reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karolinna Lenka cudnie wygląda wśród tych stokrotek :) a co do Twojego wyglądu to wpełni popieram Frezję :)
A my byliśmy dziś po raz pierwszy od chrztu z malutką w kościele i była grzeczniutka, połowę mszy spała, a później leżała i obserwowała,  chwilkę zapłakała ale szybko dała sie uspokoić :) później byliśmy u teściowej :) i też była super grzeczniutka, jestem dziś z niej dumna (jak zwykle  ;D ;D) A w kościółku spotkałyśmy się z Mokkate  :D Martynka jak zwykle spała :) prawdziwy z niej ANIOŁEK :)
 
reklama
karolinna zdięcia super....
a grill był całkiem sympatczny ale masz rację.... wyszłam pierwsza i jestem już w domu bo tęskniłam za moimi chłopakami ;D ;D ;D,
Frezja pisze:
Karolina ale Lenka śliczna :-* Piękne ma włoski, mojej Natuni nie chcą rosnąć ::)
I pięknie w tym parku.

No i Ty jak ty to zrobiłaś że tyle w ciąży przytyłaś a tak świetnie wyglądasz ::) też tak chcę
Ja to już chyba nie schudnę :(

ja też mam kłopoty schudnąć, więc nie jesteś sama... a co do włosków... Olowi wogóle nie wypadły te włoski z którymi się urodził a na dzień dzisiejszy ma już pokaźną czuprynę jak na swój wiek ;D ;D ;D
 
dzięki dziewczyny za tyle komplementów :-* :D fakt,Lenka piękna ;D ale wasze dzieciaczki dotrzymują jej kroku :D a figura...ekhm,nie jest najgorzej ale już zdążyłam przytyć po tym schudnięciu przy karmieniu piersią :p coś karmienie piersią uż niewyciąga ze mnie kilosów :p ale dzięki Bogu za te ściągnięte 30 ;D

frezja na figurę wiesz co jest najlepsze ;D więctym razem nie kop męża ;D ;)

iza jak karolcia patrzy jużna te grzechotki u wózka :o super! a mokkate trzeba było nagadać żeby w końcu się tu pojawiła :p kurcze,jej martynka to wielki śpioch ;D

diablica dawno nie wklejałaśzdjęcia olo z włoskami :D ostatnio był chyba w dzokejce ::) więcpochwal się jego czuprynką :D

ja niedługo uderzam w kimono :)
dobrej nocki :)
 
Karolinna - schudłaś 30 kilo ??? :o Podziwiam Cie :o ja właśnie tyle mam do zrzutki, najgorsze jest to że nie umiem się jakoś zabrać za to odchudzanie, karmienie piersią jakoś nie wyciąga ze mnie tych kilogramów, a wręcz przeciwnie mam apetyt że szok, ale przynajmniej nie tyje na szczęście.
 
hej hej śpioszki
ggbudzik9az.gif
;D wstawać ;D

ja już wokól siebie zrobiłam wszystko,czyli jestem gotowa na spacerek z małą :D tylko niech maławstanie i dostanie już drugie śniadanko :)

iza ,tak schydłam te 30 kg,ale zajęło mi to 5 pełnych miesięcy karmienia piersią.Też na opczątku wydawało mi się że nie chudnę,ale tak powoli mijał ten czas i zeszłam do wagi sprzed ciąży.Tak więc daj sobie jeszcze czasu! ja objadałam się wręcz wafelkami ;) z tym żepierwsze dwa miesiące jadłam tylko gotowane rzeczy,ze względu na małą bo bałam się żemogłaby mieć kolkę ;) życzę wytrwałości! uda się :)
 
Witam,

Karolina, Lena super wyglada, duza juz...

Iza, Karolinka rowniez urosla, widac obu Wam przypadlo karmienie piersia do gustu ;)

Chudniecie.... Tak pierwsze dwa miesiace to szybko schodzi, jak jak Karolina jadalm tylko gotowane i prawie doszlam do swojej wagi... Niestety pozniej juz stanelam i do dzis jakos sie mecze :-[ Ale stwierdzilam, ze od dzis zaczne wieczorkiem cwiczyc, mam dwa miesiace - w koncu nie po to jede na Sycylie, by sie chowac przed sloncem.

A jak to nasze umawianie na grila?

Pozdrawiam,
 
HEJ DZIEWCZYNY!
Sandros z czego Ty chcesz się odchudzać ??? :o
Mnie do wagi sprzed ciąży brakuje jakieś 10 kilo (tylko i aż) ale chce schudnąć jeszcze ponad to, bo jeszcze przed ciążą miałam sporą nadwagę, więc do mojej idealnej wagi brakuje mi jakieś 25 kilo, wcześniej z tymi 30 chyba przesadziłam ;) ale jakbym tyle schudła to też byłoby fajnie ;)

A co do grilla ??? Może ktoś coś zaproponuje ???
 
Ufff...nadrobiłam wszystkie posty!!

Sandros- będzie lepiej, głowa do góry
Na różnych ludzi się w życiu trafia. Jak to mówią "co nas nie zabije, to nas wzmocni"

Iza- fajnie mieć wspólny kościół ;D
Karolinka obdarowała mnie super uśmiechem :laugh:
Ślicznie się usmiecha...

Karolina- Ty miałas 30 kilo nadwagi? Nie wierzę.... Wklej jakies zdjęcie na dowód  ;D
Mi zostały jakies 3 kilogramy do zrzutu. Ale daje sobie czas do pół roku po porodzie.

My juz po imprezach. W sobotę Daria odprawiała urodziny dla dzieci z klasy (oczywiście na koniach ::),
a w niedzielę ja i ona odprawiałysmy dla rodziny. :D
I myslę, że już koniec tych imprez, bo co tydzień jakieś święto :p

Zmykam się szykowac na spacerek. Miłego dnia życzę!!!! :D
 
reklama
Witam,

Iza, moze, nie wygladam na grubasa, ale zle sie czuje. Moja idealna waga, w jakiej sie dobrze czuje, to tak 57 kg, wiec obecnie waze 5 kg za duzo :p

Ja moge zaproponowac moja dzialke, jest dosc spora. Tylko ile bedzie chetnych na dojazd do Tychow?

Karolina, Mokkate ma swietny pomysl - wklej jakies zdjecie w ostatnich tygodoni ciazy.

Pozdrawiam,
 
Do góry