reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

livastrid chyba z procentami :-) Mam ochote na piwko. Nie pilam od 3 miesiecy absolutnie nic. Tylko pol Karmi jak bylam jeszcze z moja fasolka. No ale to sie nie liczy. Moj znow na mecz polazl :crazy: Ale zanim poszedl to przyniosl mi... bukiet pomaranczowych roz :tak: A kurcze snilo mi sie nad ranem cos o rozach, he :-p Teraz Elvis mnie meczy. Przynosi mi swoja gumowa zabe i chce znow grac, ehh :confused2: No nic, ide po te piwko :-) Przyniesc Ci cos? :)
 
reklama
hej, ja na momencik, Igor dostał kilka leków, od 17.00 do teraz siedział wtulony we mnie na kolanach pod kołderką. całkowicie rozwaliło go to choróbsko. Niby teraz usnął, ale już słyszę, że stęka.... ciężka noc przed nami
 
lazurowe... ale sie natyralas dzisiaj! mam nadzieje ze maz Ci to solennie wynagrodzi!:-D
e tam na mecz... to Ty tez idz

livastrid dobre z tym podrywem:-D
a probowalas robic słynny oklad..? jak na bol glowy pomaga to moze i na zeba tez?

a tak na serio wspolczuje:-(

wika tak mi przykro... i szkoda Igorka:-( zdrowka dla niego!
 
oj wika, to sie dzielnie trzymaj! wazne, zeby szybko przeszlo, jak juz trafilo...
przechodzilas lek separacyjny?

lazurowe
, Tobie to dobrze, ja jak o odpowiedniej godzinie w odpowiednim sklepie nie zrobie zapasow alkoholowych to potem dupa blada:-pupodle sie chyba winiaczem dzisiaj

Lelek
, moje chlopie wlasnie mi proponowalo:-pdostal liste zakupow i dzwonil mi ze sklepu, ze ostatniej pozycji (plemniki) nie maja na skladzie
 
Ostatnia edycja:
Lelus, no wiesz, ze moje mysli wokol jednego sie tocza:-p;-):laugh2:
a moze Ty przechodzilas lek separacyjny?

lazurowe
, a Tobie facet za bardzo nie slodzi? a moze kwiatki za to, ze na mecz poszedl znowu:laugh2:

Ja? Czy Igorek?:-p:-p
Przechodziliśmy, a teraz to mam nawet wrażenie że jest znacznie gorzej jak w tym 8/9 miesiącu.
:-p:-p:-p:-pwiesz, ze chodzi mi o dziecko:-p:-p:-p:-p

nie strasz mnie, bo juz dzisiaj mala przerosla sama siebie
 
reklama
Do góry