reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.justyna żeby mucha ci nie wleciała w te otwarte usta ze zdziwienia:-p:rofl2:.

.oliwka a co miała Oliwka:confused:.

.luczynka najlepiej byłoby się takim zachowaniem nie przejmować ale łatwo powiedzieć:crazy:.



.Ja lecę suszyć włosy.


 
reklama
Oliwka a tak swoja droga to jak Ty masz na imie :confused: A urodzinki masz 6 lipca?? Tak jak moja mama :happy2:

Justyna jakby co to ja moge CI uzyczyc moejj starej wycieraczki :-p:-D:rofl2::-D

Czarnulko sily Kobieto, sily!! Juz najgorszy okres przeszlas gdy dziewczynki byly malenkie. Teraz bedzie juz tylko lepiej a to ze maja czsami gorsze dni... hmmm.... Tak niestety bywa, to sa "uroki" macierzynstwa;-)
 
Oliwka ja tez czekam na smska :-D a podobno przed samym porodem dzidzia sie uspakaja :rofl2:

Luczynka to jest podobno tak ze po szczepionce rózne są objawy i czasem dopiero wstecznie mozna coś zdiagnozować tzn tak jak dzis po obejżeniu skóry po kilku dniach !! ja jednak stawiałąm na ta odrę ale to juz po fakcie więc nie ma co rozcząsać !!! Gorzej jakby pani dr stwierdziłą uczulenie albo 3dniówkę zamiast zakaźnej choroby !!
 
Karolinko to co przyjedziesz czy nie ???
a Oliwce chyba o moją Liwkę chodziło ...

Luczynko dobra kobieta z Ciebie !!!
a co do tych gówniarzy to aż strach pomyśleć że nasze dzieci z takimi wulgarami będą do szkoły chodzić !!!
 
Justa - jutro lekarka po południu, a Krzysiek po nocy troszku pośpi. wysypki nie ma poza tym więcej. a wydaje nam się, ze ta co jest ot jakby przybladła.ale poójdzie jutro Krzysiek, bo w poenidziałek PIERWSZE SZCZEPEIENIE TITKA
 
Luczynka....będę uczyć informatyki w podstawówce i gimnazjum sportowym....

Oliwka.... odpoczywaj bo ciężka robota przed tobą i nie pomoże nawet "pomoc" luczynki hihihiihi


Justyna.... poraża mnie kompetencja nasszych lekarzy... pamiętas jakie historie wymyślali dla Olusia :::wściekła/y::wściekła/y:

Karolinna.... fajnie było by Cię wkońcu poznać .. na przykład u Justyny... a raczej Liwutka :)

Czarnulka... dobrej nocy....

Ja też się pożegnam.. Dobrej nocy Drogie Panie....
 

.justynka postaram się jutro dać ci w miarę konkretną odpowiedź:tak:.

.diablica i mnie byłoby miło:happy2:.

.oliwka coś mi się zdaje że ty się jeszcze z brzuszkiem zameldujesz na urodzinkach Liwii :-p;-).


.Ja też mykam spać,bo coś mi powieki opadają w dół:yes:.


.Dobrej nocki.

dobranocksiyciw2.gif

 
Ja Wam dam hi hi hi :crazy::angry: Ja tu na powaznie z przejeciem cisne a Wy hi hi hi ?!!! :angry::-D:-p:rofl2:

Justyna to byla tylko 1/10 z tego co wyczynial ten dzieciak w ciagu zalediwe 8 godzin :baffled::no: Ja jednak nadal wierze w to ze to sa tylko pojedyncze przypadki, tyle ze takie sooby od razu sie wyrozniaja i potem sciagaja opinie na reszte, niestety. Mam nadzieje ze Liwcior i Oliwos beda mialy grzecznych kolegow :happy2:;-):-p

Diablica z tego co ja pamietam to nauczyciele WFu i Informatyki byli najbardziej lubiani przez uczniow bo to sa lubiane przedmioty :-) wiec luzzzz:rofl2:
 
reklama
Do góry