reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam,

Iza fajnie, ze troche wypoczelas. Najwazniejsze bluzeczki... Jednak zakupy wprawiaja w dobry nastruj :-D


My wczoraj w te piakna pogode poszlismy pierwszy raz na dzialke. Sonia poszalala. Wieczorem wkleje zdjeca. Dzis mamy dzien odwiedzin wszystkich babci.

Pozdrawiam,
 
Ale miałam długiego posta is zlag mi go trafił... Więc szybciutko : od wczoraj jestem z Ozikiem w Zabrzu, tata miał chatę wolną, bo dzisiaj ma turniej w Play Station i musiał poćwiczyć.... :-D Na stanowisko się nie odstałam, dziewczyna z kadr powiedziała, ze test poszedł mi super i na rozmowie też bardzo dobrze mi poszło, ale dostała się dziewczyna, która jest już dwa lata na umowie zastępstwo..... Ale nic straconego, bo w czwartekd zwoniłą kierowniczka innego działu i zaprosiła mnei do sibie w poniedziałek, żeby mi przedstawić inne stanowisko :-):tak: Bardzo się ieszę, co prawda to też umowa zastępstwo, ale mam pewne do września, mam blizej no i tamta Pani kierownik powiedziała, że nie ma nic przeciwko, zeby startowała w każdym konkursie. W środę tak się pożarłam z kierowniczką, że djak było zebranie to wyłam cały czas (wiedziałam, ze nikt mi nie wjedzie), w ten sam dzień doprowadziłą do takiego staniu jeszcze inną dziewczynę. Wiem, ze już macie dosyć moejgo marudzenia, ale mma już dosyć, jestem wykończona psychicznie...
Muszę pochwalić Oskaraka : ostatnio miała pieluszkę i zawołał, ze chę kupkę a dzisiaj wstał rano i miał suchą pieluszkę :-):tak::szok: Zmykam, przepraszam, że nikomu nie odpisałam, ale nie mam zbytnio czasu . Całuski !
 
.hej.

.my w szale przeprowadzki i jako takiego rozpakowywania się:tak:.

.iza fotki wkleję w przyszłym tyg a do mieszkania wracamy w pon,wszystko się przedłuża:dry:. Trzymam kciuki za pracę!.

.sandros czekam na fotki Sonii:blink:.

.betti ja mam usg w środę:-) .fajnie że słyszalaś serduszko.

.mamaboo gratki dla Oskara.


.miłego weekendu.
 
reklama
Do góry