reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam

Nocka byla zakatarzona strasznie :( niunia sie o 3 obudzila z takim zatkanym noskiem ze nie wiedzialam co robic :( Ale dalam rade i bidulka usnela o 5 jak juz sie rozwidnialo.

Dziewczyny jak wy udrazniacie noski. Ja woda morska i gruszka, a dzis musialam uzyc kropelek do noska na sam koniec.

Dopije kawke i sie zbieramy na jakis maly spacerek.
 
reklama
dziś idę do pediatry ::) wydaje mi się ze Lenie już nie wystarcza moje mleko :( je z dwóch piersi,nigdy tego wcześniej nie robiła i zaraz po jedzeniu marudzi,ssie mi ramię i kciuka,co robiła tylko wtedy gdy była głodna :( a tak bym chciała jeszcze miesiac pokarmić tylko i wyłącznie piersią :( ale podejrzewam że będzie to teraz tylko jako jeden z posiłków ::)
a jeszcze nie ma dziś mojej pediatry i muszę iść do innej :p
 
tu jeszcze zdjęcie z wycieczki :)

Lenka na nowym wózku :)
lenawzek6sc.jpg



 
Witajcie!

Zdjęcia superowe, a te modele i modelki... mmm aż miło popatrzeć.

No i mercedesy pierwsza klasa, oczywiście.

OlaK ogromniaste buziaczki dla Kordianka - pół roku to już chłopisko ogromniaste :)

A my jednak dopiero dziś bylismy na szczepieniu, bo ostatnio lekarka nie chciała zaszczepić Mateuszka bez aktualnych wyników moczu, no ale zrobiliśmy i wszystko było ok. Ciesze się, że mamy już to za sobą. Poza tym chyba idzie ząbek z góry, bo marudny ten mój synuś, że ho ho....

Weekend, weekend i juz po nim.... Wczoraj byliśmy z Mateuszkiem i ze znajomymi na Przeczycach... Było cudnie. Mateusz ciągle tylko "biegał" od jednej krawędzi kocyka do drugiej, żeby łapnąc troszkę trawki... No, ale niestety mama z tata pilnowali i nie skosztował ani odrobinki :).

Juz nie mogę się doczekać wakacji.... może wtedy mały zacznie chodzić??? Chciałabym widzieć jak będzie stawiac pierwsze kroki, a jak je postawi u teściowej to będzie mi bardzo przykro. No a latem będę z nim i mam nadzieje, że się doczekam...

Martusiu Mateusz też ma rano zatkany nosek, lekarka dzis stwierdziła, że całkiem możliwe, że to cos alergicznego... Oby szybko przeszło...

Dzis matury i w pacy spokój... aż tu za nudno...

 
Witam! Nareszcie mój Skarb dał mi troszke luzu, jest dziś bardzo marudna, cóż czasami są takie dni.
Karolinna - super ten wózeczek :) fajne zdjęcia
OlaK - gratulacje dla Kordianka :) z okazji pół roczku :-*
Lilith - życzę szybkiego rozdwojenia!
Justyna - Twoja córcia ma super pojazd :D Świetne fotki :) a jaka jakość :o
Martusia - my na razie nie miałyśmy problemów z noskiem, jeszcze nie wiemy jak będziemy go udrażniać ???
A moje maleństwo waży już 3,5 kg dziś poszłam do przychodni ją zważyć, od odstatniego razu a było to 26 kwietnia czyli 8 dni temu przybrała ok.400 gram :)
 
no i mała po pierwszym jedzonku :) okazało się że Lena troszkę za mało waży :( o 200 g,więc dostałam przykazanie co kupić itp. no i zjedliśmy pół słoiczka zupki jarzynowej,Lena chętnie zjadłaby cały ale jako pierwszy posiłek oprócz mojej piersi to wolałam być ostrożna :) i kupiłam dziś kubek niekapek z niego to się najbardziej cieszę :D

mała w trakcie pierwszego jedzonka :)
lenkazajada1af.jpg


beatka mnie też ten weekend szybciutko minął :p daj jakieś zdjęcia z wycieczki :) na pewno są super :)

iza1 ja też dziś byłam w przychodni ;D na 16.00 ;D

dobrej nocki babeczki :laugh:
 
Karolinna - Lenka słodko wygląda na tej fotce, pewnie zadowolona z rozszerzenia diety  :laugh: Ja byłam w przychodni przed 14 :) Zrobiliśmy sobie spacer - ide tam ok.25 min ode mnie. Ostatnio jak tam byłam 26 kwietnia to lekarka (Michalska) dała nam skierowanie na badanie słuchu bo Karolinka musi mieć powtórzone (pierwsze wyszło ok ale z powodu niskiego Abgara musi być powtórzone) i na badanie bioderek. Ale nie zapytałam kiedy mam te badania porobić i gdzie. Chyba na bioderka musze najpierw się umówić (nie wiesz czy można telefonicznie?) i chyba mogę na Raciborską?
Jeszcze mam jedno pytanie: kiedyś pisałaś że używasz czegoś na rozstępy, co to było?
Ale Lenka ślicznusia :) i ma takie ładne włoski, a moja córunia taki łysolek :D
 
Skopiowalam z majowek bo mam strasznego dola:(:(

jestem...
no i jestem zalamana nawet sie nie rozpisuje...na KTG brak skurczy...choc czasem sie stawiala macica to sukces bo wkoncu cos sie zaczyna dziac:(
Mala tez zeszla do kanalu ale jeszcze nie calkowicie...ale ta moja szyja nieszczesna:( normalnie wyc mis ie chce caly czas:(
Szyja nadal zamknieta calkowicie i twarda! wyglada jakby jej spokojnie 2 tyg brakowalo:( (a pisalam wam w 36 tyg ze wygladala na 30 tc) wywolywac nie mozna skoro jest w takim stanie bo to nic a nic nie da...wiec w sobote tez nic z tego:(
W poniedzialek nsatepne KTG i potem wizyta u niego z USG itd.Moze byc problem z wielkoscia dzidzia:( W pozniedzialek jak co to zdecydujemy ale tak czy siak w srode ide do szpitala i beda dawac jakies zastrzyki itd bo takie wywolanie jak szyja sie nie zmieni nic a nic nie dadza:(

Jestem zalamana...powaznie....ide sie objesc lodami:(


aa kazal liczyc ruchy wytlumaczyl fajnie co i jak...oh....

 
Dzieki za słowa uznania dla zdj !!!!! ;D

Ola lekki i składa sie w parasolke a co wazne dośc miejsca ze troche posłuży !!!
i duzy buziak z okazji świeta dla Twojego mężczyzny !!

Lilitku głowa do góry !! Najgorsza ta końcówka ale pomyśl ze zaniedługo bedziesz tulić swoje cudeńko !! całusy !!!

Karola to i tak odważnie ze pól słoiczka ! super ze Lence smakowało oby tak dalej !!!

A ja dzis leniłam sie na polku na leżaku a Liwia w kojcu ! Dupska nie chciało mi sie ruszyć nigdzie !!
 
reklama
A ja niestety nie nadrobie dzisiaj nic :( przepraszam was! Ale mam strasznego doła :( dzisiaj to tylko rycze :( horomony mi jeszcze do tego wszystkiego strasznie skaczą :( Z Wiki i brzusiem wszystko ok. Jak sie troche pozbieram to naskrobie do was odrazu! bo gdy do was nie pisze to juz cakiem wymiękam ze wszystkim :(

dobranoc
 
Do góry