reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

livastrid, to moze wybierz sie do gina...

ja to musze isc znow cyce zbadac

anastazja, mi sie odechcialo winka, wole herbatke:-D
 
reklama
ostatnia rzecza na jaka mam ochote to gin, poczekam, moze owu bedzie szybciej, w ogole zobacze po owu co sie bedzie dziac, chyba, ze nadchodzi super jajo. W tym miesiacu mialam potop 2 dni, trzeci tak sobie wczoraj i dzis z rana plamienie. Moze to przez te cycki, zobacze po owu, chyba, ze w szpitalu wyladuje do tego czasu;-)

kaamaa groszka nie ma, bo mi tempa spadla
 
Ostatnia edycja:
ostatnia rzecza na jaka mam ochote to gin, poczekam, moze owu bedzie szybciej, w ogole zobacze po owu co sie bedzie dziac, chyba, ze nadchodzi super jajo. W tym miesiacu mialam potop 2 dni, trzeci tak sobie wczoraj i dzis z rana plamienie. Moze to przez te cycki, zobacze po owu, chyba, ze w szpitalu wyladuje do tego czasu;-)

juz tam od razu w szpitalu! skad u Ciebie taki czarny humor dzis?:no:
 
mi się właśnie też odechciało winka, dlatego wodę piję bo mnie suszy:-)

ja nie lubię do lekarzy chodzić, zresztą mój gin już się o tym przekonał, kiedyś wyniki badań odbierałąm 2 tyg bo mi się nie chciało pójść do przychodni, raczej nie ma się czym chwalić ale taki ze mnie leń medyczny:zawstydzona/y:
 
kaamaa wybacz, musialo mi cos na wzrok pasc i pomylilam Cie z Lelcia... :sorry2: Jestem tu pierwszy dzien, staram sie ogarnac dopiero kto tu co ma :-)
livastrid Twoj maz ma racje, babie zawsze czegos brakuje :) Ja do jutra na pewno cos tam wymysle :-)
Tak sie objadlam, ze zmienilam stanowisko nadawania i teraz juz pisze z lozka, a to dobre miejsce na obejrzenie filmu. Wiec pewnie sobie zalacze zaraz. Moj piesio Elvis juz jest spiacy i dobrze, bo dzis mu kupilam nowe zabawki i caly dzien nie dawal mi spokoju tylko przylazil do mnie i chcial sie bawic. Na szczescie znudzilo mu sie i szykuje sie lulu z tego co widze :-) A to wlasnie moj Elvis... z Borysem :-)
Collages6.jpg
 
Ostatnia edycja:
Lazurowe nie gniewam się coś Ty :-)


Lelek wolę być taka jak jestem bez 8, niż mądrzejsza z Nią i napuchniętym pyskiem :dry:


No która mi poleje? :-D tylko solidnie :-D, bo nawet ketonal nie pomaga.
 
reklama
kaamaa Ty glupolku! po ketonalu chcialabys alkoholu??? wybij to sobie z glowy!


livastrid,
a wiesz ze mnie tez zaczelo swedzic? tylko czemu mnie swedzi jak m nie ma? a jak jest to nie? no ale nie rozpaczaj z tego powodu tylko daj sie wypiescic mezowi i bedzie ok:-)
 
Do góry