reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Wieczorne dobry
Ja zaraz naczynka pomyje i do łóżeczka lulu pac ide.Jutro jade do Babci, z która sie 6 lat nie widziałam.Troche się boje....Ale w końcu wypada jej Lolka pokazać.Dzis b ył chrzestny małego, przywiózł mu prezenty, mały zachwycony.Chrzestna została w Dublinie bo za 2 miesiace ma rodzić, to wiadomo,ze już latac nie bedzie.
 
reklama
Salik- do gorseciarki??? Zaintrygowałaś mnie..... Możesz zdradzić coś więcej?

Trysia- czekałyśmy na Ciebie...:-p

No własnie- spotkanie....
 
Mokkate biustonosz ide sobie porzadny sprawic :-) nie potrafie kupic porzadnego (w przystepnej cenie) w tych wszystkich sklepach drogie sa kolo 150 zl taki na mnie kosztuje, a gorseciarka zrobi mi porzadny dopasowany :-) babcia sie zabiera ze mna bo w sierpniu wesele mojego wujka i tez musi sobie cos porzadnego sprawic :-)

Ide ogladac 39 i pól i nyny :-)
dobranoc
 
jeszcze nic nie szylam u niej dostalam namiary od ciotki, jak dzwonilam i pytalam ile kosztyje taki na mnie (75-80 D) to powiedziala ze kolo 60 zl ale wiecie to sie okaze na koncu wszystko wam powiem jak tylko wroce od niej dzisiaj,

kasia jak Titek ??? jak podroz ???
 
podróż ok, Tito obrażony, nie oddzywa siędo mnie, łaskawie powie przez telefon: "cześć (chwila ciszy) to pa" i oddaje sluchawkę. ewentualnie spyta: " czy kiedykolwiek mnie stąd zabierzesz???"
wczoraj kupilam bilet na piątek cena spora, ale cenę kosmiczną zapłacę za taksówkę ze Sławna do Jarosławca, bo w soboty pks tam nie jeżdżą.

no i mam totalny wqur... z remontem. nienawidzę ludzi, którzy idą po najmniejszej linii oporu.
 
Witajcie Kobitki !!!

Moja mama wczoraj zaopiekowała się Milenką
i zrobiliśmy sobie mały wypadzik do kina
i na pyszne lody i kawkę :-D

A dziś UWAGA :-p
idę do pracy na 4h !!! :tak:
dychnę troszkę od tego małego stwora :happy2:
daje ostro w kość ostatnio

Wczoraj też przed 22 wezwali mojego M
bo była potrzebna pomoc w Chorzowie na meczu
tak się bałam do kibole się lali
i jeden policjant został ranny :no:
ale wrócił cały i zdrowy,
zdrzemnął się 4h i znowu do pracu wstawał ...
 
dobry Babole!!
MOnysia,no gratuluję!!! A gdzie będziesz pracowała?? czym się będziesz zajmowała :-) ????
Mokkate, Ty łobuzie, czemu się nabijasz gadzino jedna!!! :-p
A ja dziś do gina się wybieram i wreszcie muszę do porząądku zrobić ze swoimi sprawami bo inaczej jeszcze kopne w kalendarz i tak się to skończy... ;-) żartowałam, może nie jest to takie groźne ale nieregularne cykle, które są wynikiem PCO a do tego międzycyklowe "jakieś dziwne cuś" które sa wynikiem posiadania polipka też nie są zbyt miłe...sorki za wyflaczenie się ale jakoś nie mam za bardzo o tym z kim pogadać...Miałam skierowanie do szpitala w zeszłym roku ale jakoś z tą przeprowadzką nie było mi po drodze do szpitala na kilka dni... Teraz chyba już się zmobilizuję, choć nie ukrywam że mam pietra...zewnątrzoponowe znieczulenie mnie trochę przeraża..może jestem nadwrażliwa ale słyszałam o róznych powikłaniach więc....:-( same rozumiecie...prawda...??
Trzymajcie się babolki a ja znikam skończyć drugie danie,papapapa
 
reklama
Kasiu aż mi się łezka zakręciła w oku jak przeczytałam co Tito mówi... Ucałuj go, dużo zdrówka ! A co remontu to co jest nie tak ?
Monysia dobrze, że małżowi się nic nie stało. Słyszałam, ze było ostro. Jak tam w pracy ?
Aga napisz co tam u gorseterki, też jestem ciekawa.
A ja się nie pochwaliłam ! Gapa ze mnie :-) Oskara przyjęli do przedszkola, także jeden problem mniej.
Z gorszych rzeczy to małż ma czas do 28 maja na znalezienie pracy jak nie to idzie do mamy mieszkać.
A ja dzisiaj byłam u ortopedy, znów mam skierowanie na rehabilitację. Co wizyta to się czegoś nowego dowiaduję, dzisiaj się dowiedziałam, że oprócz chondromalacji rzepek mam jeszcze zespół nadmiernego nacisku bocznego rzepek. I tak jak chondromalację się leczy przeważnie tylko rehabilitację, tak zespół w 90 % operacyjnie. Ale póki co powiedział, ze się jeszcze wstrzymuje, pochodzę jeszcze na kilka sesji rehabilitacji i potem zadecydujemy. Takze humor mam rewelacyjny.....
 
Do góry