reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

Najwazniejsze to znalezc sopsob na siebie i dzidzie ?! ;-) ja zawsze chodze spac z poducha pod pupa i pod brzuch...!! mi pomaga szukajcie a znajdziecie...!!!:-)
 
reklama
ja spie na lewym bolu z koldra miedzy nogami i do tej pory to sie sprawdzalo ale po wczorajszej nocy mam watpliwosci co do pozytywnego wplywu tej pozycji dlatego pytalam o pozycje bo moze ktoras wyprobuje i zdziala cuda ktoz wie :tak:
 
Z tym spaniem to różnie bywa,generalnie spię na lewym ale na prawym mi wygodniej dopóki maleństwo nie stwierdzi że mama juz odpoczęła bo wtedy wogóle nie mam spania:-D



Właśnie się wybieram do dr bo wczoraj jakieś dziwne plamienie sie pojawiło moja połozna mówiła że jak sie nic do wieczora nie będzie działo to mam rano przyjechać(tzn jeśli skurczy nie będzie bo moze sie poród zaczął).Ale miałam wieczór mówie wam...:szok: W dodatku to były urodziny mojego kochanego męża ,ale ok wszystko jak przyjadę to napisze co i jak,chyba że wyląduję w szpitalu....:laugh2:
 
Emondzia trzymamay kciuki ze to tylko jakies naczynko peklo bo cos dzwiglas... nie daj sie zadnym plamieniom i szpitalowi tez...;-) :happy:
 
emomadzia ja rowniez trzymam kciuki :happy: aby wszystko bylo dobrze moze faktycznie jakies naczynko peklo moze sie przemeczylas uwazaj na siebie i jak najwiecej odpoczywaj
 
Ja pamiętam że ponad tydzień przed porodem (ale już po terminie) po ciepłym prysznicu lekko zaplamiłam, myślałam ze to już, ale nic się nie działo jeszcze przez długi czas. To delikatne plamienie krwią prawdopodobnie wywołane było ciepłą wodą.
emomadzia czekamy na wieści, nawet nie strasz nas :eek: :szok:. Wysłałam Ci na priwa mój nr tel. bo Twojego nie mam.

Co do spania to ciężko, ale jakoś przesypiam noce, raz na jednym raz na drugim boku, czasem się budzę.
 
reklama
Enomadzia powodzenia ;-) ja też kiepsko sypiam ale od tych paru miesięcy zdążyłam się przywyczaić. Spię zazwyczaj na boku z poduszką między nogami niedawno z kołdrą ale nocki zimne się zrobiły więc nic odkrytego być nie może, zarówno na prawym boku jak i lewym. Ale brakuje mi spania na brzuszku :-( pocieszam się że już niedługo. Za to zanim się położę na dobre to się tak.....moszczę :-D układam brzuszek (wydaje mi się że go układam bo jest twardy i zwarty) wiercę się aż w końcu znajdę położenie że nic mnie nie uwiera od wewnątrz.
 
Do góry