reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

no czesc baby:-D

Mama_iza to pozdrow Lelcie, niech sie kobieta trzyma:tak:my tu czekamy na nia:-D

czesc natalia, @ jest to wypoczywaj:tak:

spoko Agnieszka, sieci bywaja zawodne;-)

anastazja a cicho, zwykle wieczorem robi sie gwarno. Chyba wszystkie jestesmy zmeczone nie konczaca sie zima. Masakra.:-p no niektorzy tyle kilosow nie robia co kicia :-)

pospalam sobie dzis troche, bo mala mi dala spac. U mnie mgla znow w kosmos, poki co 2 na plusie. Generalnie zadowolona jestem, comiesieczny dodatek na bejbe dzis na koncie, przyszla kartka, ze duperele dla polroczniaka sa do odebrania i czekaja w sklepie, wiec wszystko fajnie oprocz tej pogody:-p

kaamaa nie no musze sobie te selerowa zrobic:-D e ja znam same leniwe koty, co to myszek nie lapia, bo karme dostaja do jedzenia. No chyba, ze taka myszka chce sie pobawic. Jak woda?
 
reklama
:tak:Witajcie !!!!

Ja szykuje sie do korepetycji wiec tylko na chwilkę. Nie wiem , czy wpadne w weekend , bo zazwyczaj mało uruchamiam wtedy komputer.
Odpoczywac dziewuchy i korzystac z mroziku póki czas- wiosna jest blisko:tak:

:tak:
wiezienie nie, no nie wiem jak to jest z kotami, ale szczury sa bardzo spoleczne i potrzebuja sporej uwagi. Bardzo cierpia jak sie nimi czlowiek nie ma czasu zajac. A z osobistego doswiadczenia wiem, ze stan po porodzie bywa bardzo rozny.

Kochana nie ma co zakladac najgorszego scenariusza:tak: nie bede sie licytowac kogo i gdzie bardziej bolało , ale naprawde mozna wszystko pogodzić:tak::-)
Jak my wyjezdzamy to rodzina do nas przychodzi i dokarmia kotka. nie ma problemu

Livastris rozumiem , ze dzis na obiad selerowa;-)
Lelek wracaj szybko :)
kaama to Wam sie trafiło ... pech
 
Hej :)

Kaamaa dzieki i Tobie dobra kobieta :) I Tobie niech Bóg w dzieciach też wynagrodzi:-D

Lelek- naprawiaj szybko ten dysk i wracaj do nas:tak::tak::tak:

Livastrid- comiesięczny dodatek na dziecko:szok::szok: Chyba sie do Ciebie przeprowadzę :-D:-D:-D:-D

A słyszałyscie, ze dzisiaj jest dzień masturbacji:-D ale jako takich oficjalnych obchodów tego świeta nie ma, każdy świętuję na własną rękę :-D:-D:-D

Lecę, bo mnie moje dziecię przeraźliwie wzywa
 
Hejka! Ale ten czas szybko leci- zaraz kończą się ferie, buuuu....:-( a my utknęliśmy z przeprowadzką w szczerym polu:zawstydzona/y: chciałabym już na weekend być na swoim, ale teraz widzę, że marne szanse, mój m w tyg pracuje i potem jest zbyt zmęczony, żeby przewozić te wszystkie graty co popakowałam, a ja z kolei większości z nich sama nie udźwignę, eh..:wściekła/y: może jutro coś ruszy. No, ale nadal nie kupiłam jeszcze naczyń ani kołdry i nowej pościeli, jakoś ciężko się wybrać. Tki leń mnie dopadł w te wolne dni, że prawie nic z tego co sobie zaplanowałam nie zrobiłam.
A tak poza tym to byłam u lek., wyniki moczu mam dobre, więc to nie jest infekcja pęcherza ani dróg moczowych (to dobra informacja:tak:), lek. powiedziała, że pozostaje mi tylko iść do gina, bo "może coś się tam wykluwa"- tak powiedziała! Że ona właśnie na pocz. ciąży też myślała, że ma problemy z pęcherzem.:-D Ale może to być coś zupełnie innego,np jakaś torbiel, albo po prostu organizm mi tak wariuje po odstawieniu antyków-??? Na razie (odpukać) od dwóch dni jest spokój, czuję się w miarę ok. W każdym bądź razie się nie nakręcam. Co ma być to będzie. Okaże się. ;-)
Lelek- napraw ten komputer i szybko do nas wracaj!:tak:
Livastrid- to fajnie, że się wyspałaś i pogoda dopisuje.:-) A te rzeczy co dostajecie dla dziecka- tylko pozazdrościć takiej opieki państwa. Ach, żeby u nas tak było...:confused2:
Martolinka- a ty z czego udzielasz korków? Dużo masz?
Kama, natalia, anastazja, aga- miłego dnia kobitki!
 
No to ostateczna decyzja podjęta.... 7 marca wizyta u gina i jak wszystko będzie ok to od razu zaczynamy starania :)

Sorry, że tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale musiałam się komuś pochwalić, a wiem że Wy mnie najlepiej zrozumiecie :)
 
Livastrid to smaczego życzę :-) a woda hmmmm stoi w miejscu, dzisiaj M ma przywieźć farelkę i będzie grzał rury :dry:


Wika ale tylko w jednym :-D więcej nie trzeba :-D
Święto masturbacji :-D czego to ludzie nie wymyślą.


Isana super że wyniki ok.
I trzymam kciuki żebyście jak najszybciej byli na swoim :-)


Arcala super! powodzenia.
 
zupa raczej jutro, bo dzis do naszej owdowialej sasiadki idziemy:tak:

Arcala, fajnie, ze startujecie;-)powodzenia:-D

każdy świętuję na własną rękę :-D:-D:-D

no wiesz wika :szok::-D:-D:-D nie, to naprawde jest smieszne :-D

ach, Isana, zycze bys szybko sie przeprowadzila. Co jak co ale jak ja sobie przeprowadzke przypomne to mi sie robi niedobrze. Dobrze, ze nic z pecherzem, mowilam zrob bete co Ty taka uparta jestes:-p

duzo pieniazkow nie dostajemy ale to zawsze cos, w sumie jak wszystko sie zliczy to, co lacznie do 18 rz sie dostaje to calkiem niezla kwote mozna uzbierac. W gruncie rzeczy kupuje z tego pieluchy, jakies kosmetyki dla malej, ubranka lub zabawki a to, co zostaje na konto oszczednosciowe wrzucam, gdyby mala mi zaspiewala, ze chce na studia isc:laugh2: A duperele to jak sie samemu zapisze gdzies to czasem cos przysla tez jakies pieluchy, zabawki, kosmetyki czy kupony rabatowe, niby nic, ale zawsze cos. Panstwo dba o dzieci moze nie jakos szczegolnie, ale ja nie narzekam.
 
I jakich to świąt się nie wymyśla , szkoda że nie jest dniem wolnym :-D

Zupka, mniam mniam, chyba sobie w niedziele zrobię albo w poniedziałek - ale akurat pomidorową, a z racji tego że postanowiłam odchudzić swój tyłeczek , to będzie to taka opcja light :-)

Zastanawiam się nad gratisami dla klientów, znalazłam fajne torby termoizolacyjne na butelki, jestem szczęśliwą posiadaczką takowej, bo kiedyś gratis dostałam:tak: myślę że na wakacjach przydatną rzeczą by była:-)
 
reklama
Do góry