reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
heja lasencje :p


Zgadzam sie z kolezanka, mysle caly czas o Nadii czasem ciezko sie skupicc ;/

A co do pracy to pracuje ... Wysle wam kobietkii na priv messydza Bo nie pisze o wszystkim na forach bo osoby chore psychicznie wszystko czytaja i sledza kazdy moj krok ;/;/;/ wiec na priva wysle :p
 
Witajcie:) mam wielka prośbe, chce kupić fotelik dla dziecka ( 9-cio miesiecznego) zawsze kupowalam na allegro ale teraz wolalabym osobiscie zobaczyc folteik, stad moja prosba, znacie w okolicy ( bytom, katowice, sosnowiec, zabrze gliwice itp) dobry sklep dzieciecy, no i oczywiście w miare nie drogi??
dziekuje za pomoc :-)
buzka ;-)
 
reklama
Witajcie:) mam wielka prośbe, chce kupić fotelik dla dziecka ( 9-cio miesiecznego) zawsze kupowalam na allegro ale teraz wolalabym osobiscie zobaczyc folteik, stad moja prosba, znacie w okolicy ( bytom, katowice, sosnowiec, zabrze gliwice itp) dobry sklep dzieciecy, no i oczywiście w miare nie drogi??
dziekuje za pomoc :-)
buzka ;-)

Kaja w Gliwicach
Bociek w Zabrzu
Viki w Zabrzu

święta minęły i już po.....w sumie dobrze, bo się zmęczyłam i narobiłam (gości miałam:-)) a teraz opadam z sił, bo mi Arek się budzi w nocy co 2h na jedzenie:baffled::baffled::baffled: łudzę się, że szybko mu to mine:cool:

a dziś kończy mi się macierzyński....jak ten czas szybko leci:szok::szok::szok:

pozdrawiam i odezwijcie się
 
Do góry