reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
witam z kawusią

justyna -zdrówka dla Liwi!!!!:-) a ty jestes fotografem:confused:

shinue - Sto lat, spełanienia marzeń:tak:

iza - a w tym roku twój mąż chce wyjechac do pracy:confused: szkoda, bo juz kiedys mówiłaś że było by to dla Was trudne:-( Brawa dla karolinki za picie z niekapka, Kuba ma jakieś opory ale od jutra jestesmy juz sami (Jarek po przerwie swiątecznej wraca do pracy) i zacznie sie nauka picia, kiedys juz piłą ale potem sie odwidziało mu:-( fajnie że podobaja Ci sie fotki:-D

karolinka - dzieki za komplemenciki, tak tak fajna rodzinka a Kamilek słodki:tak:

No właśnie co z Oliwką???????i reszta dziewczyn????????

miłego dzionka:-)
 
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!!

Ja się kuruję gorączki nie mam ale mam katar a nosek czerwony natomiast maly ma 37 stopni i niewiem czy to zalicza się do gorączki. Dziś nie idę z nim na spacer bo nie chciałabym żeby go zawiało chociaż nie ma katarku ani kaszelku ale przypuszczam ze te 37 stopni utrzymuje mu się ze szczepionki skojarzonej ktorą miał w czwartek po niej w piątek mial 38 stopni dałam mu Paracetamol w czopku i spadlo do 37 i tak się caly czas utrzymuje.

Kamilek jak siedzi w bujaczku to odchyla glowkę do przodu bo chce chyba już siedzieć :-) Caly czas go pilnuję bo lekarka powiedziala zeby nie doprowadzać do pozycji siedzącej ;-) A tak po za tym nie moge jeść slodkiego. Jadlam bardzo duzo ale po wizycie u lekarza powiedziała nam ze mały ma na coś uczulenie co jem bo ma na rękach i policzkach szorstką skórę (ja to zauważylam już dawno) i kazala wyeliminować sok jablkowy, slodycze i powiem wam ze faktycznie chyba ze słodyczy to ma. Dlatego musze prowadzić zeszyt co jem i żeby wykluczyć ze może mieć uczulenie na gluten. Ale jak widzę jak nie jem slodyczy i nie pije soku to mu znika ;-) W czwartek mam kontrol to zobaczymy mam nadzieję, ze wszystko ok.

Iza,Karolinna, Kubusiowa- dziękuję za komplemenciki względem Kamilka. To prawda rośnie jak na drożdżach ale mu ich nie dawkuję ;-) :-D
 
Ja też przy kawce (oczywiście ineczce:-) )

Shinu- wszystkiego naj, naj, naj!!!!

Iza- dzięki za gratki. A my gratulujemy nowej umiejetności :happy: .

Justyna- może ta gorączka nie zapowiada infekcji i dziś po niej śladu nie będzie? Trzymam kciuki.

Kaśka- jak się czuje Piotruś? Już zdrowieje?

Kubusiowa- i jak tam Kubuś? Dalej zainteresowany prezentami?
Martynka dostała m.in. żyrafkę z FP i musze powiedzieć, że bardzo lubi się nią bawić. Trafiony zakup.:happy:

Miłego dnia!!!
 
Hej Dziewczyny :-)

My również spędziliśmy Sylwestra we dwoje ;-) Ja zrobiłam sałatke itp... i wypiliśmy po lampce czerwonego wina i o północy Wiki wstała na fajerwerki i wzinesliśmy toast szampanem :-) Wikusia była zachwycona blaskiem petard :-) A o godzinie 1 Wiki zasneła,my po godzince też wylądowaliśmy w łóźku spać :-)
 
chyba sie załamie psychicznie buuuu.... mam okazje pojechac do mamy na kilka dni,a nie mam łózeczka dla Emilki :-( bo koleżanka od której wczesniej pożyczyłam,właśnie już pożyczyła innej :-( buuuu.....
 
dziekuję kochane za życzonka dla Liwii !! dzis juz trochę spadła ta gorączka i zobaczymy co wieczorem !!!!

Kubusiowa no ja jestem i mąż !! i tesciowie :-)

kurcze Liwia nie da mi popisac
do wieczora
 
reklama
Wpadłam tylko na chwilkę, chcę się pochwalić, Karolcia pierwszy raz zrobiła dziś PAPA dziadkowi :-) :-D :-) , potem jeszcze przez chwilę machała łapką :tak: I jeszcze pierwszy raz sie dziś puściła, stała sekundę i bamsnęła na pupkę :-) :-D :-)

Spadam bo marudzi, zajrzę później :tak:
 
Do góry