reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
beatka ja już daję Grzesiowi ziemniaki, marchewkę, wczoraj jadł kalafior z nojego talerza. Lepiej mu to smakuje niż zmiksowane, tzn. ja rozgniatam widelcem. A jabłko to daję, ale nie w całości tylko takie skrobane łyżeczką, zjada mi pół jabłka a i słoiczki też zjada z reguły pół a jak jest duży słoiczek to 1/3

mokkate, iza Grześ nie jest grubaskiem bo jest wysoki ma 80 cm a przy urodzeniu miał 60 cm. Żeberka da się policzyć ;) iza no to ładnie Martynka przybiera.

kończe bo mi sie wierci Malec :)
 
reklama
iza1 a Lenka nie narzeka na kojec :D on ma swój materacyk ale będziemy go uzywać tylko na wyjazdach ,przełożyliśmy inny materacyk z kołyski,trochę grubszy :) fajne jest to że waży około 10 kg i można go zabierać na wyjazdy :)

beatko oj gdzieś pisałam :) Lena-Kamila :) z chodzikiem to nie jestem przekonana ::) no ale na pewno wszystko z umiarem może być ::) a moze kup mateuszkowi takie fajne grube skarpetki antypoślizgowe? :) gratuluję że mati stoi już przy łóżeczku! :D

mokkate no właśnie co do czwartku też nie jestem pewna bo ostatnio Lena gorączkowała 2 dni po szczepieniu :p :p :p .

mmm że też grzesiowi smakują deserki owocowe,Lena absolutnie nie zje nic owocowego ::) zaraz krzywi sie tak komicznie że nawet jeśli zamierzałam w nią wmusić jabłuszko to rezygnuję ;) za to zupki spox,tylko martwi mnie ta wysypka :p i wysoki chłop z grzesia :D

właśnie zamówiłam krzesełko na allegro :)

a propo zakupów ... to co kupujecie swoim dzieciaczkom na dzień dziecka ? :) ja się właśnie z mężem zastanawiam ::)
 
karolinna o deserkach nie wspomniałam bo zapomniałam, ale Ty masz pamięć :) a faktycznie Grześ bardzo lubi deserki :) a ta wysypka to może potówki ??? A jakie krzesełko kupiłaś bo ja sie nie moge zdecydowac i co brałaś pod uwagę ??? no a taki kajoec to faktycznie przydatna rzecz :)
 
mmm gadałam z pediatra przez tel i podejrzewała potówki bo to były takie małe czerwone krostki z czymś białym na końcu ...ale teraz porobiły się takie placki czerwone z tego i coś podobnego zaczyna jej sie robic na buźce :p moje małe biedactwo :(

co do krzesełka to kierowałam się np.wyglądem :) podobają mi się takie fajne drewniane,fajne siedzonko,które łatwo umyć i dzięki temu ze Lenka coraz ładniej siedzi to nie musiałam kupować z regulowanym oparciem :) no i wiadomo cena :) te plastikowe wydają mi sie nie stabilne ;) acha i te krzesełko można kiedyś przerobić na fotelik ze stoliczkiem lub też same fotelik :)

oto zdjęcie,jak ktoś chce to podam link ;)
krzese322ko3ng.jpg
 
Karolinnka podobne krzesełko miała moja siostra, jest super, potem fajny stolik jest dla szkraba :) Podaj link bo my z kasy ze chrzcin może kupimy też krzesełko, taki mamy zamiar, bo jak Karolinka będzie większa i dorośnie do niego to może być krucho z kaską u nas ::) dlatego chcemy kupić teraz.
 
no iza to podaję link :) tutaj to jest :) gdybyś sie zdecydowała to daj mi znak jaki kolor siedziska wybrałaś :D zobaczymy czy mamy podobny gust ;) acha i czy twoja siostra jest zadowolona ?
 
Karolinna dzięki za link, przed chwilą rozmawiałam z mężem na temat tego krzesełka i przekonał mnie że dla nas takie niestety nie jest dobre. Zajmuje trochę za dużo miejsca, a my mamy małą kuchnię, poza tym nam w sumie taki stolik nie jest potrzebny bo i tak nie byłoby go gdzie dać, a w pokoju Karolinku już jest stolik. Ale powiem CI że jest bardzo fajne i moja siostra jak również ja (bo opiekowałam się siostrzeńcem i go w nim karmiłam) byłyśmy zadowolone :) więc Ty na pewno też będziesz. W sumie bardzo tanio je wyszukałaś :) masz talent :) Co do siedziska to ja chyba wybrałabym te słoniki :)
Nam bardziej odpowiada krzesełko składane i takiego będziemy szukać. Coś w tym stylu:
http://www.desen.com.pl/krzeselka_dzieciece.php?model=14
Podoba mi się bardzo ale w porównaniu z Twoim 2 razy droższe, musimy poszukać tańszego. Zaletą tego jest to że ma szelki i zajmuje mało miejsca :)

 
Karolka: krzesło czadowe.

co do prezentówe na DD to albo leźaczek albo zabawki do maty. nie umiemy sie zdecydowac.
mam nadzieję, że moja mamcia nie zapomni o mnie ;)
 
reklama
my też mamy kasę ze chrzcin na takie rzeczy, ale czekam az Grześ bedzie porzadnie siedzial, dlatego tak dlugo u nas twa ten zakup, a te plastikowe to mi sie nie bardzo podobaja no i ceny tez! Na karmie go w foteliku samochodowym ::) a w samochodzie jezdzi juz w takim dla starszych dzieci :) Chce mu niezwłocznie kupić moskitiere do wózka :p . Ide poszperac na allegro
 
Do góry