reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

hej kobietki i ja sie melduje...ale fajnie duzo nas sie tu zrobilo;-)
kurde dola dzisiaj mam paszportu irl nie chca mi dac...brakuje mi miesiaca do tych trzech lat pobytu:wściekła/y:aaa i @ juz mam uff ale mi ulzylo myslalam ze moja wkladeczka mnie zawiodla...ale nie wszystko ok moze mnie zawodzic ale tak za 3 lata;-)

Sylwia co u ciebie slychac,jak mala???

a ja dzis chyba sie wybiore do Galway.Zarzycylam sobie dzis zielone buty (bo wczesniejszym pytaniu meza: kochanie co ci kupic ladnego? :-D)No i dzis musze miec ladne zielone buty:-D:-D:-D

a dziekuje wszystko dobrze mala chodzi raczej biega po domu i rozrabia ...no i problem ze spaniem ...zasypia ladnie ale na rekach...a moj kregoslup ma juz dosc
ja kupilam sobie sliczna zielona torebke...heh ten zielony...



KRYCHA widzialam cie w crescent w piatek chyba z innymi mamami spacerowalyscie...a ja szukalam jakis ciuszkow i nic nie kupilam
a moze widzialasd jakies ladne kurteczki na nasze dziewczynki???i jeszcze prosze ksiazke(@ na priva ci wysylam)

pozdrawiam was kobietki ja musze sie powoli do spanka ukladac bo jutro trzeba o 5 wstac:wściekła/y::wściekła/y: paaaa
 
reklama
Gosiu z kupką chyba już tak jest co do mowy to przyjdzie na wszystko czas:tak:zobaczysz jeszcze będziesz chciała żeby zamilkł:-Dmówie Ci to z doświadczenia :-D Mareczek bardzo szybko mówił ale też nie miał smoczka i może dlatego ale :-D większość dzieci w jego wieku jeszcze nie mówi i to jest normalne :tak: On znowu zadaje strasznie dużo pytań i pyskuje siostrom więc nie wiem co lepsze:-D:-D Puszczaj mu bajki CBeebies i tam szybko złapie słowa bo mój śpiewa i re:-Dcytuje wszystkie z pamięci;-)
 
o zgrozo!!!!niedawno wprowadzili sie na moja ulice(4 wejscia dalej) rumuni!!!!!!!a teraz srednio 2 razy w tyg sa takie awantury na ulicy ze zjezdza sie policja i juz pare razy pogotowie bylo bo kogos nozem przezegnali!!!!i co chwile sie ganiaj z nozami,pijani,przesiaduje u nich chyba pol limericku!!!masakra:no::szok::no:
zycze ci mikimauro zeby sie obok ciebie nie wprowadzili tacy sami bo bedziesz miala niewesolo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

W której części Limerick Ty mieszkasz? Nie zazdroszczę sąsiedztwa :szok:... Oj i kuruj się kuruj - zniszcz przeziębienie w zarodku ;-)

widzę że z mam Ennisowych jesteśmy w mniejszości teraz:szok::-D
ale przynajmniej jest miło i mamy towrzystwo:tak:

:-D:-D:-D

Obok mnie jest domek do wynajęcia,co dziennie ktoś podjeżdza i zerka, ale przed chwilą było jakieś auto a w nim z 5 dorosłych osób i dziecko,:szok: to byli jacyś Rumuni, bo nawet nie czescy cyganie ani też pandziaby, jakieś takie niewyględne ludziska.koszmarnie wyglądali:eek: Mam nadzieje że nie wezmą tego domu :szok::szok::szok:

Ojojojoj... Lepiej taki sąsiadów nie mieć!!! :szok:

KRYCHA widzialam cie w crescent w piatek chyba z innymi mamami spacerowalyscie...a ja szukalam jakis ciuszkow i nic nie kupilam
a moze widzialasd jakies ladne kurteczki na nasze dziewczynki???i jeszcze prosze ksiazke(@ na priva ci wysylam)

A czemu nas nie zaczepiłaś, co? @ poszedł ;-):-D! Nie wiem czego szukasz, ale w Name it też maja dziewczęce kurtałki, może Ci się spodobają?
 
