reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
No Justysia, no Justysia....mowę mi odjęło!!!!!!!
Zdjęcia są SUPERSUPERSUPER!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak:
"Ładowanie akumulatorków" i zachód słońca- bosssssskie.....:-)
A ta zjeżdżalnia do wody to świetny pomysł...jak sie kiedyś wybiorę do Chorwacji, to pozwól że wykorzystam......:happy2:
A to się nazywa spinacz......koleżanko....:-p:rofl2::-)Ale może być i agrafka:rofl2:Po takiej sesji- dla Ciebie wszystko :-):-D:-p...

Sandros- takie łóżko to odwieczne marzenie mojej starszej pociechy....Jak jej pokażę (bo teraz siedzi u babci) to z pewnością będą okrzyki radości... Bardzo fajne. I nie mogę uwierzyć, że sami zrobiliście....

Luczynka- jak patrzę na Oliwcię, to jakbym Darię widziała.. Ona też się tak spieszyła do chodzenia :-D A co do wagi- to Twoja pociecha waży już więcej niż Martynka... :tak::-)

Basienkaw- witam Cie bardzo serdecznie, bo jeszcze nie miałam okazji (z powodu Justy, oczywiście ;-):-p:rofl2:) Śliczna z Ciebie mamusia...:-)

Oliwka- a już myślałam, że się rozdwoiłaś.....Ta końcówka to się ciągnie, prawda?
Rodzisz z mężem?

Monysia- u mojej teściowej 4 lata temu wykryto raka żołądka.... złośliwego:-(.
Miała ciężką operację, co w jej wieku wiązało sie z ryzykiem. Ale opłaciło się - nie ma żadnych przerzutów !!!!
Wszystko zależy od zaawansowania raka i myślę sobie, że w dużej mierze od psychiki. Wspieraliśmy ja bardzo... nie pozwalaliśmy się załamać....miała siłę żeby walczyć. Trzymam kciuki, żeby Twój tata miał taką siłę....

Mmm- ale się cieszę, ze się odezwałaś. Tym bardziej, że następny raz to może być za pół roku...:-p;-):rofl2::-pA Grzesiu to dzielny chłopiec....
Tak sobie myślę, że ja to jednak jestem nadopiekuńcza....:zawstydzona/y:pierwszy raz Darię zostawiłam na noc jak miała ....:zawstydzona/y:....lat :zawstydzona/y:.....5? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Karolina- czerwona kartka...trudno....;-)
Za to, ze nam nie chcesz pokazać Lenki....:tak:Ani nie informujesz co u niej słychać....
Że już nie wspomnę o spotkaniu..... Skasował Ci się mój numer???? Czy co?????:wściekła/y::wściekła/y::angry::wściekła/y::wściekła/y:

A propos spotkania- Justa dziękuję za zaproszenie na urodziny Liwutka, ale jeszcze nie wiem czy będę....W razie czego poproszę o adres na GG....

Spotkałam się ostatnio z Izą- ale Karolka już duża!!!!! :-) I jak się razem z Martynką fajnie bawiły (w podawanie przedmiotów i rozdrabnianie chusteczek higienicznych....:-D)

A my w niedzielę wyjeżdżamy nad jeziorko (na tydzień, więc proszę zatęsknić:rofl2:)
Już się cieszę- las, jezioro, czyste powietrze.....:-)
Oby nie lało... W zeszłym roku trafiliśmy na jedyny deszczowy tydzień podczas całego upalnego lata, więc .....historia nie może się przecież powtórzyć....:-):-p:happy2:

Miłego dnia!!!!!

P.S. Chciałam wkleić zdjęcia, ale mi się już w poście nie zmieszczą.... ;-)
 
reklama
jejuuu jejuuuuuu ale WY się wczoraj rozpisałyście....
Dzięki mmm za miłe słowo, chociaż Ty o mnie pamiętasz ;-);-);-):tak::tak::tak:
A Ciebie to juz dopiero dawno tu nie było!!!!
oliwka skurcze porodowe brzuszne: zaczynają się w okolicy podbrzusza, takie jak miesiączkowe jeżeli takowe miałaś, tylko mocniejsze ...a masz podobne?? trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!!!!!

