reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kurcze :-(

To w grudniu trzeba ostro walczyć. Będę włazić na kompy rodziców i od nich też głosować. Zawsze to więcej troche.

Mój chyba też podsypia. Jakiś spokojny jest.

Ja głosuje też z komórki od siebie i mojego T jak mam mb
Dziękuje,kochana jesteś:-)
A Kluska niech pośpi i da mamie odpocząć troszke:-)
 
reklama
:-D:-D:-D Z Kluchą to i tak źle i tak niedobrze. Jak śpi to się zastanawiam czy wszystko ok, a jak szaleje to się wkurzam że boli. I weź tu babe spróbuj zadowolić :-D

Madziu a Wy używacie czegoś takiego jak monitor oddechu?
 
:-D:-D:-D Z Kluchą to i tak źle i tak niedobrze. Jak śpi to się zastanawiam czy wszystko ok, a jak szaleje to się wkurzam że boli. I weź tu babe spróbuj zadowolić :-D

Madziu a Wy używacie czegoś takiego jak monitor oddechu?
No tak,tak źle i tak niedobrze:-D
Nie Maggie my czegoś takiego nie używam,mamy tylko nianie.Wiem,że na innym forum jakaś dziewczyna to miała. Te monitory są chyba drogie nie??
 
Oj drogie, drogie.
Takie maty to około 350 zł. Ale do mnie to one nie przemawiaja. Podobno często się włączają jak niepotrzeba plus pełno kabli.

Za to są takie fajne małe urządzonka co sie do pieluszki czy ubranka przypina. Bez kabli i wogóle. No ale to też ze 300 zł. :-(

Klusek sie obudził - auć ...
 
Oj drogie, drogie.
Takie maty to około 350 zł. Ale do mnie to one nie przemawiaja. Podobno często się włączają jak niepotrzeba plus pełno kabli.

Za to są takie fajne małe urządzonka co sie do pieluszki czy ubranka przypina. Bez kabli i wogóle. No ale to też ze 300 zł. :-(

Klusek sie obudził - auć ...
Drożyzna:szok::eek:
To Klusek mały:-)
A moją kiecke oczywiście nikt nie kupił,w ogóle nic nie schodzi na allegro:confused2:
Czekam na Tancerzy, mały śpi na kolanach a duży w łóżku:-D:-D:-D:-D:-D

A wszystkie znowu gdzieś wywiało,a my na warcie:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Bateria mi sie rozładowała.

Ale wkońcu przepięłam kabelki i mogę z łóżka na luzie nadawać :-D:-D:-D

No właśnie, nie ma tancerzy :eek:
 
Ano przed Madzią nie da się ukryć:tak: Ja jeszcze u rodziców ale jutro już jadę do domku. Troszkę pomogłam mamie i sobie posiedziałyśmy razem.:-D Nie doczytam Was pewnie więc mam nadzieję, że nie ominęła mnie jakaś ważna wiadomość na forum. Jeśli tak to proszę o sprawozdanie;-)
 
reklama
Ano przed Madzią nie da się ukryć:tak: Ja jeszcze u rodziców ale jutro już jadę do domku. Troszkę pomogłam mamie i sobie posiedziałyśmy razem.:-D Nie doczytam Was pewnie więc mam nadzieję, że nie ominęła mnie jakaś ważna wiadomość na forum. Jeśli tak to proszę o sprawozdanie;-)
:-D:-D:-D No nie ma takiej opcji żeby się przed Madzią i Kacperkiem ukryć - czuwają :-D:-D:-D
 
Do góry