reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku


:-D:-D
Dobra ja tez uciekam już spać. Dzisiaj cały dzień pisałam pracę na zaliczenie przedmiotu a od jutra muszę brać się robienie projektu, więc jeszcze mam trochę pracy na uczelni... ech...
Padnięta jestem :tak: Lecę pod prysznic :tak:
Jeszcze w nocy nie mogłam za bardzo spać bo miałam wrażenie jakby mi powietrza brakowało. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojniej i że się wyśpię :tak:

Milusich snów dla Ciebie i Kacperka ;*
 
reklama
Hej dziewczynki :-) Witam się i ja :-)
U nas dzisiaj ładna pogoda i cieplutko. Ptaszki za oknem śpiewają... aż chce się żyć :-):-) a tu trzeba siedzieć i robić na kompie projekty... ech... ale przynajmniej sobie dzisiaj pospałam :-D:-D
Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
No widzisz a tu cały sęk polega na tym, że coraz mniej już mogę spać :-:)-( Często nie mogę sobie znaleźć miejsca i bolą mnie biodra jak dłużej leżę na boku, a z kolei zmiana pozycji też już nie jest taka łatwa :-D:-D
Już sie przygotowujesz;)
Oj ja pamiętam jak mnie bolało biodro lewe bo przeważnie na lewym boku spałam. Jeszcze troszke
 
Do góry