reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
mam zdjęcie zaraz po urodzneiu Lenki,ale nie mam skanera w domu bo zdjęcie robili moi rodzice,ale jak się spotkamy to mogę przynieść!

sandros smacznych truskawek życzę ;D a grill...a gdzie to ta twoja działka ? jakbym przyjeżdżała to raczej z moją drugą połówką też (Oczywiście że Lencia też by była,to nie muszę pisać ;) ) no i Lenka dziękuje za komplementa :-* tak,już duża jest! i dosłownie i w przenośni ;) a raczej moze długa :D ma już 74 cm ::)

mokkate - imprezowiczka ;D miłego spacerku :)

zaraz zabieram się za robienie Lence obiadku ,bo na razie to sobie drzemie :)

ggkotek5et.gif
 
reklama
Matko i córko!!!!!
Karola już przed 9-tą na spacer się wybiera i posprzątane ma!!!! My Wstałyśmy o 9:30  :o

Iza strasznie bystra Twoja Karolinka- tak się już interesuje zabawkami, moja olała te zabawki zawieszane na wózek  :D śliczna jest mała Karolcia. I wiesz u mnie też tak było puki karmiłam piersią to mnie takie smaki przechodziły że szko, a teraz kiedy juz nie karmię pomału mnie ubywa, jesli moja krytyczna siostra zauważyła ze schudłam to coś w tym jest  ;) I też strasznie źle się czuję z moją wagą blllleeeee ale od kilku dni wzięłam się za ćwiczenia (zobaczymy jak długo  ::) ;D ) Chciałabym zgubić jakieś 8 kilo minimum  ;D :laugh:
 
Witam was kochaniutkie :D A ja z Wikusią będziemy do środy,czwartku same w domku :( Bo tatuś pojechał do Zamościa do pracy :(

Izuniu śliczna ta twoja mała gwiazdeczka :) No i pociesze cie że nie jesteś sama z dużą wagą do zrucenia :) Ja z Wiki przytyłam 30 kg i udało mi sie zrzucić tylko 10 kg :( no a teraz znowu mi przybywa,ale już bardzo mało ;D bo do tej pory przytyłam dopiero 5 kg :D Jestem z siebie poprostu dumna!!!

Ale ja za siebie sie wezme po ciąży ;) Postanowiłam ostro wziąść sie za swoją figurke :D I WIEM ŻE DAM RADE!!!

sandros dzieki za emaila ;) uśmiałam sie troszke z tych fotek :) i trzymam kciuki by się powiodło z egzaminem we wrześniu!!!

KArolinko A ty widze że z dnia na dzień coraz lepiej wyglądasz! Chyba wpadne w kąpleksy po ciąży ;) A Lenka to normalnie mała gwiazda!!!

A teraz mała sesja mojej gwiazdeczki :)

Super maszyna i JA



Ojjjjj,coś nie smakuje mi ten piasek   :-[



A to kwiatuszek dla mamusi :D



Ale fajnie jest pochlupać się  w baseniku :D



NO I ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁAM PIĘKNIE ;D TRZY LATKA TEMU :D ( i będe wyglądać podobnie kilka miesięcy po ciąży :D)








 
Frezja pisze:
Matko i córko!!!!!
Karola już przed 9-tą na spacer się wybiera i posprzątane ma!!!!
ano ;D a za te odchudzanie to ja też bym chciała 8kg schudnąć :p moze założymy kółko dla chcących schudnąć :D

czarnulka hehe,nie przesadzaj z kompleksami ;) dziękuje Lenka za komplementa :D . Wiki super wygląda ale ty to normalnie mnie zadziwiłaś ;D niezał z ciebie lasencja :D
 
Czarnulka zdjęcie Wiki z kwiatuszkiem mnie rozczuliło!  :-*
i wiesz co???? śliczną kobietą jesteś na tych zdjęciach  :o :o :o :o serio, taka chudzinka, wiem przynajmniej dlaczego chcesz się wziąść ze swoją figurę-warto!! A w drugiej ciąży podobno mniej sie tyje i łatwiej zrzuca, może dlatego że z 2-ką to więcej roboty będzie  :)

Karola zabieram się za siebie!! Mój mąż będzie biedny  ;D ;D
 
Witajcie!!!

