reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
czarnulka toż to wstyd ;) żona ratownika nie umie pływać ??? ;)

dziś byliśmy na spacerku prawie pół godz!dziś było aż +3* ,mam nadzieję że ok :)

jakoś ostatnio mało tu zaglądacie >:D trzeba was przypilnować :police:

dziewczyny a może spotkamy się w katowicach ? bo ja nie mam koleżanek z małymi dziećmi w realu i jest mi smutno :( chlip.
 
reklama
karolinna A czy szykuje się jakieś spotkanie o który nic mi nie wiadomo ??? :? Ja mieszkam w Sosnowcu i mój Radzio pewnie by mnie i Wiki podwiózł gdzieś na imprezke babybooma ;) Bo ja też nie mam koleżanek z takimi maleństwami jak moja Wikusia :?
 
hej czarnulka ;D widzę że teraz będziemy pisać między sobą tylko ;D co tam u Ciebie ? ;D u mnie aż -17* :o >:D spacerki na razie odpadają :p ja chciałabym zaprosić parę mamusiek do siebie do domku :) mieszkanko jest malutkie ale pomieściłybyśmy się ;D każda coś by przygotowała do jedzonka i m przynajmniej nasze dzieci nawiązałyby znajomości :D
 
Witam
u mnie -16 na razie. miałam zamiar wyjść z domku, ale jakoś mi się odechciało. wystarczy, że jutro rano trzeba mi jechać na Ceglaną do okulisty więc wymarznę za swoje na pewno.
Fasola niekiedy siię rozpycha, że aż boli. we wtorek jedziemy na usg. siadam dalej klepać rozliczenie.

MIŁEGO DNIA
 
Witam,

Melduje sie, ze nie zamarzlismy, choc zimno jak .... cholera.

Sonia juz zdrowa, tylko o spacerkach narazie nie ma mowy - stanowczo za zimno, tylko moj pies jak glupi chce ciagle wychodzic, ale to przez sezon na suczki ]:->

Pozdrawiam,
 
Hej!
Pozdrawiamy z Bartusiem z domu, do którego wczoraj wróciliśmy. Bartuś jest śliczny, ma blond włoski i śliczne oczka, narazie ciemnoniebieskie. Grzecznie przesypia w dzień, z nocą bywa różnie, najchętniej stale podłączony by był do cysia mamusi. Napiszę więcej jak dojdę do siebie. Dzięki za wszystkie miłe słowa. Pozdrawiamy!
Najszczęśliwsi na świecie rodzice
 
marzenamg7 pisze:
witam w ten niedzielny mroźny dzionek
czy któraś z was jest z okolic Cieszyna?
:laugh: :laugh: :laugh:
hejka, ja jestem z Cieszyna, a wlasciewie moj maz pochodzi z Cieszyna i od 2,5 roku tu mieszkamy. jestes Cieszynianka marzenamg7? moze ktos jeszcze z "naszych" sie znajdzie..?
 
reklama
sandros pisze:
Karolina my te mielismy problemy w ropiejacym oczkiem. Najpierw kropilismy specjalna sola fizjolologiczna, pozniej Gentamecyna, a jak i to nie pomoglo, to poszlismy do okulusty. Dostalismy masc i krople, po paru dniach przeszlo. Mam nadzieje, ze i u Leny bedzie OK.

sandros, napisz prosze jaka byla diagnoza tych oczek? czy mowili ze to moga byc zatkane kanaliki lzowe? nasz synek od urodzenia ma ropiejace oczka. raz jest lepiej, raz gorzej. dostal od okulisty krople, ktore pomagaly tylko jak je dostawal. jak przestawalam mu zakrapiac to wracalo. jesli to te kanaliki (co jest ponoc trudne do stwierdzenia) to nie za bardzo chcemy robic mu tego przekluwania (aaa!). czasami jakby juz mu minelo, a za kilka dni znowu jest naftowym potentatem :) napisz prosze co konkretnie pomoglo waszemu malenstwu? dzieki.
 
Do góry