcie"

Kubusiowa .... WoW gratulację dla nowonarodzonego Piotrusia i jego dzielnej mamusi. Oj.... ja też bym się chętnie przeszła na henne, ale jak dłużej poleżę na plecach to później nie mogę wstać i tak trochę siara będzie, jak kosmetyczce zostane na tej kozetce :-D

Shinue .... może też chcesz te ksiązki na maila ? A wirusem się nie martw, tylko ściskaj nogi i go przeczekaj, Takie wirusy się zdarzają w szpitalach, ale potrafią sobie z nimi radzić. Tak więc posiedź jeszcze 2w1 przez tydzień i bez strachu możesz rodzić, bo Szpital będzie odkażony :tak:

Dobra .. więc poczytałam, popisałam i zasłuzyłam na sniadanko ;-)

Oliwka ....... teraz na poczcie widzę powiadomienie o wiadomości prywatnej na bb, lecz TU wciąż nic nie ma .... dziwne
 
hej
Ja juz z kawką siedze a wy?????????

mariaola mam juz zapisany twój nr gg ,bo maz siedział a mnie nie było.zaraz zobacze poczte :-)nie dziś nie bedzie flaczków dopiero ide po nie jutro na 1005 beda pod warunkiem ze gdzies je dostane:-D
 
MARIAOLA Idę dziś do biblioteki zobacze co tam jest i dom Ci znać .OKI?

KUBUSIOWA aż CI zazdroszcze tych zabiegów kosmetycznych:elvis: . Ja po wizycie u fryzjera o mało nie dostałam zawału :szok: :wściekła/y: :baffled: Teraz czekam aż mi włosy z przodu odrosną i idę w styczniu do innego zakładu . Zaryzykuje .

Noc była koszmarna . Jak mała po porodzie też tak będzie szaleć w nocy to spać będziemy tylko w dzień . Idę dzisiaj do położnej . Muszę się ją o coś spytać :confused: :eek:

OLIWKA chodziło mi o łóżka na oddziale dziecięcym . Z rodzącą babą nie mają innego wyjścia tylko ją przyjąć . A w Rydułtowach jest to samo . Koleżanka była tam z synem tydzień , wrócili do domu na trzy dni i jechali do szpitala zpowrotem z tym samym .

Ale mała mnie skopała :eek: :eek: :eek: .
 
Oliwka ...... a gdzie ty mieszkasz, żebyś miała nie dostać flaczków ;-) Książkę czytaj i testuj i daj znać czy to faktycznie tak działa, jak Tracy sądzi ... łatwy plan i wszystko gra:tak:

Shinue .... ok, a jakby co to szepnij jeno słówko. Jak się czujesz :confused: Co z twoim czopem, cały odpadł czy jeszcze siedzi :confused:
 
mariaola widziałam w tesko ale tam niekupuje takich rzeczy :eek:pujde do miesnego tam pewniejsze:-D
shiune a ja myslałam ze o noworodki ci chodzi:confused: maluda tak szleje to moze bedzie żywe sreberko z niej:-D
 
Shinue i jak sie czujesz? rany nie wiem czemu ale juz sie nie moge doczekac az bedziesz rodzic hehehhe :-D:-D:-D:-D:-D

MariaOla przeczytalas moje artykuly o obecnosci tatusiow przy prodzie?

a tak wogole sie najezdzilam dzisiaj, przed 9 pojechalismy do labolatorium, kolejka piec razy zakrecana!!! mysle zobie ze stac nie bede (tym bardziej ze krew pobieraja tylko do 9), a przeciez nie moge liczyc ze mnie ktokolwiek przepusci w kolejce (pieprzona znieczulica!!), pojechalismy do drugiego labolatorium, tam tez kolejka no ale duzo mniejsza wiec stanelam (dziadki ****** tylko patrza na ciebie z gory na dol, jakby kosmite zobaczyli a nie kobiete w 7 miesiacu!!), w koncu jestem przy okienku podaje skierowanie, ona zapisuje ladnie pieknie i nagle slysze "10 zł poprosze" cooo? za sama morfologie???? oczywiscie kasy nie wzielam bo po co skoro mam skierowanie!! a ona ze nie maja podpisanej umowy z ta przychodnia!!, odwrocilam sie na piecie i wyszlam.... :-( no i nie zrobilam badan a jutro do lekarza ide :-( i jak tu sie nie wsciec??? :-( trzeba bedzie jechac jutro raaaanoooo :-(
 
reklama
Dzisiaj mąż 1 dzień poszedł do pracy po miesiącu. Jestem sama z Kamilkiem ale teraz śpi :-) ;-) :tak: :-D Jak narazie jest grzeczny.

Iza,Karolinna, MariaOla - sama byłam zdziwiona, że w kościele tak ładnie się zachowali. Msza trwała normalnie 1h a po mszy Kamilek był chrzczony bo chcieliśmy mieć chrzest o 12 (dlateho tulko był Kamil chrzczony) a posoatałe dzieci o 15. Także musielismy być na całej mszy i jak msza się skończyła to odbył się chrzest.

Iza- to zdjęcie to ty zrobilaś więc stąd je znasz :-) ;-) :tak: :-D

Karolinna - wątpię, że dorwię skaner :no: chyba, że ktoś mi zeskanuje :-)

MariaOla- i co wiesz już jakiej plci nosisz dzidzię???Jestem ciekawa :-)

Mokatte- dzięki za info. Ja też podam malemu jak będzie go brzuszek bolał, narazie kolek nie ma (odpukać!!!!) ale jakby co to w pogotowiu mam Espumisan i Sab Simplex :-) ;-) :tak: :-D
 
Do góry