Ale się naczytałam!!!! My mieliśmy urwanie głowy w weekend. Wybaczcie, że nie zaglądałam. Ale juz wszystko nadrobiłam :)

Zdjęcia super - wszystkie!

Ja się chętnie piszę do takiego klubu dla chcących schudnąć. Ostatnio mam problem z ciuchami. Juz powyciągałam te ciążowe - troszkę luźne, ale przynajmniej wchodzę, a jakos mnie nie stać na zmianę całej garderoby ;)

Mam pytanie: czy nie wiecie czy Mateuszek mógł się zarazić świnką?? Dzieciak, z którym sie bawił najprawdopodobniej ma świnkę, no i juz jestem cała chora.

Ja dzis tez do lekarza, bo znowu mam całą krtań zawaloną. ::) cikawe co znowu mi przepiszą. Chyrlam jak nie wiem co!!! No i chyba głowa mi zaraz pęknie!!! Czekam na 13.15 i do domu.

Buziaczki i zdrówka życzę. A no i mam jeszcze jedno pytanko: planujecie cos dla swoich mężów na Dzień Ojca od naszych Maluszków? Może jakieś pomysły macie?

 
Czarnulka- podpisuję sie pod tym co powiedziały dziewczyny "niezła z z Ciebie lasencja" ;D
A Wiki w stroju kąpielowym- rozbrajająca :D

Karolina- wchodzę w to kółko, ale dopiero za trzy miesiące (no chyba, że do tego czasu "samo się zrzuci" ;D)

Martynka "atakuje" ;D
martynkaatakuje3ai.jpg


"Skończyłam 10 lat" :D
10lat5hi.jpg


 
Witam,

Beata, trudno powiedziec. Mialam podobna sytuacje, ale z ospa. Dzieci w parku sie rozlozyly wlasnie na ospe. Sonia sie nie zarazila.... a przyznam, ze chcialam. Dodam, ze bracia - jeden miala 3 lata - chory, drugi 11 miesiecy nie zarazil sie, wiec.... Obserwuj, zdaje sie, ze do dwoch tygodni jak nic nie bedzie to OK.

Karolina, moja dzialka miesci sie na obrzezach Tychow, w dzielnicy Wilkowyje, w brew nazwie mila okolica, tereny wlasnie dzialkowe. Nie ma problemow by faceci byli, w koncu ktos musi sie zajac rozpalaniem grila ;D

Pozdrawiam,

 
Sandros - dzięki za maila, jeszcze wszystkiego nie obejrzałam ale ten pierwszy kotek super  ;D
Czarnulka - jestem w szoku  :o super laska :) te fotki to niezły doping w walce z kilogramkami :) na pewno po urodzeniu drugiej córci uda CI się osiągnąć cel, ja mam nadziej również ;)
Mokkate - fajne fotki :) byłam niedawno na spacerku, miałam nadzieje że Was spotkam :)

A Karolinka dzis przespała (jak nigdy) cały spacerek i dalej śpi w wózeczku  :o a tam na dworku gorąc niesamowity.
Właśnie mój głodomorek się obudził i krzyczy w niebogłosy, idę ją nakarmić ;)
 
reklama
A więc same widzicie dlaczego mój mężuś za mną oszalał ;) hihihi...

A tak szczerze mówiąc to napradwe jak popatrze na te moje zdjęcia że tak niedawno tak rewelacyjnie wyglądałam to aż sama jestem w szoku i mnie skręca że tak sie zaniedbałam :(
Mam wielką nadzieje że mi sie uda zrzucić DUŻO po porodzie by wyglądać chociaż bodobnie do siebie z przed trzech lat :) ( a wy kochaniutkie trzymajcie za mnie mocno kciuki :) )

mokkate śliczne te twoje gwiazdeczki :) A strój jeszcze na Wiki troszke za duży,ale supełki na ramiączkach rozwiązały problem i będzie służył jeszcze w przyszłym roku ;)

Frezja mnie tez sie bardzo podoba ta fotka z kwiatuszkiem :) no i dzieki za te słowa o chudnieciu! Cieszę sie że że i wy wszystkie mówicie mi że WARTO :) duzo to dla mnie znaczy :)
 
Do góry