reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek- pewnie, że będziemy się ścigać! Haha...:-D:tak: Do staranek... gotowe...START!!! Ja za kilka dni, ok. tyg, widzę, że ty podobnie. Tylko się nie wycofaj!:no: Bo się pogniewam... :wściekła/y::-D;-) Musi być u nas dobrze, trzymam za nas kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobranoc dziewczęta, kolorowych snów! Papatki! Do jutra!:-)
 
reklama
Witam sie z samego rana:) moje dziecie nie dalo mi pospac o nie od 6 krecil sie i krecil az w koncu zrobil mega kupe i trzeba bylo wstac;)
Livastrid i Isana napewno wam sie uda:) bede trzymac kciuki:)
 
Helloł


Dziewczyny gdzie ta wiosna?! :wściekła/y:
U Nas z rana było -17 :szok:

Dziecię jak zwykle o 6:40 wstało, co ona ma jakiś budzik wew. nastawiony? :-D

Natalia moja dziś też walnęła koopsko po pachy wszystko obsrajdolone :-D
 
No nudzi Wam sie okrutnie widze:-).Tyle stron nasrobalyscie:szok:
Nie pamietam co ktorej napisac....hmm

Lelcia WELCOME BACK!!jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Kama twoja Julenka jest przecudniasta.Jak ja chce dziewczynke(ale jak bedzie chlopczyk to tez bedzie super)
Wika chcialam napisac to co livastrid.Pod prysznic dziada,to sie nauczy ,ze nie wolno naruszac ciszy nocnej

Natalia witam i bardzo mi milo.
Isana juz zacisnelam piastki i nie puszcze do czasu zakielkowania fasolinki w brzusiu.My kobiety bez potomstwa musimy wspierac sie podwojnie .Reszta ma juz po jednym szkrabiku,wiec maja wiecej cierpliwosci
Ja mam jeszcze troszke czasu do staranek,narazie bede kibicem....


 
Ostatnia edycja:
Hej ;)

Mój tez wstał dzisaij o 6!!! czy moje dziecie nie wie jeszcze ze imprezę trzeba odespać????? cóż, trzeba go chyba szybko tego nauczyć :))))

U mnie też powrót zimy!!!!!!! Ja nie chcę!!!!!

Lecę ogarnąć pobojowisko w mojej kuchni !
 
Juliana:szok::szok: Ty chyba nie wiesz co mówisz!!!!!:szok::szok::szok: Toszzzz to kociokwiku można dostać przy takiej dwójce!!!!!!!!!! :-D:-D:-Dchyba że będą spokojne aniołeczki- WĄTPIĘ!!!!!!!!!!!:no::no:
 
julina hej witam Cie:) mi równiez milo:) widze ze zaczniemy staranka w podobnym czasie wiec jak dobrze pojdzie nasze dzieciaczki bede w podobnym wieku:)
 
reklama
wika na spokojne anioleczki to nie licze.Jezeli beda takie jak moj maz (jak byl dzieckiem)to bedzie jazdaaaaaaaaaa bez trzymanki.Podobno byl zlem wcielonym:-D:-D:-D.Dwa wozki rozwalil nogami i zarwal lozeczko od podskokow.Pare lat temu pilnowalam blizniaczki i nie bylo tak zle,ale to byly dziewczynki juz ulozone haha....

natalia to bedziemy sie wpierac,ja bede zoltodzobem,ale ty juz jako doswiadczona ciezarowka rzucisz dobra rade:-Dmam nadzieje;-)
 
Do góry