reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.Dla was kobietki taki śliczny gif

d6e9c133be576345.gif


i wierszyk

Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania".
 
reklama
karolina ja prawie przez tydzień czułam takie dziwne gilgotanie i chlupanie w brzuszku aż maleństwo zaczeło konkretnie kopać

porządki skończone troche dziś już podgotowałam i dom pachnie świetami
 
Witam
icon_smile.gif


Juz nie bede miała teraz okazji przez swieta zajżeć tak wiec kochane moje


Moc prezentów od Zajączka

Co koszyczek trzyma w rączkach

Wielu wrażeń,mokrej głowy

w Poniedziałek Dyngusowy.

Życzę jaja święconego

i Wszystkiego Najlepszego.
icon_smile.gif


kurczaczekgif.gif



Justys dziekuje za cudowne zyczenia na emaila :-)
 
hej !!!

a ja sobie zostawiłam wszystko na ostatni dzwonek, kompletnie nie chce mi sie nic i gdyby nie to ze goście przyjeżdzają to bym olała to a tak musze przynajmniej torche posymulowac ze sprzątam ! :baffled:

a jutro postaram sie tu kuknąć !!
 
witam
Bogna ten cytat to jeszcze poprostu szczera prawde szczegolnie teraz kiedy moje dziecie przezywa straszliwy bunt:angry::angry::angry: wszystko na nie a uparta jaka :szok:
Witaj:-DA ile ma Twój smyk???Bo pewnie wszystko przedemną..
Moja mama tak do nas mówiła jak byliśmy nieznośni,że nas kocha ale w tej chwili nie lubi;-)
 
reklama
Do góry