reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
livastrid jedz, a nie pozalujesz widokow :-D

chyba maz by mnie zakatrupil, on i tak ma siedem swiatow ze mna a ostatnio to w ogole szalu dostaje :rolleyes2: podoba mi sie stwierdzenie "widoki" :-D

barier jezykowych nie ma;-) Ty po bulgarsku sie nauczysz on po polsku a dzieci sfiksuja :-D


a w ogole przeszly mi bole brzucha, od tygodnia nic nie czuje :-)
 
Ostatnia edycja:
livastrid bulgarski jest do ogarniecia, bo bardzo podobny do polskiego, wiec ja nie mam wiekszych problemow z tesciami sie dogadac :) A za miesiac przeprowadzamy sie na stale do Anglii, wiec dzieci beda musialy najpierw mowic po angielsku, tymbardziej ze my porozumiewamy sie w tym jezyku :) Bedzie taka miedzynarodowa rodzinka :)
Borys byl kilka razy juz ze mna w Polsce, troszke rozumie, np. KOCHAM CIE KOCHANIE MOJE :-) hehe
Ja jednak bulgarski bardziej czaje, niz on polski, ale damy rade. Nie ma tego zlego... ;-)
 
Ostatnia edycja:
bulgarski jest do ogarniecia, bo bardzo podobny do polskiego, wiec ja nie mam wiekszych problemow z tesciami sie dogadac :) A za miesiac przeprowadzamy sie na stale do Anglii, wiec dzieci beda musialy najpierw mowic po angielsku, tymbardziej ze my porozumiewamy sie w tym jezyku :) Bedzie taka miedzynarodowa rodzinka :)

to widze ze naprawde miedzynarodowa jestes no i turystka:-D
 
Lzurowe super historia! mam nadzieję że się dogadacie w obojętnie jakim języku :-)

A mój szogun łazi z moją super sexi koszulką nocną na głowie :-D dzieci mnie rozbrajają.
 
a od czego Cie bolaL?

no nie wiem, bylam u lekarzy i na usg i nic nie bylo, w sumie przeszlo samo po 3 miesiacach:rolleyes2:

np. KOCHAM CIE KOCHANIE MOJE :biggrin2: hehe
he, to to oni zawsze czaja :-D:-p

ta, jak w anglii bedziecie to dzieciaki po angielsku, nie ma bata, ale wiesz Ty sie zapomnisz i jak beda male to po polsku swoje powiesz a on powie tez po swojemu :-D przerabiam ten temat u siebie, ja po norwesku do dziecka gadam, on po polsku...

kaamaa mi mala na leb rajstopy zaklada

dalsza czesc piosenki to " tata z mama sie kochaja o braciszka sie staraja", no prosze jaki on sie kreatywny zrobil:-D

no i tak, szybciej do domu wraca, pewnie po to by sprawdzic czy w domu nie ma czesia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry