reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
A ja czekam na ten "obiad" i czekam, az mi zoladek do kregoslupa zaraz przyrosnie i taki bedzie final :blink: Ale Borys to w sumie sporo gotuje. Na to nie mam co narzekac. Wczoraj, dzis, mooooooze jutro tez :-) No i wlasnie wspolne zakupy mi zaproponowal na jutro :) Bomba, trza se cos nabyc nowszego skoro wiosna idzie, nie? :tak:
Lelek jestes niezastapiona Ty zboczuchu maly :-D

Kobitki, gdzie sie podzialyscie??? Wylazic zza krzakow, ale juz!!! :-D
Ja zdazylam juz zjesc. Mmmmm, od razu lepiej :-)
 
Ostatnia edycja:
Lelcia niech Ci bedzie jaja w jogurcie :-p
wszyscy wiedza, ze zboczuch z Ciebie:-p:-p:-p:-p

no zakupy :-D dzis pienieznej u meza wiec sobie powydaje:-D

ta, ja meza to bym chyba z miesiac blagac musiala by mi zarcie zrobil
wyjatkiem sa jaja i grilowana parowka
 
ja i zboczuch, phi

ja swojego nie musze, tzn spaghetti naleza do jego produkcji a on ogolnie lubi gotowac:-D wiec czasami w weekend cos zapoda:tak:

livastrid, ja juz powydawalam, zamowilam nawet podgrzewacz do butelek i sloiczkow do auta bo szlag mnie trafial jak gdzies jechalam i maly mial zimne picie a zupy tez nie bylo jak podgrzac


Dobra, ja juz wykapana, leze pod kołderka, na stoliku herbatka(zastanawialam sie nad winem) na talerzu rowno ulozone ciasto, trufle i czekolada. Zaraz zrobie wyliczanke co pierwsze pochłonac:-D
 
Ja ostatnio na zakupach bylam w sobote. Nie czulam sie jeszcze zbyt dobrze, wiec Borys wreczyl mi karte kredytowa, zamowil taksowke i wyslal do centrum handlowego, gdzie nabylam sobie bluze koszulowa i komplet bielizny :-) Po drodze jeszcze zaliczylam kosmetyczny ;-) Tak sie teraz zastanawiam co by mi sie jeszcze przydalo, bo ostatnio naprawde sporo sobie pokupowalam (buty, ciuchy, kutka, torebka:) Ale czegos tam na pewno mi jeszcze brakuje ;-):-)
 
o tak lazurowe.... nam kobietom zawsze brakuje ciuszkow:-D
ja po zakupach typowo ciuchowych potrafie otworzyc szafe(jak mamy gdzies wyjsc czy nawet do biedronki) i powiedziec- nie jade bo nie mam bluzki, nie jade bo nie mam spodnicy:-D
 
reklama
lazurowe -babie zawsze czegos brakuje nawet jak nie brakuje to zawsze cos wymysli jak to mi m mowi;-)

Lelcia, fochow nie strzelaj, przecie to prawda. Ja bym czekolade zjadla a potem trufle, albo nie na odwrot. Ja za to zjem kleik ryzowy:-p
 
Do góry