reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam,
megan234 oraz jej dwa dodatkowe konta ( mamuśka25 i dominika19) zostały na stałe zbanowane.

Pozdrawiam

Dziekuje za infromacje :))

dzien dobry mamuski:tak: no to mamy o jedna kolezanke mniej:szok: nadal sie zastanawiam co sie dzieje w glowie tej dziewczyny??:shocked2:

Ja sie nie chce zastanawiac Bo pozniej dziwne mam mysli ...


Chyba trzy kolezanki mniej...
No coz ja tez probowalam sobie jakos wszystko wytlumaczyc ale jakos nie znajduje odpowiedzi..Nie znam Megan osobiscie,widac ze dziewczyn ma problem z soba,ale skoro ma przyjaciolki to niech szuka pomocy u nich.Szczera rozmowa zawsze pomaga,a oszukiwanie,nabieranie innych i granie komus na uczuciach nie jest w porzadku.Wiec ja stanowczo mowie nie!

Milej niedzieli kobialki.

Ja do tej wypowiedzii sie jak najbardziej przychylam :))

GASTONE nie sadze ze ona ma przyjaciolki:no:ja sie z nia spotkalam pare razy,ale przyjaznia tego nazwac nie moge.ona ma po prostu kolezanki,ktore teraz maja metlik w glowie i pewnie nikt juz nie bedzie chcial sie z nia spotykac.bo w zasadzie to ktora z nich na prawde znamy??magde anite czy dominike???:szok: o zgrozo :eek:

Ja Bardzo polubilam Anite a z Dominika mialam fajny kontakt przez te dwa dni ... Ale z pania M nigdy jakos nie wyszlo ... Niewiem ktora z nich to odpowiednia osoba


Zycze milej niedzielii my do Burnatty sie chcemy wybrac :))
 
reklama
Dziewczyny wy o herbatkach ,mnie by sie przydala jakas uspokajajaca, polecicie jakas naprawde dobra?

Buba spoko rozumiemy twoja niepewnosc.Wyjasnisz sobie wszystko z Megan i oczywiscie nic nie musisz komentowac, nikt od ciebie tego nie wymaga;-) Dla nas jednak chyba juz wytlumacznia nic nie pom0oga,zreszta Megan nie chciala sie tlumaczyc...

Herbatka z melisy albo sa takie w polsckich sklepach jak sie nie myle z vitax'a jest uspokajajaca :)) I w smaku bardzo dobra :))
 
Dziewczyny wy o herbatkach ,mnie by sie przydala jakas uspokajajaca, polecicie jakas naprawde dobra?

ja mam caly zestaw herbat ale niestety z polski sobie przywiozlam,nie wiem czy tu gdzies w polskich sklepach sa bo sie nie rozgladalam.nazywają się HERBATKI EKOLOGICZNE polecane przy....i np sa plecane przy depresji,zaburzeniach trawienia ,bezsenności itd:)moze w smaku to one rewelacyjne nie sa ale ja je bardzo lubie i polecam:tak::tak::tak:
 
Dziewczyny wy o herbatkach ,mnie by sie przydala jakas uspokajajaca, polecicie jakas naprawde dobra?

ja mam caly zestaw herbat ale niestety z polski sobie przywiozlam,nie wiem czy tu gdzies w polskich sklepach sa bo sie nie rozgladalam.nazywają się HERBATKI EKOLOGICZNE polecane przy....i np sa plecane przy depresji,zaburzeniach trawienia ,bezsenności itd:)moze w smaku to one rewelacyjne nie sa ale ja je bardzo lubie i polecam:tak::tak::tak:

Wiem,chyba u nas sa w pl sklepie.Ja ostatnio jetsme strasznie nerwowa,maly mi daje popalic i czasem z mnie brzuch z nerwow boli.Musze sie jakos uspokoic.
Ja juz po pierwszej jezdzie.Maz mniepochwalilze jak na prawie 7 lat przerwy poszlo mi swietnie.AAA fantastycznie sie jezdzi automatem wiec dlaczego mialopojsc zle? hihi
 
Dziewczyny wy o herbatkach ,mnie by sie przydala jakas uspokajajaca, polecicie jakas naprawde dobra?

Buba spoko rozumiemy twoja niepewnosc.Wyjasnisz sobie wszystko z Megan i oczywiscie nic nie musisz komentowac, nikt od ciebie tego nie wymaga;-) Dla nas jednak chyba juz wytlumacznia nic nie pom0oga,zreszta Megan nie chciala sie tlumaczyc...

tylko winny sie tlumaczy... zeby nie bylo ze ja jestem po jej stronie czy po waszej.. nie jak tylko probuje sobie jakos to poukladac w glowie i skumac wszystkie za i przeciw... moze poprostu niechce sie juz tlumaczyc poraz ktorys niewiem co sie tam dzialo u mam w limeric o co chodzilo i te klutnie niewiem ... tylko staram sie zrozumiec dlaczego i tyle...mysle ze juz niepowinnismy ruszac tego tematu kazdy powiedzial co o tym mysli i rozdzial zamkniety...




tak po za tym po obiedzie teraz pora na spacerek i wypelnianie zamowien do avon
 
GASTONE to lykaj herbatki :tak: ja jeszcze polecam aromaterapie :tak: zapal swieczke a do podgrzewacza nalej olejku lawendowego ( ja osobiscie wole pomarancz) i posiedz z herbatka i fajna muza:tak: chociaz na chwile sie zrelaksujesz:tak::tak:
to teraz jak masz juz pierwsza jazde za soba to w domu nie usiedzisz jak mezusia nie bedzie,co??ja bym zjechala cala irlandie jak bym miala prawko;-) ale jakos sie zebrac nie moge zeby je zrobic:no::no::no:
 
GASTONE to lykaj herbatki :tak: ja jeszcze polecam aromaterapie :tak: zapal swieczke a do podgrzewacza nalej olejku lawendowego ( ja osobiscie wole pomarancz) i posiedz z herbatka i fajna muza:tak: chociaz na chwile sie zrelaksujesz:tak::tak:
to teraz jak masz juz pierwsza jazde za soba to w domu nie usiedzisz jak mezusia nie bedzie,co??ja bym zjechala cala irlandie jak bym miala prawko;-) ale jakos sie zebrac nie moge zeby je zrobic:no::no::no:

Oj zebym ci ja miala czas na te lawendy ih dziecko caly czas przy nodze :-D a ostatnio nawet w lozku :cool2: wiec ..ech szkoda gadac...
A co do samochodu to ja lubie zwiedzac z mezem, a auto potrzebne mi na zakupy i babskieplotki z kolezankami :-D
 
czesc kobietki ja tam w szoku nie jestem...po akcji z mamami z limerick(z Anita)jakos czulam ze cos mi to nie pasi tak myslalam ze to megan sie podszywa...wogule zalatwiala mi kiedys bluzki z allegro i jej wyjasnienia nie byly zbyt wiarygodne i za kazdym razem inne wiec zrozumialam ze klamie a pozniej te tel i wiadomosci na gg masakra jakas...nie wpadalam ostatnio wlasnie przez magde nie chce kontaktu z takimi ludzmi!!!no ale juz po klopocie...tylko jesli naprawde jest chora to ktos musi jej pomoc,,,jaka jest taka jest ja jej zle nie zycze...koniec na ten temat!
dobranoc wpadne pozniej
 
reklama
Do góry