Monysia brzusiorek masz śliczniusi,bądź spokojna i dbaj o siebie i dzidziorka, wiem że może łatwo mi się to mówi, ale nic nie pomożesz tacie jak bedziesz sie stresować, trzymam kciuki za powrót d zdrówka Twojego taty...

Justynko piękne zdjęcia, no pięknie się zmobilizowałas no no....a gdzie byliscie w tej chorwacji??? jejuuu jak ja kochom ten kraj i bałkany w ogóle są cudne!!! niedługo nasze wakacje i tez tam sie wybieramy...jejuuu juz nie mogę się doczekać

Luczynka dzielną masz dzidziurkę i taka pokaźna jak na swoj wiek ;-);-)a z tym dietkowaniem jest nas juz wiecej, ja tez od pewnego czasu z tym byłam na bakier, probowałam nawet z Vitalia.pl - Twoja indywidualna dieta, diety odchudzające jakoś nie przyniosło to efektu w moim przypadku, za to Michalina, kumpela z Łazisk, zeszczuplała dużo, około 8kg.. lecz rozłożone w czasie to było gdzies na 2 miesiące.. Ja osobiscie zmieniłam wiele złych przyzwyczajeń takich jak jedzenie obiadku z meżem po 18 :crazy::crazy:, nie jem białego pieczywa, kupuje takie z ziarnami różnego rodzaju,pije duzo wody ale w małych porcjach, owocki, jogurciki z umiarem, chude mięsko:-):-):-) mam nadzieje, że przyniesie to jakis efekt, jem równiez BIO-CLA i do tego jeszcze zaczęłam pić ocet jabłkowy z mineralką i miodem na czczo.. wg opini ktorych sie doczytalam to jest zdrowy, zawiera duzo mikroelementow, działa oczyszczająco z toksyn....podobno nie mogą go pic ludzie z problemami zołądkowymi, ja przed piciem tego octu miałam zgagi, obecnie nie mam z tym żadnych problemów, przynajmniej na razie..:tak::tak::tak: ale się rozpisałam...acha no i cwiczonka w małych 10min porcjach ale podobno skuteczne, zobaczymy:-):-)
Trzymam za nas kciuki bardzo mocno!!!!

Basienkaw podeslij link z tym Twoim odchudzaczkowym blogiem, chetnie podczytam jak to zrobic zeby schudnąc 14kg...;-);-) jejuuuu to moje marzenie schudnąc tyle...
Moj Macko bidulek pogryziony przez komary oczywiscie w policzuś, wygląda jak pulpecik jednostronny...tylko jedno ukąszenie..smaruje go podobną maścią do fenistilu (dla dzieci) i troszkę opuchlizna schodzi do tego clemastyne mu podaje raz dziennie... normalnie świnia komar....:wściekła/y::wściekła/y: aż strach sie bać jak cos innego nie daj Boże zeby go użarło...:-(
A teraz właśnie narysował słoneczko z usmiechnietą buźką i oczkami, ale ładne że aż chciałabym Wam wysłać fotke ale nie mam aparatu...

Aaaaaa mój mężulek ma dzis urodzinki, więc bedziemy świetować wieczorkiem w kameralnym gronie,:-):-):-) bo cała impreza bedzie w sobote:happy2::happy2:
 
Trysiu- najlepsze urodzinowe życzenia dla twojego ślubnego!!!!!:-)
A komary to faktycznei świnie!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Żeby na takie małe dzieci się czaić....:angry:
Po co to w ogóle żyje?????


