reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
witam wieczorkiem

ale pustki:szok: gdzie Was wszystkie wywiało:confused:

mokkate - dawkuje mu pojedyńczo zabawki, bo na raz było za duzo i całkowicie oszalał bo nie wiedział za która sie zabrac do zabawy:tak: a po swiętach doszedł dla Kubusia jeszcze jeden prezent 130 piłeczek z basenem i to była frajda dla Nas w Sylwestra:-D

baska - Całuski dla małego solenizanta:-D Niech rośnie zdrowo!!!!!!!!!!!
no i zdrówka dla ciebie:tak:

iza - ale sprytna twoja córcia:tak: brawo, brawo!!!
 
u nas hitem jest garnuszek na klocuszek. do niedawna ulubione klocki poszły w odstawkę.

dziś był funkcyjny Titka i mały zarobił 24 deserki i 24 soczki.

Baśka: całuski dla Kamilka

Iza: gratki dla Karolci

Mokatka: dla MArtynki również gratki. to teraz matka masz oczy wokół głowy.
 
dzień doberek

i znowu cisza:-( mam wrażenie że ten wątek pomału sie zaczyna sypać :-( coraz żadziej tu każda z nas zagląda. Kiedys jak jeden dzień sie nie lukło to aż trudno było nadrobić a teraz:szok: mam nadzieje, że to minie.

Kubus własnie jeszcze fika w łóżeczku przed drżemką ale zaraz powinien usnąć, a ja posprzątane juz mam Kubus dzielnie ze mną sprzątał, najbardziej podoba mu sie odkurzanie. Odkurzacz nie odstępuje ani na krok.

a z nowości postepów Kubusia: już zrozumiale pokazjue papa, pokazuje paluszkiem nie nie, chwyta sie za głowe i pokazuje ile ma kłopotów, stabilnie już stoi tylko boi sie zrobic pierwszy krok, jak tylko sie czegos trzyma np. kanapy to wzdłuz niej śmiało idzie:-D
 
Hej dziś ja druga :szok: :szok: :szok:

Kubusiowa - masz racje juz każda coraz mniej tu zagląda akiedyś nie szło nadrobić postów. Fajnie, że pileczki doszły ;-)

Ja będę musiała się z wami rozstać na jakiś czas niewiem na jak dlugo to wszystko zależy od tego czy znajdziemy jakąś inną ofertę podłaczenia internetu albo dalej bedziemy korzystać z tej samej firmy. Dzis pakujemy mój stary komputer bo będzie mial nowego właściciela. Mąż kupil mi laptopa i teraz właśnie zastanawiamy się czy kupić router i dalej korzystać z tego internetu co mam czy popytać i może podłaczyć bezprzewodowy. Ja place za internet 60zł i jakby bezprzewodowy byl w tej samej cenie to zmieniam a jeżeli jest dużo droższy to szukam tańszego internaute :-)
Także może do niedzieli sprawa się rozwiąże. A teraz nie moge podłaczyc mój stary internet do laptopa bo potrzebuje nowy numer IP a za to oni też kasują wiec muszę się zastanwoić co dalej.

Kamilek dziękuje za pamięć i życzonka :-) ;-) :-D
 
Hej dziewczyny,gdzie sie podziewacie???????

Basiu wracaj szybciutko do nas ;-)

kubusiowa super ze mały ma nowe zajęcie ;-)

A moja malutka Emilka odnalazła swoje stopki i sie nimi bawi hihihi,a jaką frajde ma jak je złapie ;-)

No i kupiłam dla dziewczynek wózek na allegro za 50zł.Może nie jest najlepszy i pierwszej jakosci,ale na małe spacerki moim zdaniem sie nadaje ;-) A wazy około 7-8kg :-)

Wózek Fashion... Solidny za niewielką Cenę (154715997) - Aukcje internetowe Allegro
 
Karolcia dziękuje za gratki :tak:
Mam nadzieję że jeszcze z miesiąc potrwa zanim będzie chodzić, nie chce zeby tak szyko chodziła, ale coraz ładniej już trzymie równowagę i wszędzie się wspina, a najlepsze jest to że jak się przewraca to bardzo bezpiecznie - na pupkę :-)

Baska mam nadzieje że szybko będziecie mieć tego neta :tak:

Kubusiowa GRATKI DLA KUBUSIA!!! Jak raz mu się uda postawić kroczki to już będzie stale to robił :tak:
A co do wątku to coś niedobrego się dzieje:no:
 
hej dziewczyny:-)
Dawno nie było mnie tu pniewaz dzis wróciłam ze szpitala, dostałam krwotoku spowodowane było tym ze sie rozwarstwienie ale zmniejszyło sie o 4 mm to chyba dobrze:tak: :-( niestety przeleżałam tam sylwestra dostałam zastrzyki i leki musiałam lezec jak kłoda :wściekła/y:,teraz jestem na podtrzymaniu ,wyszłam pod warunkiem ze w domku bede lezec tak ze nawet nie poczytałam waszych postów . mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skończy :tak:Ale szczesliwego nowego roku wam zycze:tak:bo nie było okazji .No oliwka troche przezyła ze mnie nie było a ja to dopiero.
 
reklama
.hejka.

.Moim skromnym zdaniem to dlatego tak mało się teraz dzieje na bb bo za dużo dziewczyn pisze ze sobą prywatnie na gg:rolleyes:,w sumie się nie dziwię że potem tak mało jest napisane bo komu by się chciało coś dwa razy pisać;-).(przynajmniej ja tak mam :rofl:).

.Dziś byliśmy na chwilkę u moich rodziców i Lenka mogła się pobawić ze swoim 11letnim wujkiem:-),oboje bardzo się lubią:tak:.

.oliwka ale musiałaś przejść ciężkie chwile:eek::-(,trzymam kciuki żeby wszystko dobrze szło dalej,teraz to już chyba w ogóle nie możesz dźwigać Oliwki:baffled:.

.czarnulka gratki dla Emilki że znalazła swoje stópki:laugh2:.

.kaśka76 ale się Peter obłowił :cool2:.

.baska trzymam kciuki żebyś jak najszybciej tu do nas wróciła:happy:.

.kubusiowa dobrze że dawkujesz Kubusiowi zabawki bo to mogłoby być niebezpieczne:-D;-).Gratuluję nowych sukcesów Kubulka:happy2:.

.Miłej środy.
 
Do góry