krycha ja mieszkam niedaleko medipolu,tam nie bylo nigdy tak "wesolo"dopóki sie rumuni nie wprowadzili:szok::szok::szok:

Heh, też mieszkałam kiedyś w okolicach Medipolu i bardzo źle wspominam mieszkanie w tych rejonach - nie czułam się tam bezpiecznie nigdy :szok:! A jak do tego dodać jeszcze takie sąsiedztwo... Biedna :eek:!!!
Dobranoc Wam mamusie, do jutra :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
K
hej kobietki i ja sie melduje...ale fajnie duzo nas sie tu zrobilo;-)
kurde dola dzisiaj mam paszportu irl nie chca mi dac...brakuje mi miesiaca do tych trzech lat pobytu:wściekła/y:aaa i @ juz mam uff ale mi ulzylo myslalam ze moja wkladeczka mnie zawiodla...ale nie wszystko ok moze mnie zawodzic ale tak za 3 lata;-)



a dziekuje wszystko dobrze mala chodzi raczej biega po domu i rozrabia ...no i problem ze spaniem ...zasypia ladnie ale na rekach...a moj kregoslup ma juz dosc
ja kupilam sobie sliczna zielona torebke...heh ten zielony...



KRYCHA widzialam cie w crescent w piatek chyba z innymi mamami spacerowalyscie...a ja szukalam jakis ciuszkow i nic nie kupilam
a moze widzialasd jakies ladne kurteczki na nasze dziewczynki???i jeszcze prosze ksiazke(@ na priva ci wysylam)

pozdrawiam was kobietki ja musze sie powoli do spanka ukladac bo jutro trzeba o 5 wstac:wściekła/y::wściekła/y: paaaa
Z TĄ ANTYKONCEPCJĄ TO TAK JEST NIGDY NIE MOŻESZ BYĆ PEWNA:wściekła/y: ALE DOBRZE ŻE MASZ:tak: JA WZIEŁAM S:tak:OBIE ZASTRZYK I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ŻADNYCH OBJAWÓW CZEGOKOLWIEK A WRĘCZ SPOKOJNIEJSZA JESTEM HEHE:-D OJ TO MNIE TEŻ MUSIAŁAŚ WIDZIEĆ Z KRYCHĄ A JA CIĘ NIE WIDZIAŁAM:-( OJ NIE ŁADNIE TAK SIĘ NIE PRZYWITAĆ:-p
 
Gosiu z kupką chyba już tak jest co do mowy to przyjdzie na wszystko czas:tak:zobaczysz jeszcze będziesz chciała żeby zamilkł:-Dmówie Ci to z doświadczenia :-D Mareczek bardzo szybko mówił ale też nie miał smoczka i może dlatego ale :-D większość dzieci w jego wieku jeszcze nie mówi i to jest normalne :tak: On znowu zadaje strasznie dużo pytań i pyskuje siostrom więc nie wiem co lepsze:-D:-D Puszczaj mu bajki CBeebies i tam szybko złapie słowa bo mój śpiewa i re:-Dcytuje wszystkie z pamięci;-)
Ja nie mam CBeebies ale mam mnostwo innych bajek, juz sie z nich duzo nauczyl.Wie ze jeszcze troche i bedzie recytowal :-D a w sumie jemu buzia niezamyka sie caly czas:-D



Wogole sie witam.:-)
 
reklama
OOOOOO TO WIESZ O CZYM MÓWIE:szok::-D HAHHAH MUSIMY SIĘ KIEDŚ SPOTKAĆ CO BY TE NASZE ROZRABIAKI SIĘ POBAWIŁY:-DA MY SIĘ LEPIEJ POZNAŁY :-D A TAK POZATEMATEM TO CHCIAŁABYM SIĘ KIEDYŚ UMÓWIĆ NA SESJE Z TWOIM MĘŻUSIEM I MOJĄ RODZINKĄ;-)ROZMAWIAŁAM Z MOIM I CHCIELIBYŚMY JAKIŚ FAJNY ALBUMIK CZY POR;-)TRECIK RODZINNY:tak: ALE TAK BLIŻEJ ŚWIĄT LUB PO;-) ŻEBY MATI już siedział fajnie a ja jescze kilka kilko mniej będe ważyła:-D
 
Do góry