A co do odchudzania, to chyba jedank najlepsze efety dają....ćwiczenia i dieta MŻ (delikatnie mówiż Mniej Jeść:zawstydzona/y:) ....
Jak byłam w liceum to ćwiczyłam 3 razy dziennie po 20 minut i nie jadłam kolacji. Pomogło... Tylko jak się zmobilizować?:sick:
 
MOkkatko, no właśnie tą dietkę MŻ tez zastosowałam...od dwoch tygodni jak jest tak ciepło to nawet łatwiej wprowadzić ;-);-) superaśne fotki a ten basenik balkonowy to super pomysł, kurcze ja tez to chyba wprowadzę!!! :-):-):-) mamy u tesciow takiego żółwika ale nie bywam tam codziennie, a na balkon styknie miska a dzieciorek ma radochy co nie miara!!!!!:-):-):-)
 
Bassienkaw ja tez poprosze o tego linka :tak:

Trysiu no to byle w dol z waga;-)obys ie nam udalo :tak:Tyle ze ja mam do zrzucenia 30kg :zawstydzona/y::-(

Oliwka ja CI nie pomoge bo tez mialam bole krzyzowe :wściekła/y:okropienstwo :angry::no: i przez do tej pory mam problemy z lewa nerka bo mnie tak wyjrecilo od kregoslupa :-(Juz niedlugo CI zostalo, tylko 5 dni:-) U mnie tez nic nie zpoawiadalo i bylam pewna ze urodze dlugo po terminie a urodzilam 4 dni przed :tak: Tyle ze i tak bylo to wywolywane bo Oliwos postanowil nie wychodzic sam mimo ze mialam skurcze i rozwarcie :eek:

Mokkatko to ile wazy Martynka? BO moja Olwiia wcale nie jest taka tlusciutka, na wrzesniowkach sa dzieci w jeje wieku ktore waza juz po 12 kg :szok: No chyba ze Twoja Corcia jest nizsza od mojej, no i do tego ona juz przeciez duzo biega wiec szybciej spala. Oliwia przybrala teraz przez poltora miesiaca tylko 300g a corka mojej znajomej przez miesiac 550 :szok:
 
witam dziewczyny
jestem ze Sląska ale chwilowo, mozna powiedziec, u rodzicow na wakacje z synkiem :)
chce zakupic kzeselko do karmienia, ale tu jakos nie ma sklepow zeby byl wybor
albo ja o takich nie wiem :(
bylam w Plejada Sosnowiec -Exclusive Baby -wybor 2 -ceny drogie
Sosnowiec Zagorze -sklep Kaja wybor wiekszy, ale nie kupilam zadnego
czy jest cos jeszcze w okolicy
jakas hurtownia, sklep itp
Katopwice, Czestochowa moze? Krakow? wiecie cos?
będę wdzieczna za odpowiedz
 
Luczynko- Martynka waży niecałe 9 kg, a wzrostu ma 72 cm...ale ona zawsze była drobna...:-)

Ewa-Elexi- polecam sklep Bociek w Zabrzu, bo można negocjować ceny jak się trafi na szefa...:-D
 
A to się nazywa spinacz......koleżanko....:-p:rofl2::-)Ale może być i agrafka:rofl2:Po takiej sesji- dla Ciebie wszystko :-):-D:-p...

no wiedziałam że sie uczepi Pani Nauczycielka :-D a wczoraj ni cholery nie umiałąm sobie przypomnieć słowa spinacz :-D

Trysiu byliśmy na Makarskiej w Draśnicach !!!! A Wy gdzie jedziecie i kiedy ???

Ewa ja tez polecam bocka bo duzy wybór !!!



a co do urodzinek to moze jeszcze Luczynka sie wybierze bo nic nie pisała albo przegapiłam tą kwestię :-D
 
reklama
Czy któreś z naszych dzieci przechodziło 3dniówkę ???? i czy ta wysypka swędzi ??? i na buzi tez moze być ????
 
Do góry