reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Bo w połowie ciąży sklep w którym pracowała zbankrutował ale L-4 jaj leciało . Trzy dni przed porodem lekarz nie dał jaj L4 tylko już macieżyńskie i za te trzy dni nie dostanie kasy bo w użędzie pracy były trzy oferty pracy dla niej . Nikogo to nie interesowało że ona prawie rodzi :no: :no: :no: .
W ZUSie chciały żeby ona chodziła do tych pracodawców i zbierała jakieś pieczątki .
Za okres po porodzie kasę dostanie ale ta nerwówka przed:wściekła/y:


OLIWKA gdzie mnie widziałaś .
 
reklama
a takie wizyty to cos kosztuja?
z tego co wiem to są darmowe i kiedyś były rzeczą normalną a teraz trzeba sobie wszystko samemu załatwić, bo kiedyś szpital wypisując nowonarodzone dziecko ze Szpitala przesyłał jego kartę po przynależnej przychodni, a teraz można sobie wybrać przychodnię, więc i wybierasz sobie położną.
Dziewczyny jak to jest z wizytą patronażową i wizytą położnej :confused:

Iza ..... ściskam kciukole za Karolcię :tak:
 
witam

My dzisiaj bylismy na rehabilitacji i rehabilitantka stwierdziła że Kuba to "człowiek guma":tak:, super ćwiczył i smiał sie z pozycji gimnastycznych:-D.
Potem zaliczyłam kawusie u mojej mamy a potem spacerek. Było dzisja fajnie mroxno ale słonecznie Kuba prawie 2 godz. spał.
Teraz tatus połozył Kubusia spac a my wypijemy kawusie:-)
Dzieki za komplementa:tak: :-D

Mariola - spóźnione :zawstydzona/y: Szczęścia na dalsze lata:-)

Iza - jak tam po wizycie u neurologa:confused:

kaśka -rozgrzała cie ta herbatka z prądem:tak: :confused:

shinue - te dziewczynki to córeczki od moich koleżanek z liceum które były u nas w niedziele:happy:, a jak tobie poszło załatwianie w Zusie:baffled: :confused:

karolinna - ten krokodylek to własnie cymbałki Kubusia:tak: i faktycznie miały w ten wieczór wźięcie:tak:

oliwka - ja tez jestem bardzo sentymentalna:cool2: nie masz sie czego:zawstydzona/y: to ponoc bardzo kobiece:tak: :-p

Wieczorkiem wpadne, narka
 
MARIAOLA to było dobre .:-)


OLIWKA zgadza się .Jestem wysoka i mam śmieszne długie włosy :dry: .
To ty mieszkasz koło szkoły 10tki.

MARIOLAOLA nie wiem skąd jesteś ale my składaliśmi deklaracje z wyborem położnej i pielęgniarki . To co, to to jest tylko pic na wodę i
fotomontarz:dry: .
 
Shinue ..... jestem z Bytomia, a dokładnie z osiedla Miechowice :-) . Kurcze .... coś mi świta jakbym już składała deklarację o wybór położnej, ale w Sante w Bytomiu, ale po ciąży chciałabym zmienić przychodnię na tę w Miechowicach, bo ją widzę z okna, a do Sante muszę jechać 20 min autobusem i tyle samo iść przez miasto. Cóż .... za to mają świetnego ginekologa :tak:
 
my ściągnęliśmy z Dąbrowy. po dordze jeszcze odwiedziliśy koleżankę z mam marcowych.
moje dziecko to typ MACHO - odbierał zabawki Agatce, a mała patrzyłą na niego okragłymi ślepkami i pozwalała, na to. normalnie jestem w szokuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!

co d orehabilitacji - zaczynamy 10.11, dwa razy w tygodniu a od połowy grudnia chyba będzie zwiększona ilość. ale po kolei - lekarka super, Piotrek siedo niej uśiechał. niestety usłyszałam słowa, których nie chciałam usłyszeć........ tak trudno sięz tym pogodzić............
 
shiune tak myślałam ze to bedziesz ty;-)ja mieszkam na przeciwko szpitala:-D
mariaola położna do mnie przychodziła 3 razy tak co 3 dni 4 dni oglada małego i mówi co i jak .a i ogląda krocze jak było nacięte.Położną przysyła przychpdnia do której wysyła zgłoszenie a jak jest dalej to sama musisz wypełnić deklaracje i zgłosić po porodzie.;-)
 
reklama
Do góry