reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
my dzisiaj u lekarza bylismy, maly jest na nifuroksazydzie i dicoflor oslonowo dostaje, od wczoraj ma biegunke (7 kupek dziennie) dzisiaj jadl tylko ryz i chrupki kukurydziane ... lekarka powiedziala ze jesli to tylko biegunka to przejdzie po okolo 3 dniach a jesli nie to znowu do kontroli, oczywiscie trzeba go nawadniac i pilnowac czy nie dostanie temperaturki... martwie sie ale jeszcze nie ma zle .


czranulko dziekuje, a co u ciebie ? jak dziewczynki ? jak firma, praca?
 
Aguś u mnie....smutno -dzieci od poniedziałku do soboty południa są u teściów bo my oboje pracujemy.Tęsknie okropnie za niuniami o nie mogę doczekać się soboty,a tez pracuję do 14 i powrót ponad godzina z Chorzowa :baffled: Nasz salonik stoi w miejscu z remontem bo brak Kasiorki a trochę tam trzeba :dry: Normalnie odechciewa mi sie wszystkiego :-(
Jeszcze dzisiaj mnie wkur...... laska z pracy i nie wytrzymałam i jej nagadałam to od razu się miła zrobiła :-D ale mnie ciśnienie tak skoczyło ze wyszłam i łzy mi poleciały z tych nerwów :-( i tak jakoś leci dzień za dniem smutno :-(
 
salik_agnieszka... zdrówka dla małego....:-)

Czarnulka.... Tylko spokój Cię uratuje..... i uszka do góry..... jak trochę za dziećmi potęsknisz..... to tylko na dobre ci wyjdzie:-D. a pieniążki też zarobicie :)
 
aha... i najważniejsze.....

DUŻO DUŻO ZDRÓWKA, SAMYCH UDANYCH CHWIL, SPEŁNIENIA NAJSZCZERSZYCH MARZEŃ I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ...... DLA WCZORAJSZEJ SOLENIZANTKI.....
(dodatkowe buziaki od OLUSIA :))

ja wiem.... a reszta niech sobie przypomni:cool2:
 
Hej kobietki!
Ja chyba też domyślam się dla kogo te życznia, ta mała kobietka skończyła 4 latka prawda?:confused::-)
A WIĘC WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!Spóźnione ale szczere!!!!

Czarnulka wiem co czujesz, mojej Karolinki też czasem nie widzę 4 dni i bardzo bardzo nad tym ubolewam, we wtorek rano tata ją zabrał a zobaczę ją jutro dopiero, czasami są też dłuższe te rozstania :-(ale jakie potem jesteśmy za sobą stęsknione!!!!

Aga_Salik dużo zdrówka dla Wikusia! Cieszę się że już mu przechodzi! Świetne fotki! Widać że nieźle się bawiliście!!! :tak:

Diabliczko popieram moje przedmówczynie!!! Śliczny brzusio! :tak:

Ja jeszcze jutro do pracy i weekend wolny, a mamy zaplanowany doszczętnie :tak:.
 
reklama
aga mam nadzieję ze z Wikim juz lepiej my jakis czas temu hurtowo przechodzilismy to samo grunt to nawadniac i będzie ok:))

czarnulka wiem ze to nie tak łatwo ale spokój jeszcze raz spokój:)

a u mnie tok przygotowan ugrzazł w nmiejscu jutro roczek Zulki i tyle miałam zrobic a tu nic:( mój mężus nie dotał się do pracy i juz wogóle wrócilismy do punktu wyjscia echhhhhh
 
Do góry