reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Baśka będzie ślicznym, zdrowym bobaskiem!!!! Mój Lol śpi w dzień, na noc zasypia ok.21 wstaje, sam normalnie jak nie jedziemy, ok 6 rano w sumie ze spaniem w dzien tez gdzies tak ok. 12 h....Choć zdarzają sie dni, że spi mniej to potem dla odmiany ma dni, że spi i spi...Może teraz jak nie będe juz jeżdzić na Oddział to się unormuje...W końcu zrywałam go ok.5...Ale srednia 12 h...a niech spi, rosnie. Pilnuje tylko, zeby po południu nie padał mi za pózno bo potem pozno sie kładzie..Jak przetrzyma swoja h to laduje wieczorem wcześniej w lóżku. Zasada jest taka Rybka Mini Mini zasypia i Lolo też..Teraz to i mama też z Rybka idzie spac he he..
A jak tam Twój syndrom wicia gniazda??? Bo ja musze go bardzo hamowac bo mam zalecenie terapeutyczne skupić się bardziej na sobie i odpuszczać sobie...Z takimi zaleceniami zostałam wypisana z Oddziału Dziennego bo juz nie dawałam rady wstawac, jeżdić i sie ogólnie ruszać... a i Lolek mial dosc takiego "podrzucania" to tu to tam...
Baśka nasze dzieciaczki praktycznie będa miały taka sama rożnice wieku.
I dla Twojego czterolatka
 
reklama
hej dziewczyny:) czy są tu może przyszłe mamy z Katowic?
Odezwijcie się! może zorganizujemy małe wyjście na soczek do parku chorzowskiego?
Czekam na Was! Termin ustalimy w gronie zainteresowanych:)
 
witajcie Nowe Mamuśki :)
Ja dziś tylko na chwilunię,piękny mamy dziś dzień,i przy takiej wersji dnia pozostańmy :). Mam nadzieję,że trochę się odciepli bo rano zamarzały mi ręce... :)
Pozdrowionka i miłego dzionka życzę.
 
Hej!

Witam nowe mamy, niech nas jest tutaj coraz więcej to będzie coraz milej :)

Bodzinko
wypoczywaj ile dasz radę!

Trysiu dzień dzisiaj rzeczywiście śliczny i tak ma podobno zostać co najmniej do piątku :)

My od kilku dni ostawiamy się od cyca. Powodów jest kilka, więc nie będę się tutaj rozpisywała. Mały nie ma z tym żadnych problemów, gorzej jest ze mną :( czuję się jak ostatnia wyrodna matka, no ale cóż. Kiedyś mi to minie.

Od dzisiaj znów zaczynam udzielać lekcji. Póki co nie będzie mnie w domu tylko 3 razy w tygodniu po 4 godziny, ale zawsze to jakieś wyjście.

No i dzisiaj mamy z Grześkiem kolejną rocznicę-6 lat jak jesteśmy parą i 5 lat jako małżeństwo. Ależ to zleciało :)
 
Luczynka wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja nie wiem czy tym razem w ogóle będe karmic piersią...I juz się na to nastawiam właśnie, żeby sie nie czuc jak wyrodna matka...Ach tak napaprawde to trudniej "odpępowić" sie nam niż dzieciaczkom naszym....
No i moje odpoczywanie wyglądało tak, że zrobiłam zakupy, dwa prania, odwiedziłam przedszkole, nadal brak miejsc, przebrałam buty, przytargałam reszte ciuszków, byliśmy na placu zabaw...
Jestem szalona....
 
reklama
Witam się wieczorkiem! :)
Dziś zaczęliśmy remont łazienki, koszmar, ale już nie mogę się doczekać końca :happy:

Bodzinka a toś se odpoczęła!!! :-D Szalona mamuśka, dużo masz energii jak na ten etap ciąży :tak:. A czemu nie będziesz karmić? Ja osobiście uważam że nie ma nic lepszego i piękniejszego w życiu matki jak ten okres kiedy karmi swoje maleństwo. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Luczynko wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy!!!!

Basia 100 lat dla Kamilka z okazji 4 urodzinek!!!! Wiem, spóźnione ale szczere :eek:

Witam nowe mamusie kicie i miśke piszcie jak najwięcej!!!!!
 
Do góry