reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej
monysia jak po wizycie;-)
wkleje pare fotek:tak:
1016gb8.jpg
1017wi2.jpg
dalej później wkleję bo mi net muli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
My po wizycie :tak::tak::tak:
1,5 cm rozwarcia, szyjka wygładzona,
główka przyparta i wogóle wszystko
przygotowane do porodu
oczywiście powiedział że to może jeszcze
troszke potrwać ale zapewniał że
jeszcze w październiku urodze :-D
a skurcze są cały czas więc, myśle że już jest bliżej
niż dalej
 
Monysia WOW to suuuuper! Juz sie doczekac nie mogę :-)

oliwka fajne fotki,prosze wiecej!

SPOTKANIE W RYBNIKU W FIGLORAJU DNIA 21.10 godz,??? do uzgodnienia :)

Ja proponuje 14-15 Poniewaz puźniejsze godz to dla mnie za puźno bo droga troche trwa!
 
Witam

monysia, czekam z niecierpliwością na info, że Milenka jest "po drugiej stronie " brzuszka:-)

oliwka, ale Sarunia to taka istotka do schrupania:shocked2::cool2:

justyś, nie denerwuj się...:happy2:

Ja tylko na sekundę (jak zwykle to ostatnio bywa:wściekła/y:) ale piszę, żeby Justyna za dużo zmartwień nie miała. :blink:
Na 99% piszę się na spotkanko i proponuję godzinę 14:confused: (albo i wcześniej) bo Młoda mi będzie spała w aucie jak pojedziemy na wielką zabawę:-)
Będę obserwować jak rozwija się temat...a teraz muszę do roboty (dlaczego nikt nie pisał, że we własnym domu jest tyyyyyyyyyyyyyle pracy:confused::confused::confused:). Nie nadążam:shocked2::cool:
 
Monysiu czekam z niecierpliwoscia na SMSka z info o Milence :happy2: nie zdziwie sie jak bedzie to juz jutro ;-)
A co do wozka to polecam goraco ROAN MARITA-duza gondola wiec dziecku jest wygodnie, super duze kolka, dla mnie prawie terenowe bo sprawdzaja sie po lesie :tak:a koszt 1200 zl=gondola, spacerowka i fotelik do samochodu. Polecam.

Oliwka jaka Sara jest kochana :-) ja juz zapomnialam ze moja Oliwia tez kiedys taka mala byla, jak ten czas leci.... :-(

Trysiu where are You :confused::-(

A co spotkanka to ja jestem bardzo chetna ale nie w niedziele, ja moge w sobote. Wybaczcie ale dla mnie niedziela to bardzo rodzinny dzien ktory mamy dla siebie. Grzesiek pracuje praktycznie od poniedzialku do soboty, wiec tylko niedziele sa nasze a jeszcze i tak ja co druga spedzam na uczelni :-:)wściekła/y: Wiec zrozumcie. Ja jestem za przelozeniem spotkanka na sobote, co Wy na to?
 
:-):-)Monysiu, to już szybciej będzie niż Ci się wydaje!!! czekamy z niecierpliwością na info ile wazy i mierzy i jakie ma włoski no i wiesz sama co jeszcze...:-):-)
Dziewczynki bylismy wczoraj na superanckim spacerku na Paprocanach, jejuuu jak tam było cudnie, cieplutenko, wygrzaliśmy sobie plecki, Macko poszalał na placu zabaw i porobiłam parę fotek:tak::tak:
cimg3472qt7.jpg
cimg3489cy5.jpg


To jedna porcja za chwilkę następna.
A propos spotkania w Niedziele Kochane niestety ja sie nie piszę..Podobnie jest u mnie jak i u Lucynki, mój Tomi pracuje cały tydzień od poniedziałku do soboty jak i również zdarza sie w niedziele co dla mnie jest nie do wytrzymania, więc jak juz ma tą niedzielkę wolną to chce się nim nacieszyć. A i nasz mały bąbel nie moze sie nacieszyć tatulem jak jest w niedziele z nami...więc ja proszę o zmianę na sobotę, co Wy na to???:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Wiecie co.... chyba mam juz bombe :-pbo po kieliszku kukułczanki do monitorka przenioslam sie na wino domowej roboty pewnego gorala i jest mi cool :cool2::-D:-D:-D:-D:-D

Trysiu swietne fotki, z tym ze Macius o wiele ladniej wyglada w realu :happy2: jakos wogole nie jest do siebie podobny na tych fotkach :dry::-D MAsz wspanialego synka!
 
reklama
Do góry