reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
hej babeczki :-)

Ja na 100% nie umiem powiedzieć czy będziemy ,bo mój Radek jutro jedzie do pracy :-( Ale wydaje mi się że przyjedziemy ;-) ale z opóźnieniem :-) Nie wygonicie nas babole? :-)
 
.czarnulka spróbuj tylko nie przyjść;-).

.aga zadzwoń albo przejdź się do pediatry,przez weekend będziesz się zastanawiać a tak się dowiesz co to może być.

.pogoda na jutro.. marne 18 stopni...:baffled: ale ostatnio onetowi mało sprawdza się pogoda:-p.
 
salik_agnieszka ja bym poleciała do lekarza, albo jak radzi koleżanka , chociaż zadzwoń.

Udanego spotkanka dziewczyny !!!

Dziewczyny, poradźcie czy są jakieś laleczki które można czesać ?? ale takie rozmiarów np baby Born.
Uporczywie szukam lali z włoskami , bo mała uwielbia latać z grzebieniem , a ileż można nadstawiać swoją głowę ;p Brata też "atakuje" .
przeszukałam allegro i pobliskie sklepy i nic -może źle patrzę ;p
może mamy dziewczynek coś podpowiedzą :D

Lecę się szykować do wyjazdu na weekend :D
 
mamy isc do laryngologa i obserwowac malego jak by sie cos dzialo to do szpitala, a jak nie to tylko do laryngologa, mozliwe ze sie uderzyl gdzies i mu leciala krew albo kopal paluchem :biggrin2: albo ma cos z kanalikami, zobaczymy.
ja tam jutro przyjade tak czy siak nawet jak padac bedzie :-) heheh wezme ciuchy do ubrania :-)
wrocilam od lekarza dopiero ide robic saltke i moj J sobie tez zazyczyl wrr... jak on cos wymysli to glowa boli.
 
hej, ja gyroska robię jutro rano.
rozmawiałam dziś z Justynką - wrócili właśnie znad morze naszego.

być może uda się jutro dojechać Izie-mummy.
 
reklama
Hej dziewczynki! Mała dziś wróciła z 5 dniowego pobytu na wsi, była tam z babcią. Nie macie pojęcia (a raczej macie ;-)) jak się za nią stęskniłam. Moja mała żabusia :-).

Aga mam nadzieję, że to z Wikusiem to nic poważnego. Gdyby plany się zmieniły napisz mi smska, nie wiem czy jutro dam radę siąść do kompa.

Martusia są takie specjalne głowy do czesania, poszukaj na allegro. Lalki tez powinny być z włoskami, ale szczerze mówiąc nie szukałam, Karolinka ma taką darowaną i nie musiałam jej szukać. A też czasami lubi sobie poczesać, fajne też są koniki pony, ale raczej te oryginalne (są małe a drogie :angry:) bo im nie wyłażą te włochalki :-D.
 
Do góry