reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
dobranoc kaamaa!
I rozumiem Twoje rozczarowanie wczesna pobudka, bo moj urwis ostatnio nie moze sie odnalezc, budzi sie o 6, pozniej kolo poludnia zasypia, pozniej jest spiacy ale do 18.30 walczy i pada,
 
Lelek- odpisałam ci na zamkn. Będzie dobrze, musi być. Uśmiechnij się Lelek!:-):-):-) Bo staranka już za dni kilka...
Natalia- my chcemy jak najszybciej, od tego cyklu zaczynam staranka na dobre, teraz mam 2dc, czekam aż @ się skończy.

A z tym chrapaniem, dziewczyny, to też wymiękam... wrrr!:wściekła/y: Jak mój wypije w weekend kilka piw na wieczór to potem strasznie chrapie, szturcham go co chwilę, póki nie zasnę, ale to pomaga na chwilę. Więc też nie mam sposobu.

A tak przy okazji, to wam coś wyznam: mój M też ma nałóg,:szok: ale inny. Nie chę tu na ogólnym mówić jaki. I też jest z tym problem. A gł. dlatego, że ja się obawiam, że nawet jak za mną okaże się wszystko ok, to przez ten jego nałóg mogą być problemy z zapłodnieniem. Naprawdę się tym martwię.:-(
 
Ostatnia edycja:
I nastała błoga cisza............. nabzdryngolony przekręcił się na bok :)))))))
Uciekam lulu póki mam jakiekolwiek szanse na zaśnięcie :))

Miłej nocki :)
 
reklama
Do góry