reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Ja na wycieczki tramwajem jeszcze na razie się nie piszę. Pediatra powiedziała, żeby na razie spacerować ale raczej unikać tłumu ludzi... ech. No ale za jakiś tydzień dwa może już się gdzieś wybierzemy!
Pozdrawiam mamy rozpakowane i nie :)
 
reklama
Witam,
jestem mamą 7 miesięcznego Juranda. Mieszkamy na Gądowie i poszukujemy towarzyszy na spacerki i nie tylko. Sami wszędzie łazimy. Może jest jakaś mama w okolicy, która ma podobny problem.
witamy
a gdzie to jest
tangola tam chodzę :)

http://www.centrum.mamydziecko.org.pl/

a co spacerów to ja musiała bym w ogóle do Wrocławia dojechać :) No ale moja niania jest chora więc jestem z małym w domu. Więc jeżeli macie ochotę na wspólny spacer w większym gronie i pogoda będzie ładna to może w piątek ? Trzeba by było tylko jakieś miejsce ustalić. O ile się orientuję wasz region Wrocławia to okolice Astry to może do tamtejszego parku. Jest duży i ładny i można pospacerować :) Może jeszcze jakieś mamuśki chętne na spacerek? Ja lecę sprawdzić prognozę pogody :)
ja nie nadaje się już na spacery jestem na wlocie
 
Arlena jesteś na wlocie:-p hihi a co ja mam powiedzieć??:-p
właśnie robiliśmy sobie z M sesje zdjęciowa i normalnie jestem padnięta wszystko mnie boli...
Dobrej nocki

ps każdy kto chce może pisać:tak::-) więc Aga nie krępuj się;-):-)
 
reklama
Do góry