reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Hej kobietki!
Co to się porobiło :szok:wszystkie się chcą odchudzać (no prawie wszystkie ;-))! Przeważnie to na wiosnę każdy nabiera na to ochoty, ale jesienią:confused::-D. Ale to bardzo dobrze, trzeba o siebie dbać. Ja też od kilku dni już walczę :tak:i na razie jakoś mi to nawet wychodzi :tak:.
Postanowiłam wgłębić się w dietę Dukana, to ostatnio modna dieta, podobno bardzo skuteczna. To chyba ta którą stosują rodzice Baśki, dieta białkowa. Mam zamiar ją zastosować, ale jeszcze nie jestem pewna.

Olka super, że znowu do nas zawitałaś! :tak:

Wszystkim kobietkom na diecie życzę powodzenia!!!! :-)
 
hejka

Co to za komunitywa w odchudzaniu:) No ale bardzo dobrze, ja też wziełam się za siebie i nawet cosik schudłam oczywiście zapisłam sie na fitness i tak jak boo po poerwszym razie za dwa dni wyszło szydło z worka jaką to ja mam kiepska kondycję zakwasy jak ta lala /ale to sie dopracuje/.
Do wagi sprzed ciąży brakuje mi 2kg więc daje sobie dwa tyg. czasu :) Ja mam taktyke w tyg. bez słodyczy, pieczywa, ziemniaków, sosów itp. a w weekend folguje ale bez obżarstwa:0 i daje efekt

trysia - mniam grzybki:) musze sie do ciebie wybrac na grzybkowanie tzn. na jedzonko /hahahaha/ taka jajecznica z grzybkami mniiiiiiiiaaaaaammmmmmm:)

Ja dzisoaj dół w domku wysprzatałam jutro góra i w całym domku umyc podłoge a potem jak bedzie pogoda leniuchowanie na tarasie :))) Posadziła wrzosy wię bedzie milutko

Iza - ta dieta jest bardzo niekorzystna dla organizmu teraz o tym mówilil nawet w tvn i ostatnio w internecie artykuł był , więc może tak jak trsyia pisała najlepsza dieta MŻ i do tego gimnastyka:)

do usłyszonka
 
Baśka - teraz nie widziałam tych butów, ale był jakiś rzut chyba 2 tygodnie temu i jakos mi nie tak. może wybredna się stałam po ecco i geoxach:angry::angry::angry::angry: w zeszłym roku kupowałam jeansy w lidl dla Titka, a w tym roku porażka była pod względem jakościowym i wykończeniowym. ja póki co ustawiam się na zimówkę w aldim i ewentualnie zakup supefitów zimowych w Niemczech. mam nadzieję, że będzie asortyment taki sam jak w Niemczech. :cool2::cool2::cool2::cool2: na chwilę obecną mamy aldikowe gumowce - zaczepiste są, Piotrek mówi, że to szeryfowe gumiaki są.:confused::confused::confused: rajtki w aldim kupowałam i czekam na możliwość ich wypróbowania.
a w porównaniu do zeszłego roku, to jestem w plecy - rok temu na końcówce września miałam kombinezon, buty i czapki na zimę, a teraz null!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy za komplementa brzuszkowe. Mnie on tak strasznie nie przeszkadza bo ja dużo schudłam na poczatku ciaży i nie dobiłam do wgi sprzed, więc rośnie mi tylko brzucholek...Choć coraz mi ciężej...Fifi ma miejsce do brykania i radośnie z tego korzysta he he.Ależ się dietowo zrobiło na watku. No trzymam kciuki za Wszystkie.
 
dzien dobry
ja sie wzielam za pozadki, jeszcze jeden pokoj i final...
Iza z diety dukana ostatnio chyba abrdzo duzo osob korzysta, ja na jakies konkretnej diecie bym nie wytrzymala. podoba mi sie ten sposob na rozdzielnosc produkotw, zawsze to nei radykalna dieta... powoli wprowadzam tow zycie.

Bodzinka brzusio sliczny:))
Kaska ja tez obstawiam na aldik i lidl neimeicki, jakos zawsze tam cos fajneijszego jest.... no i jakis pozadny kombinezonik... marzy mi sie tchibo albo jakas fajna mariquita.
poki co moja mama na cos poluije bo ma wsyztko na miejscu.
 
Kaśka - ja tez gustowałam w geoxach, ecco jeszcze nie kupowałam ale wiem, ze są fajne. Natomiast w tym roku jak zobaczyłam ceny tych butów na naszych maluchów 300-350 zł to sie za głowę złapałam.Powiedziałam, ze juz takich drogich nie kupię. Kupiłam narazie w Lidlu - wczesniej Kasiu były w Lidlu ale zupełnie inne moja mama widziała a te są coś podobne do geoxów. Zobaczymy jak się sprawdzą ale wyglądaja pod spodniami bardzo fajnie i taka cena. Jak bedzie mu zimno w nogi i sie nie sprawdzą na zimę to kupię mu w smyku z COOLCLUB albo Bartka. Narazie kurtki juz mamy i komplet czapki ale brakuje mi jeszcze jeden komplet do brązowej kurtki.I jeszcze muszę polować na spodnie kombinezonowe.

Iza - białkowa podobno niezdrowa tak jak pisze Kubusiowa coś o tym było w TVN ale moja ciocia ja już stosuje dawno a rodzice od 1,5 m-ca. Mama wygląda rewelacyjnie fajnie jej sie figurka wyrzeźbiła.

Kubusiowa - ty na bezsenność chyba cierpisz, siedzieć jeszcze o tej porze na bb ;) Ja juz dwie godziny spałam :D
 
baska 300 zl za buty to faktycznie zdecydowanie za drogo...
ja mam andziejze moja mama cos wyaptrzy fajnego i problem bedzie z glowy:)

moje dziecko poszlo z dziadkiem malowac garaz... mam troche spokoju... alefajnie
 
Iza ja również słyszałam, że dieta Dukana jest bardzo wyniszczająca, ale nie interesowałam się nią nigdy za bardzo, więc nie wiem już sama.
Ola - byle do przodu :-)
Basia 300 zł za buty - oj ... Ja się jeszcze nawet nie rozglądałam za zimówkami, nie mówiąc o kupnie :-)
Kubusiowa chodzisz na aerobik ? Jak będziesz regularnie ćwiczyć to za chwilę nawet zapomnisz, że coś takiego jak zakwasy istnieją.
Ja idę w poniedziałek zapisać się na aqua-aerobik, po pierwsze dla wagi po drugie dla kondycji, po trzecie dla kolan - ze względu na nie, nie mogę ćwiczyć "normalnie" - wczoraj miałam tego przykład, dzisiaj już wchodzenie po schodach i szybszy chód sprawia mi ból.
 
reklama
Baśka - ja w zeszłym roku kupiłam ecco nowe w sklepie za 150zł. co było super tanio dla mnie. ja jestem przyzwyczajona dać za buty zimowe czy porządne jesienne 200-300zł. takie ceny też ma austriacka firma superfit - i co dla mnie najważniejsze - mają oni różne tęgości obuwia.

Olka - czytałam opinie na forach niemieckich i tam są polecane kombi aldikowe - są z dwóch firm. ja sobie upatrzyłam brązowo-pomarańczowy lub ewentualnie stalowo-turkusowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry