reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej dziewczyny! Dzięki za wsparcie :-)

Sylcia witaj w Polsce!!! Trzymam kciuki za zabieg Nadinki!
Ollka dużo zdrówka dla Oliwci!
Basia dla Kamilka też dużo zdrówka! Oby do urodzinek wszystko mu minęło!
LilNiki ja niestety też nie pomogę bo jestem z Katowic :nerd:.

Co do zdjęć w przedszkolu to u nas była sesja jesienna (super fotka, bardzo nam się podoba), potem kalendarz a potem Mikołaj. W tym przedszkolu na razie zapowiedzieli fotki do kalendarza, mają je robić już jutro.

Karolinka mi padła po przedszkolu i teraz sobie drzemie, ona ciągle jeszcze potrzebuje snu w ciągu dnia, widocznie taka już jej natura.
 
reklama
u nas w zeszłym roku przyłazili 6razy. zależy to czy dyrekcja ich wpuści czy nie. w poprzednim roku roku świetna była z zegarem i piratem, potem kalendarz był w miarę. reszta - szkoda gadać. teraz w piątek ma być smokowa sesja - hmmm....

Tryś - kiedy robisz kolejną czekoladkę????:happy2::happy2::-D:-D:happy::happy::-p:-p

Iza - wcześnie te kalendarzowe foty. a o któej wieczorem kładzie się spać i o której wstaje?

Baśka - dasz radę, pomyśl o tych spineczkach, kucyczkach, laleczkach:tak: będzit git.
 
Kaska - wiesz...jeszcze tak nie myślę o tych spineczkach, kokardeczkach dopóki nie zobaczę jej na własne oczy że to faktycznie córeczka :) Chociaż ciuszki mam na dziewczynke bo po moich bratanicach. Ja też parę dokupiłam a zacznę dopiero kupować jak wyrośnie z 56 i 62.
 
Iza moja jest terz z tych co by jeszcze pospalyw dzien, na poczatku wrzesnai po przedszkolu zasypiala, teraz tylko lezy ale w skutek tego juz po 18 spi, najpozniej 19, wieczorynke to oglada w weekendy tylko:)
 
Iza Oskar też dzisiaj padłu teściowej, jak wróciłam z pracy to spał jak suseł. Nie chciałam go budzić, a miałam jeszcze kilka rzeczy do pozałatwiania, więc teść miał go przywieźć, ale Młody ... zrobił podkówkę i uprosił babcię żeby tam spać... Wiadomo - spać pewnie pójdzie o 23 - i bajki do wieczora... I chociaż wiem, ze nie powinnam tego tak odbierać, to mi trochę przykro...
Kasia to rzeczywiście sporo tych sesji, u nas była na Mikołaja, do kalendarza i jedna "Wolna" - ale nie kupiliśmy, bo zdjęcia były okropne... Nasz bratanek ma też w przedszkolu co roku jakąś właśnie "tematyczną" sesję - bardzo fajna sprawa.
Basia u nas też płytek nie dała Pani fotograf, ale regularnie przypominam się P. Dyrektor, żeby zapytała czy nie ma tych zdjęć jeszcze, osobiście wolę zdjęcia na dysku. Mogę też według własnego widzimisię je przerobić :-)
Ola to rzeczywiście szybko Ci zasypia. Nasze dzieci to się do dnia bez drzemki chyba będą długo przyzwyczajały...
Tryś najwyżej kolacji nie zjesz :-D Ja sobie też pozwoliłam na kawałek serniczka - kolega w pracy miał urodziny, ale w ramach posiłku. Dzisiaj dostałam paczkę od przyjaciółki - prezent+milka jogurtowa, z którą (cała rodzina już o tym wie w razie czego) kazałam się pochować. Rafałowi smakowała, nie tknęłam ...
Sylcia powodzenia !!! Napiszcie jak już będziecie "po".
Liniki witaj, niestety na Gliwicach nie znam się wcale, więc nie pomogę, jednak mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądała :-)

W piątek idziemy oglądać mieszkanie o 19.30 - please trzymajcie mocnooooo kciuki... Bardzo mi na tym zależy okolica bardzo fajna, na przeciwko plac zabaw i boisko, piękna słoneczna duża kuchnia, 2 pokoje... Kobieta chce wynająć na 6 lat.
 
Boo to bedziemy trzymac kciuki za mieszkanko, brzmi bardzo ciekawie.
moja faktycznie szybko zasypia, przemczona jest. pasowalo by jej jeszcze lezakowanie wprzedszkolu:)
 
heloo:)

trysia - to ja może podjadę na tę pyszną czekoladę na gorąco:) cały czas robisz mi smaka:) Ja też przez projekty mam zaległości w prasowaniu chyba zabiorę sie dzisiaj po południu, bo w czwartek mam dzień z klientami :)

baska - jesteś bliżej końca niż dalej:) już sama nie mogę się doczekać żeby zobaczyć malutką :))

iza - trzymam kciuki i zdawaj nam tu raport z efektów:)

U Kubusia 9 października pierwszy"nalot" fotografów koszt 20 zł za dwa zdjecia i kubek z zdjeciem

Jak ja nie cierpie takiej pogody vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

okej mykam bo mam do poczytania o dotacjach unijnych dla firm |może coś uda się skubnąc:))

paptki
 
reklama
Witam! Ja tylko na chwileczkę.

Kaśka jak mała śpi w dzień to przeważnie zasypia ok. 21-22 dopiero, ale jak uda mi się ją przetrzymać w dzień to ok. 20-tej czasami już pada. Rano wstajemy ok. 7.
MamaBoo trzymaj kciuki!
Kubusiowa to naprawdę niezła cena, fajnie że robią im fotki kubeczkowe:-)!!!
Basia doczekasz się już niedługo malutkiej! Też chciałabym ją już zobaczyć, a najlepiej na żywo ;-).

Dobranoc!
 
Do góry