reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

jak tu dzisaj cisza:szok: ide mamcie na noc do szpitala bede cala nocke karmila malą :tak: generalnie bede ja karmila piersia przez 48 godzin i jezeli bedzie sie najadala i nie bedzie jej potrzebne dokarmianie przez nos to dadza mi ja do domciu:-D:-D:-Djuz nie mozemy sie doczekac:-):-)trzymajcie za nas kciuki:tak:
 
reklama
i ja sie witam dzis pierwsza...faktycznies trasznie cicho tu u asz ale pewnie dlatego ze niedziela byla i mamuse z mezami:-D dzis pogoda zapowiada sie super sloneczko od ana trzeba wykorzystac a ja znow sie wzialam za cwiczenia i jak narazie mnie nic nie boli znaczy po cesarce wiec mysle ze moge cwiczyc dalej i chudnac do slubu:-D:-D
 
jak tu dzisaj cisza:szok: ide mamcie na noc do szpitala bede cala nocke karmila malą :tak: generalnie bede ja karmila piersia przez 48 godzin i jezeli bedzie sie najadala i nie bedzie jej potrzebne dokarmianie przez nos to dadza mi ja do domciu:-D:-D:-Djuz nie mozemy sie doczekac:-):-)trzymajcie za nas kciuki:tak:

Suuper,trzymam kciukasy!!!!

A takwogole dzien dobry mamcie i u ciekam bo do fryzjera potem do play house z Maniem,potem jakies zakupki.Generalnie to dzien dzis zajety bo mezus w domciu:-)
 
HEJ KOBIETKI PAMIETACIE MNIE JESZCZE???
dlugo mnie nie bylo poczytywalam was czasem ale jakos weny brak na pisanie...
GRATULUJE SWIEZO UPIECZONYM MAMUSIA!!!ZROWKA DLA WAS I DZIECIACZKOW
no nic pozdrawiam was wszystkie i uciekam cwiczyc wreszcie sie zmobilizowalam
paaa
 
witam siei ja:-):-) witaj z powrotem Sylwia:-D:-D ja tez zaczelam w koncu cwivzyv hehe:-D:-D wieczorki na spacer z psem a rano cwiczonka ... coc coraz ciszej u nas sie robi.....:confused::confused::baffled::baffled::unsure::unsure::oo::oo2: a czemu??
 
No wlasnie cisza nastala.chyba przez ta jesien..Mnie sienic nie chce..Czytam wszystkie watki i tylko pare slow wrzucam i tyle.Czasem wogole nie chce mi sie pisac.Jejku jak jak nie cierpie jesieni i zimy.Nie mam wogole energii.Nic a nic!
 
aaaaaa:szok: kobiety gdzie wy jestescie?????:szok::szok::szok: hehe:-D a ja mam mala od wczoraj w domku!!!! yehey:-D:tak::-) przesiedzialam o dobe dlurzej w szpitalu, bo raz ja musieli dokarmic ,ale w koncu ja wypuscili:-) nawet nie wiecie jak sie ciesze:) juz bylismy wykonczeni ta sytuacja i psycha nam siadala,serducha pekaly jak ona tak musiala tam lezec a my nic nie moglismy zrobic:no::-( ale teraz to juz tylko lepiej moze byc:tak::tak::tak: milego dnia mamcie:laugh2::laugh2:
 
reklama
Kasienko grtulacje.Cieszymy sie razem z toba.Pokaz nam ta swoja ksiezniczke koniecznie!!!!!
A cisza tu faktycznie.Mikimauro zniknela,nie wiem kobita na ksiezyc poleciala czy co???Ja poczytuje alenie pisze za wiele bo i do kogo???
 
Do góry