reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek ja jakos nie potrafie usiedziec z tylkiem w jednym miejscu :) Ale jak bobasek bedzie to trzeba sie osiedlic gdzies na stale, no nie? ;-)
kaamaa niezly urwisek z tego syncia twojego :-)
livastrid Twoja mala tez jest niesamowita :-) rajstopy... na leb.... ale to ujelas :-D

A Borys na kolacje gotuje obiada ^^ wow! Czuje juz zapachy, az mi w brzuchu burczy. Nie smiejcie sie, ja dzis caly dzien na jednym batonie, Activii i chrupkach ryzowych :tak: Se pojem zaraz ;-) Wpadajcie kobitki, szykuje stol ;-)
 
reklama
laski deprawujecie mnie :) narobiłyście smaka na coś alkoholowego . M wrócił z pracy a ja mysle wypic , nie wypic, wypic... M zabrał młodego na wieczorna przechadzke i do sklepu a ja sruuu i drin z zubrowka :D M chyba padnie :p
ale dobre :) gdzie jest Opieka Społęczna :D co za matka ze mnie :p
 
livastrid ja bym chciala ze 4 kg zrzucic i tak jem, nie jem... jak mnie co naleci :-)
mrtolinka jak ja bym teraz takiego drina wypila to zgon! Wiecie, ze jak ja podwojna whisky z RedBullem wypije to juz mi goraco? :tak:
 
lazurowe to Ty jestes ekonomiczn :) Ja musze sporo wypic zeby było mi goraco :p ale duzo zalezy od dnia , dzis akurat niewiele mi trzeba :p
 
lazurowe.. to ja po pol lampce wina jestem sponiewierana:-D

livastrid, najwazniejsze ze brzuchol juz nie boli:-)

a tak, dzieci sa niezmiernie pomysłowe;-)


martolinka, no, no! tylko nie pusc pawia na meza jak bedziesz lizac lody



moj pisiorek juz wykapany, najedzony i teraz juz robi aaaa wiec zaraz padnie a ja bede mogla napasc na lodowke!
 
reklama
Do góry