reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
larkaa.. powiem tak.. ja tez sie nie moglam doczekac.. ale teraz czasami marze zeby moje dziecko znow umialo tylko lezec i ewentualnie siedziec :D biegam za nim jak wariatka.. a on ma jakis motorek w pupie!!! takie upaly mamy ze ja od samego stania jestem wykonczona a on biega tam i spowrotem.. wieczorem mysle ze juz pada wiec go kapie a on zamiast sie grzdcznie ubrac w pizamke ucieka mi z golym tylkiem po calym domu.. jak juz go ujarzmie i cuden ubiore i nakarmie to jeszcze figle w lozku.. chichy smichy i skakanie po caalym lozeczku :D takze korzystaj poki Kalinka lezy spokojnie i obserwuje swiat :D

uf.. na 12 sierpnia planujemy wyjazd do Wro.. atakujemy mieszkanka na wynajem, znajdujemy cos fajnego i wracamy po graty i wielka przeprowadzka!! juz sie nie moge doczekac :D

milego dzionka!!
 
tak wogole to jakbyscie wiedzialy o jakims fajnym lokum do wynajecia za rosadna cene w rejonach centrum (tak zeby bylo polaczenie tramwajowe bezposrednio z grunwaldem) to dajcie znac :D bede wdzieczna :p
 
Witam dziewczęta:-)
pogoda dziś beznadziejna, ale weekend nawet dopisał, całą sobotę byliśmy na dworze, wybraliśmy się do zoo i zobaczyć nową fontannę, a że samochód zepsuty skorzystaliśmy z komunikacji miejskiej i nie było tak źle. W niedzielę niestety byla taka duchota, że spedziliśmy ją w mieszkaniu, bo na dworze nie szło wytrzymać:-(.
kazeno świetne te podrygi Twojego synka, oglądalam i patrzyłam co mnie czeka:-), tancerz nam rośnie:-)
Na basen chodzimy na Nowym Dworze do Rdeco, jest wszystko fajnie, tylko, że nie pomysleli o takiej ypowej przebieralni dla mam z dziećmi, jest takie jedno miejsce niby wydzielone, ale jak jest wiecej mam, to ciasno i jeszcze za plecami przechodzą ludzie. Ja biorę małą do normalnej kabiny, sadzam na ławeczce i najpierw sama się przebieram, a później ją. Dajemy spokojnie radę, bo ładnie siedzi sama. A, w srodku są 4 baseny: do pływania dla dorosłych, płytki brodzik, basen z biczami wodnymi i dla maluszków podgrzewany ze spadem w dnie. Polecam.
kazeno mój M bedzie wynajmował mieszkanie 3-pokojowe we wrześniu na ul. Oporowskiej, jest tam blisko przystanek tramwajowy, jeździ 4 i chyba 10 na Grunwaldzki. Jak będziesz zainteresowana i chciała wiecej informacji napisz prywatnie.
bocieksklep witaj w naszym gronie:tak:
eedytka fajnie, ze dzidzia zdrowa, a imie bardzo ładne, juz nie zmienicie, my od początku stawialiśmy na Maję, nawet jak jeszcze nie wiedzieliśmy, że dziewczynka i tak zostało:-)
larkaa to zależy chyba od temperamentu dziecka, moja mala zaczęla raczkować i pomyka po całym mieszkaniu, ale da radę się zająć sobą, trzeba tylko zaglądać jak sie cicho robi, bo to znaczy, że dziecko coś majstruje, najgorzej jak jest marudne, to nic nie zrobisz:baffled:, a zęby, to jakieś przkleństwo zaraz za kolkami:-:)szok:
pozdrawiam:-)
 
larkaa.. wiesz jak maly idzie spac (spi raz dziennie okolo 2h) to mam czas dla siebie.. a tak czasami ja cos robie a on sie bawi ladnie zabawkami, albo mi pomaga :D wiec nie jest zle.. najgorzej na polku jak wszedzie chce wejsc i wszystko dotknac a niezawsze mozna.. wtedy sie zlosci ze mu cos zabraniam :D teraz mieszkamy u tesciow wiec tez oni czasami porywaja go na chwilke a ja odpoczywam :D ale we Wroc bedziemy sami i jeszcze moje studia, maz praca wiec nie wiem jak sobie dam rade :-(
 
hej witam sie urlopowo. musze poczytac co tam u Was:)
witam wszystkie nowe dziewczyny:)

urlop mi sie rozpoczął slicznie a teraz taka padaka, nie wiadomo co robić. W sobote wyruszamy nad morze do Ustronia Morskiego. Już się nie moge doczekac. Tylko nie wiem jeszcze czy autem( to co sie dzieje na drogach normalnie mnie stresuje, boję się jechac autem, mimo iż mąz mój jest dobrym kierowcą, ale co z innymi??) czy pociągiem. Jeszcze się zastanowie.

Maksior mój zdrowy na szczęście, ale pewnie w przedszkolu znowu się zacznie.

No i szukam pracy bo ta moja obecna mnie wykańcza.
 
Beti, ale Ci zazdroszczę urlopowania, ja w tym roku nie mam urlopu, a już jestem u kresu wytrzymałości, nie jest łatwo pogodzić pracy z dzieckiem:-(, przydałby się tydzień na zlapanie oddechu:baffled:. Ja też chetnie zmienilabym pracę, lubię, to co robię, ale ludzie są straszni, po powrocie z macierzynskiego stwierdzilam, że nie ma co, trzeba zrobić swoje i uciekać do domku. Panuje taka straszliwa zawiść, ze, to aż się w głowie nie mieści, tylko każdy patrzy komu by świnie podłożyć. Tylko, czy warto tracić życie na takie bezsensowne zagrywki:confused:, są przyjemniejsze rzeczy, a świat się nie kończy na tej firmie. Także mocno się zastanawiam nad zmianą pracy i jak tylko się wszystko ułoży po mojej myśli, to spadam:tak:
Miłego urlopowania i opal się za mnie nad morzem:-)
 
reklama
Gabi a w jakiej firmie pracujesz?? co robisz??

wiele razy juz slyszalam od kolezanek ze wlasnie po powrocie z macierzynskiego gorzej sie im pracuje.. jedna nawet skarzyla sie ze wrecz kolezanki jej wypominaja ze to ze ma dziecko nie znaczy ze moze sobie jakis ulg w pracy szukac, ze to jej sprawa ze nie wysypia sie jak mala placze w nocy itd.. szok..

ja naszczescie wracam na studia a tam raczej nie ma takich problemow :D

beti milego urlopu!!
 
Do góry