reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

oj ja tam nie wiem kaamaa jak Ty ja urodzilas:-D masakra, przy takim dziecku to by mi juz cesarke robili

Isana wiesz, rozumiem te presje, bo sama przez to przechodzilam. Najlepiej nie mow nikomu, ze sie starasz:-p to sie wszyscy odwala:laugh2:

Jestem naprawde przeszczesliwa, ze kapiel odbyla sie w tak wesolym nastroju. Chyba kupie kaczuszki do wanienki:laugh2:Poszla juz w kimono, wiec rodzice maja chwile dla siebie :laugh2: Ta, jasne trzeba troche jeszcze porobic, zapomnialam o prasowaniu:dry:
 
reklama
HEJ :)

Ja już po imprezie :) Padnieta jestem ....

Lelek- kochana, tulę Cie strasznie mocno.... ale nie trać nadziei na lepsze jutro,..... bo musi być lepiej.... przemyślicie wszystko jeszxcze raz i napeewno sobie wszystko poukładacie- macie dla kogo :))

Isana- myśłę, że Twój organizm dochodzi do siebie po tabsach... dobrze, ze idziesz do gina to on napewno rozwieje wiele Twoich wątpliwośći

Livastrid- a nie mówiłam, ze się doczekaz kąpieli bez płaczu!!!! A kaczuszki to podstawa każdej kąpieli!!!!! Nie masz jeszcze???? TO WIELKI BŁĄD!!!! :)))))))

Kaamaa- przez Ciebie (a raczej tego słodkiego maluszka) zachciało mi się teraz robic bobaska, ale nie mam z kim, bo mój M. nabrzdryngolony leży i raczej nie ma siły na dunga dunga :((( A Julcia jaka laseczka :))) Rodziłaś SN??? Igor miał 3820 przy porodzie i było ciężko a co dopiero TY!!!
 
Aga, kama- jesteście kochane!!!:-):-):-) tak, bardzo już chcemy dziecka, mamy już swoje lata, po ślubie ponad 3 lata, w tym roku kupiliśmy swoje mieszkanko, zaraz się wprowadzamy, tylko dziedziaczka nam brakuje do szczęścia. Szkoda, że nie można sobie tego tak zaplanować jak reszty. Ale mam nadzieję, że "tam na górze" szykują nam fasolinkę i w odpowiednim czasie ześlą... :tak: Będę wtedy przeszczęśliwa!
Livastrid- to teraz wasze kąpiele będą już tylko przyjemnością! :-) Gratki dla małej!

Ps. Poważnie zastanawiam się nad odejściem z obecnej pracy. Więcej napisałam na zamkn. Może jak skupię się nad swoją działalnością i będzie tak jak lubię, to się nie będę stresować i pojawi się dzidzia..???
 
Hej mamusia czy moge sie przylaczyc??:)
jestem juz mama 8,5 miesiecznego Kacpra i chcialabym by mial rodzenstwo wlasnie z dwuletnia przerwa:) planuje dzidzie na kwiecien/maj 2012. Moim zdaniem najpeikniejsze miesiace na porod:) sama rodzilam w czerwcu i bardzo milo wspomniam czas gdzie w sloneczko wychodzilam na spacerki:)
 
natalia, pewnie, ze mozesz:tak:

ale Wy mialyscie ciezkie dzieciaczki;-)

no nie ma wyjscia musze kupic te kaczuszki:-D

a w ogole gdzie nasza maron sie podziewa? czyzby zamknela sie z m w chatce kopulatce, hmm?
 
Livastrid dowalili mi tyle znieczulania że nic nie czułam :-D
"chatka kopulatka" rozwaliłaś mnie :-D:rofl2: UWIELBIAM CIĘ!
umiesz człowiekowi humor poprawić.


Wika
tak rodziłam SN.
To na śpiocha M bierz :-D
Kaczuszki w wanience to podstawa.


Isana na pewno będzie Ci dane doczekać dzidziusia! teraz jest tyle metod, musi się udać! :-)


Natalia witaj! i pisz jak najczęściej :tak:

Dużo dziewczyn tylko się przywita i znika....
 
Dziewczyny jestescie kochane... naprawde...

Wiekszosc opisalam na zamknietym, choc nie wszystko bo jakos mysli do konaca zebrac nie moge.

Czuje sie ciut lepiej, maz pojechal w trase.

Livastrid- ciesze sie ze małpka nie plakala w kapieli!

Isanka- bardzo mi przykro, no ale teraz wezmiecie sie ostro do roboty i niedlugo zmajstrujecie bobo!

wika, a to zgwalc meza:)
agnieszka, widze ze telefonik przypadl do gustu bo i postow Twoich wiecej:)

natalia
witaj!

A wiecej nie pamietam co mialam odpisac
 
reklama
wika ale się uśmiałam z dunga dunga :-D

livastrid kaczuszki kup koniecznie :tak:

natalia witaj:)

isana teraz to faktycznie tylko dzieciątka wam trzeba i wierzę że się doczekacie :tak:;-)

lelek tulam kochana * a telefonik jest git :tak: lecz teraz siedzę z laptopem na kolanach:)
 
Do góry